local-stats-pixel fb-conv-api

Mazie draugi - mans Google Chrome paplašinājums7

62 3

Šajā reizē pastāstīšu par manu veidoto Draugiem.lv paplašinājumu, kuru var izmantot ikviens Google Chrome vai Chromium lietotājs, lai ātri uzzinātu un piekļūtu saviem Draugiem.lv profila jaunumiem.

Lai gan paplašinājuma pirmā versija (pareizāk laikam būtu teikt - v0.2.5) tapa jau apmēram pirms diviem mēnešiem, tomēr tā nekļuva īpaši populāra, visticamāk tādēļ, ka neveicu gandrīz nekādus šī rīka popularizēšanas pasākumus - par to nerakstīju, neieteicu utt., tikai nedaudz ietvītoju savā Twitter kontā.

Tad nu vakardien nedaudz saņēmos un visu paplašinājumu gandrīz pārrakstīju pilnībā no jauna, pārveidojot tā dizainu un nedaudz arī funkcionalitāti; mainīju arī tā nosaukumu no "Draugiem.lv profila jaunumiem" uz "Mazie draugi", jo, manuprāt, pašreizējais nosaukums ir daudz skanošāks, iespējams, rada lielāku interesi. Šodien veicu pēdējos uzlabošanas darbus - publicēju projekta pirmkodu un atjaunoju tā versiju Chrome Web Store vietnē. Un tagad pievērsīšos paša paplašinājuma un tās funkcionalitātes aprakstam.

62 3 7 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 7

0/2000

Labs, tā turpini. emotion

3 0 atbildēt

Prieks ka es neesmu vienīgais kas te ar šādām lietām nodarbojas. emotion

3 0 atbildēt
Malacis.Turpini tāda garā . +++
3 0 atbildēt