local-stats-pixel

Bezmaksas videospēļu apskati latviešu valodā7

65 1

Daudzi no jums jau būs pirms tam iepazinušies ar manis (sākotnēji manis un mana čoma imagine) veidotajiem videoapskatiem, kuros aplūkoju manuprāt (mūsuprāt) aktuālākās un ievērības cienīgākās bezmaksas spēles.

Piedāvāju arī jums ar tiem iepazīties, izteikt kritiku, sūtīt hate mail, vai jebkādi citādi (objektīvi) kritizēt manus centienus popularizēt bezmaksas spēles starp daudzmilijonu projektiem, kas pēdējā laikā, šķiet, nāk kā no konveijera, un viena par otru kļūst sūdīgāka un nebaudāmāka.

Ņemot vērā Spoku video pievienošanas limitācijas, zemāk ir saites uz tiem video, kuri netika pievienoti pie uzreiz apskatāmajiem:

Arctic Flyer videoapskats

http://www.youtube.com/watch/v/6GIH8U8pMkA">Warsow videoapskats

Battlefield Heroes videoapskats

Alliance of Valiant Arms videoapskats

Kā jau iepriekš minēju, videomateriāli ir veidoti ar domu, lai parādītu un pierādītu neticīgajiem un tumsoņām, ka ne tikai maksas spēles spēj sasniegt neticamus augstumus kā popularitātes, tā kvalitātes ziņā.

Pagaidām arī nav doma atteikties no bezmaksas spēļu (liekot akcentu uz bezmaksas FPS) apskatīšanas, jo ir tik ļoti daudz, ko apskatīt, ko apbrīnot, novērtēt un izbaudīt!

Ja jums ir kādi ieteikumi, ko varētu aplūkot nākošo (paturot prātā vārdu bezmaksas) - es esmu gatavs jūs uzklausīt!

Priekā!

Izmantotie avoti:
http://wasd.lv
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 7

0/2000

 

atbildot uz Kļavas lapa komentāru " netgames sapisāt, tagad ķersities pie spokiem? "

Man ar Spokiem nav nekāda sakara. Video ir veidoti pēc manis paša iniciatīvas un te ievietoti pēc manis paša vēlēšanās.  

3 0 atbildēt

Nu zivs malacis

0 0 atbildēt

varētu vairāk šitādus apskatus, kad normāli eksistēja netgames es visu laiku skatījos apskatus un citus jaunumus, kā viņā vairs nebija tā kā vajadzēja, tad nu vairs tā kautkā... bet paldies tev... :) laikam sev būšu joskatījis kādu spēlīti par western.. :)

0 0 atbildēt

zviinjulops :D :D

 

0 0 atbildēt
WTF avatarsWTF

man patika :) emotion

0 0 atbildēt

labākā braukšanas spēle http://drift.ijji.com/ , AVA tiešām ir mēsls, 9/10 ir pilnīgi noobi, battlefield heroes diezgan ātri apnīk

0 0 atbildēt

netgames sapisāt, tagad ķersities pie spokiem?

1 2 atbildēt