local-stats-pixel

Thing - Thing Arena2

22 0

Tātad, iepriekšējā apskatā runājām par flash spēļu hitu – Thing Thing sēriju. Pirmā daļa bija visnotaļ viduvējā tradīciju aizsācēja, sīkvels bija galīgs draņķis, savukārt 3. un 4. daļa padarīja Thing – Thing sāgu par ļoti labu flash spēļu paraugiem. Un tas varētu būt viss. Bet redziet, izstrādātāji nodomāja – kāpēc gan neizmest jebkādu sižetu, attaisāmos vārtus un visas tās muļķības, lai aizstātu tās ar vienu svarīgu lietu – brutālu šaudīšanos un pretinieku smērēšanu pret sienu? Un tā arī viņi izdarīja, radot Thing – Thing sub-sēriju ar papildus vārdiņu ”Arena”.

Thing – Thing Arena

Tātad, ieslēdzam (pareizāk, atveram iekš sava pārlūka) spēli, mums paveras iespēja izvēlēties vairākus cīniņu režīmus:

Survival Mode, kas ir klasiskais izdzīvošanas režīms, kurā mēs vienkārši apšaujam pretiniekus, kamēr to ir par daudz un to arsenāls varētu sacensties ar Amerikas ekipējumu nevajadzīgiem kariem ar nabadzīgām valstīm. Tajā brīdī, visticamāk, spēlētājs saņem mazliet par daudz svina un mazliet par maz ārstējošo bindāžas paku.

Tālāk nāk Zombie Survival mode. Diezgan atbilstoši, šajā režīmā mēs cīnāmies ar Thing – Thing stila personāžiem – zombijiem, kuri spēj vien lēkt virsū spēlētājiem un grauzt nost kāju nagus. Protams, spēlētajam jāizmanto visnotaļ plašs ieroču arsenāls, lai kodīgos oponentus apturētu.

Vēl viens režīms ir Stinky Bean survival, kur mēs cīnāmies pret dīvainiem radījumiem, kuri nodēvēti par Smirdošajiem zirņiem (Stinky Beans). Šie pretinieki ir visnotaļ vārgi, bet ar laiku savācās pietiekami draudīgā barā, lai nokautu pašus lielākos šaušanas veterānus.

Pēdējā izklaides iespēja ir Super Survival, kas, nu, ir Survival ar ātrākiem un lielākos baros sakopojušojušiem naidīgiem indivīdiem.

Nu, jāsaka, ka spēle pati par sevi diez cik izcila nav – viss process norisinās vienā plaknē, grafika nav izcila, process – ellīgi vienkāršs, kurā viss sastāvs no pretinieku šķaidīšanas un mēģinājumiem izdzīvot. Bet, tomēr, Thing Thing Arena nav briesmīga spēle. Dīvaini, bet vienkāršums ir, varētu teikt, ritmisks. Lecam, šaujam, lecam, šaujam un tā tālāk. Palīdz arī atbilstoša mūzika.
Dīvaini, bet, lai gan Thing – Thing ir vienkārša kā papīra lapa, tā sevī slēpj addiktīvu spēles procesu, ja vien spēlējat mazās devās un īpaši neiedziļinoties.

Spēles adrese: http://www.newgrounds.com/portal/view/295040

Thing – Thing Arena 2

Pēc visnotaļ prastās, bet pietiekami jautrās pirmās daļas, no otrās varam gaidīt vairākus uzlabojumus un interesantāku procesu kopumā, pareizi. Pareizi, tāpēc izstrādātāji Diseased Productions to arī izdarīja.

Spēlē ir uzlabotu grafika, skaņa un animācijas, kas joprojām nav perfektas, bet vienalga visnotaļ simpātiskas. Ir saglabāts stilizētais Art Noir stils, kas ir patīkams un atsvaidzinošs flash spēļu pasaulē. Visiem arī priecīgas vēstis būs palielinātās cīņas arēnas, kas tagad ir krietni lielākas par pirmās daļas viena ekrāna, kur knapi pietiek vietas spēlētājam un pretiniekiem. Šajās lokācijās tagad arī ir iekļautas kāpnes, kastes un platformas, kas cīņām dod episku action filmu sajūtu. Tomēr tur rodas problēmas – ir iespējams atrast vietas, kur pretinieku visnotaļ dumjais mākslīgais intelekts nekad netiks jums klāt, tātad ir iespējams šaut tik ilgi kamēr apnīk.
Jūs droši vien tagad domāsiet, kāds šajā spēlē ir process. Tas ir labs, lai gan ļoti līdzīgs pirmās daļas šaušanai – lekšanai – šaušanai, kas, jāsaka, sāk apnikt. Principā, visi režīmi ir tādi paši ar visiem Stinky Bean Survival un Super Survival, bet tos spēlēt ir patīkamāk, jo kartes ir lielākas un kontroles – ērtākas.
Vēl viena laba lieta ir ieroču daudzums – tas ir palielināts. Tas gan laikam arī viss.
Personīgi, lai gan es redzu, ka ir diez gan lieli uzlabojumi spēlē, mana interese nenoturēja pie TTA2 ilgāk par 15 minūtēm.

Kopumā – Thing Thing Arena 2 ir labs sīkvels. Tomēr, tas piedāvā par maz jauna un pieliek klāt arī savas problēmas.

Spēles adrese: http://www.newgrounds.com/portal/view/344422

Thing Thing Arena 3

Nu, tagad varētu domāt – Ko tad tagad iespējams uzlabot? Kā izrādās, visu, tāpēc sadalīsim to tādās kā apakšnodaļās:

Grafika:
Thing Thing Arena 3 izskatās lieliski, visi modeļi ir labi uzzīmēti un to izskats ir ”nopulēts” līdz perfekcijai. Karšu dizains ir visnotaļ labs, lai gan spēle pametusi Art Noir koncepciju, kas bija pazīstama visā spēles sāgā. Tas gan nav nekas briesmīgs – jaunās kartes izskatās ļoti labi un interesanti. Vēl viens izdevies pasākums ir animācijas – tagad tās ir skaistas, graciozas un vēl visādi citādi labi aprakstāmas, vārdu sakot, darbību ir patīkami vērot.

Skaņa:
Efekti, piemēram, ieroču šāviņi ir krietni uzlaboti un tagad skan tīrāk, kā arī mūzika tagad ir atbilstošāka un ir piemērota katrai no arēnām. Nu, skaņa ir laba, ko vairāk gan lai pasaka par to?

Jauninājumi:
Jaunu un interesantu lietu TTA3 ir pietiekami – sāksim ar to, ka tagad ir vairāk arēnu – pieejams Cietums, Pagrabs, Laboratorija, Servisa Tunelis, Kanalazācija un mana mīļākā arēnu vieta – Māja. Principā, arēnu dažādība ir vairāk vai mazāk kosmētiska, bet vienalga, katrai lokācijai ir sava atmosfēra, kas dod patīkamu dažādību. Tagad arī iespējams vairāk modificēt cīņas raundus, izvēlēties to garumu, sarežģītību un arēnas lielumu. Atjaunināta arī ir ieroču sistēma – tagad iespējams paķert ieročus no beigtajiem pretiniekiem un izmantot santehnikas cauruli tuvcīņai. Pati cīņas sistēma ir orientēta uz stilizētiem kautiņiem, kuros par noteiktiem paņēmieniem spēlētājs tiek atalgots ar papildus punktiem. Diseased Productions gan vienu lietu ir atņēmuši – režīmu dažādību, vairs nav ne Zombiju Survival, ne arī Stinky Bean apkarošanas. Dīvaini, kāpēc izstrādātāji gan noņēma šīs īpatnības? Nu, tas man nav zināms, tomēr jāsaka, salīdzinājumā ar iepriekšējiem Thing Thing projektiem, Arena 3 ir pakāpusi krietnu soli uz priekšu.

Spēles process:
Beigu beigās tieši pats spēlēšanas process izšķir vai spēle ir laba vai slikta. Un es teikšu, ka spēles process Thing Thing Arena 3 ir…. tāds pats kā iepriekš. Labi, kopā ar savādāku lokāciju dizainu nāk kopā arī interesantākas cīņas, bet tomēr kopumā spēlētājs dara to pašu, ko darīja iepriekšējās daļās – šauj – lec un skrien – šauj, lai iegūtu augstāko highscore. Tas gan, manuprāt, nav nekas slikts – šāds spēlēšanas modelis raisa azartu un ir labs veids kā atslābināties un nosist laiku.

Kopumā:
Thing Thing Arena 3, sagatavojieties, ir viena no visu laiku labākajām flash spēlēm, ko esmu spēlējis.
Noformējums un atmosfēra ir perfekta, spēles process – addiktīvs un spēlējamība – mūžīga. Viss, ko izstrādātāji varēja ielikt vienā flash projektā, šeit ir. Nu, labi, sižeta nav, bet es domāju, ka spēlē, kuras nosaukums beidzas ar vārdiem ”Arena 3”, jebkāds stāsts ir lieks. Ā jā, Thing Thing Arena 3 ir iekļauti ačīvmenti, ja nu tie kādu interesē.

Spēles adrese: http://www.newgrounds.com/portal/view/485863

SĒRIJA KOPUMĀ:

Thing Thing Arena sērija ir izdevusies, pie tam, dīvainā kārtā, vēl veiksmīgāka nekā oriģinālā Thing Thing, jo Arena nav apgrūtināts ar garlaicīgiem pārlieku izstieptiem kampaņas režīmiem un arēnas cīņas process ir daudz spraigāks un spēcīgāks. Kopumā, iesaku vismaz pamēģināt pirmās divas daļas, kaut vai flash vēstures izpētes pēc, un silti iesaku spēlēt Thing Thing Arena 3, jo tā ir vienkārši izcila action spēle, kura, manuprāt ir pelnījusi arī mājas konsoļu relīzi.

Patika šis raksts? - Vari apmeklēt wasd.lv, kur ir vairāki līdzīgi šim.

Reklāma
22 0 2 Ziņot!
Ieteikt: 000
Izmantotie avoti:
http://www.wasd.lv/?p=754
Spoki.lv logo
Spoki.lv
Reklāma

Komentāri 2

0/2000

Labs raksts. +

0 0 atbildēt

nevar atrauties no cilveku killosanas :D

0 0 atbildēt