0

 56  0

Pirms ķeros pie, apraksta par, iespējams, visskumjāko "Easter Egg" datorspēļu vēsturē, droši vien vispirms jāpaskaidro, kas tas "Easter Egg" īsti ir. "Easter Egg" jeb latviskojot, "Lieldienu olas" ir slepenas references uz citiem autora darbiem, filmām, dziesmām, spēlēm, komiksiem, reālās dzīves notikumiem utt.

Kāda tad reference ir kļuvusi par iespējams visskumjāko visā datorspēļu? Šogad viena no vispopulārākajām datorspēlēm ir uz Playstation 4 konsoles spēlējamā Marvel's Spider-Man. Un tieši šajā spēlē slēpās reference jeb Lieldienu ola, kas būtu galvenā tēla Pītera Pārkera (ne)veiksmes cienīga.

Šī gada maijā Tailers Šulcs caur twiteri lūdza spēli gatavojošajai kompānijai Insomniac Games, iekļaut spēlē kaut kādā veidā to, ka viņš lūdz roku savai mīļotajai meitenei - viņš vēlas bildināt savu meiteni caur šo spēli, jo viņi abi esot lieli, Zirnekļcilvēka un datorspēļu fani. Insomniac Games šo ideju ir akceptējusi un piekritusi. Insomniac Games, pat īsi pirms spēles iznākšanas ir jautājuši Taileram vai viņš ir gatavs pagaidī mazliet ilgāk, uz ko saņēmuši pozitīvu atbildi.

Bildinājums parādījās spēlē kā bildinājums "Maddie, Will You Marry Me?" (Medija, vai precēsi mani?) uz teātra afišas.

Pēc spēles iznākšanas septembra sākumā jaukais žests gan pārvērtās murgā priekš Tailera - viņš publiskā video atklājis, ka viņa iecerētā Medija, viņu, esot pametusi, aizejot pie viņa brāļa.

Arī Medija atbildi nav palikusi atbildi parādā 2 dienas vēlāk medijiem atklājot, ka nepieņēma bildinājumu, jo viņu attiecības sen jau ir sabojājušās un atgādinājušas mātes un dēla attiecības, kā arī ir bijušas pilnas strīdu un izteikumi par Tailera brāli ir muļķības, jo viņi ir satuvinājušies, taču tikai kā draugi. Tāpat viņa arī Tailera izteikumos nosauc par vēlmi gūt popularitāti. Līdz ar to puiša skaistais un īpatnējais žests, atnesa viņam izjukušas attiecības un publisku netīro veļu.

Viss gan nav noslēdzies negatīvi. 11. septembrī klajā nāca paziņojums par to, ka pēc Insomniac Games piedāvājuma izņemt bildinājumu, Tailers ar IG norunājuši, ka ar nākamo paču (uzlabojumiem) bildinājums tiks aizvietots ar Tailera vecmammas vārdu, jo tieši viņa viņam nopirka pirmo komiksu grāmatu - Amazing Fantasy #15, kas ir pirmais komikss, kurā parādījies Zirnekļcilvēka tēls.

Pievienotie video

Komentāri 0

0/2000