0

 6  0

Līdz ar tehnoloģiju attīstību, aug dažādu izklaides lietotņu iespējas un līdz ar to arī tehniskās prasības pret mobilajām ierīcēm. Viena no tām ir kvalitatīvāka dinamiska attēla atveidošana viedtālruņa ekrānos, kas no ražotājiem tuvākā nākotnē prasīs ievērojamu ekrānu atsvaidzes intensitātes paaugstināšanu. Mobilo tālruņu ražotāju flagmaņi jau šobrīd piedāvā 90Hz ekrānus ierasto 60Hz vietā, tādēļ viedtālruņu ražotājs OnePlus apkopojis piecas jaunākās spēles, kuras viedtālrunī spēj darboties ar 90Hz ekrāna atsvaidzes ātrumu. Tādējādi tiek iegūts daudz detalizētāks un plūdenāks attēls, ko novērtēs ikviens mobilo spēļu fans.

“Nav šaubu, ka ekrāni ar augstu atsvaidzes intensitāti jau pavisam drīz kļūs par viedtālruņu tirgus standartu, un OnePlus jau šobrīd to nodrošina. 90Hz ekrāni spēj padarīt attēlu košāku, plūstošāku un acīm patīkamāku. Atsvaidzināšanas biežums norāda uz to, cik kadrus sekundē ekrāns spēj attēlot. Līdz šim viedtālruņiem tas sniedzās līdz 60Hz, taču tagad pieejami jau 90Hz vai pat 120Hz – tikpat, cik datorspēlēm paredzētos datoru vai TV ekrānos. Pretēji līdzšinējiem uzskatiem, atsvaidzes intensitāte nav vienāda ar kadru skaitu sekundē (fps), kas ir video ieraksta, nevis mobilās ierīces ekrāna parametrs. Tas nozīmē, ka jaunās spēles ar 90 kadriem sekundē būs iespējams spēlēt tikai uz 90Hz ekrāniem,’’ stāsta Tomass Lampens (Tuomas Lampen), OnePlus pārstāvis Somijas un Baltijas reģionos, piebilstot, ka šādi ekrāni jau kļūst par normu, sniedzot jaunas iespējas pilnvērtīgāk izbaudīt dažādas lietotnes un video, ko pirms neilga laika bija iespējams paveikt tikai īpaši spēlēm paredzētos viedtālruņos.

Ja video vai spēle nodrošina attēla attēlošanu ar ātrumu 90 kadri sekundē (FPS) un tālruņa ekrāna atsvaidzes intensitāte sasniedz 90Hz, tiek garantēts, ka visu kadru nomaiņa būs plūdena, bez aizķeršanās un augstā kvalitātē. Te gan jāatceras, ka bez problēmām būs iespējams darbināt spēli ar 90fps uz 90Hz ekrāna, taču spēlējot to uz klasiskajiem 60Hz ekrāniem, kadru skaits sekundē attiecīgi samazināsies. Savukārt, ja vēlaties atvērt lietotni vai video ar kadru ātrumu 60fps uz 90Hz ekrāna, ekrāns pielāgosies un pielīdzinās atsvaidzes ātrumu 60Hz.

Lai varētu novērtēt jaunā ekrānu standarta sniegtās iespējas, OnePlus apkopojis jaunākās spēles GooglePlay piedāvājumā, kas jau tagad atbalsta 90Hz attēlu atsvaidzes ātrumu, ļaujot pilnvērtīgi izbaudīt mūsdienu ekrānu priekšrocības.

Komentāri 0

0/2000