Dāma ar bārdu - atkarībā no konteksta, vai nu kreica J, vai arī trumpju virkne, kuri pēc spēka uzreiz seko dāmām. Piemēram, attēlā ir 2 dāmas ar bārdām.
Dūzis ar piekabi, dūzis ar asti, apsegts dūzis vai smērēts dūzis - tāds netrumpja dūzis, kam ir klāt vēl viena kārts no tā paša masta.
Fīrera brokastis, arī Hitlera brokastis - tāds stiķis, kura vērtība ir 30 vai vairāk punkti*. (Paldies gonefishing par šī termina skaidrojumu.)
Galds*, piepirkums, arī apakša - divas kārtis, kuras pēc izdalīšanas ir galda vidū, un kuras tas, kurš spēlē kā lielais, ņemot galdu, pievieno klāt savām kārtīm.
Galds**, arī galdiņš - spēles veids, kurš tiek spēlēts tad, kad visi ir palaiduši garām, un netiek spēlēts ar pulēm. Galdā zaudē tas, kurš paņem visvairāk stiķus. Ja stiķu skaits diviem spēlētājiem ir vienāds, tad zaudē tas, kura stiķos ir vairāk punktu*. Ja arī punktu* skaits ir vienāds, tad galdu zaudē abi. Punktu** uzskaites ziņā zaudēt galdiņā ir tas pats, kas zaudēt kā lielajam parastu spēli. Eksistē visādi galdiņa varianti, kur ir savādāka punktu** uzskaite vai arī tiek izmantotas galda* kārtis. Atšķirībā no visiem pārējiem spēļu tipiem, kur spēlē divi mazie pret lielo, šeit katrs spēlē par sevi. Teorētiski galdiņš ir domāts kodēju pārmācīšanai, bet praktiski reizēm gadās galdiņu zaudēt ar diviem trumpjiem vai nezaudēt ar sešiem. Turnīros galdiņu nespēlē.
Greckis - divi devītnieki galdā*. Veins Greckis spēlēja ar 99. numuru.
Iegāzt - ja lielais zaudē, tad mēdz teikt, ka mazie viņu ir iegāzuši. Sevišķi tad, ja tas ir izdarīts pareizas spēles rezultātā. Taču mazie var iegāzt arī sevi, nepareizi nospēlējot.
Iekrist - zaudēt, parasti tā saka par lielo, sevišķi, ja lielais zaudēja izdarītas kļūdas dēļ.
Izņemt, arī izcelt puli - uzvarēt kā lielajam situācijā, kad ir kaut viena neizņemta pule. Pules izņem šādā secībā: vispirms savas personīgās, ja tādas ir, tad kopīgās, ja tādas ir, un tad citu spēlētāju personīgās tādā secībā, kādā tās ir ierakstītas. Attiecīgā pule pēc izņemšanas tiek izsvītrota (atzīmēta kā vairs neaktuāla, nav obligāti tieši svītrot). Izņemot savu puli, nekas punktu** pierakstā nemainās, tā skaitās kā uzvara parastā spēlē. Ja tiek izņemta kopīgā pule, tad no katra mazā var dabūt pa vienam punktam** vairāk nekā tad, ja pules nebūtu. Savukārt izņemot svešu personīgo puli, no pules īpašnieka saņem tik punktus**, cik ir spēlētāju. Ar zoli vai mazo zoli pules nevar ne izņemt, ne zaudējot ielikt.
Jaņi, palikt jaņos - nesavākt pusi no uzvarai nepieciešamo punktu* skaita, precīzāk, lielais ir jaņos, ja viņš savācis 30 vai mazāk punktu*, mazie ir jaņos, ja viņi pa abiem savākuši 29 vai mazāk punktus*. Lielais jaņos paliek reti, spēlējot dzīvajā, ir tradīcija mazajiem tādā gadījumā piecelties uz brīdi kājās, tā lielo godinot.