2

 68  0

Dienvidaustrum Āzijas spēlēs, kas ir sporta notikums, kurš notiek reizi divos gados un to atbalsta Starptautiskā Olimpiskā Komiteja un Āzijas Olimpiskā Padome, savās nākamajās spēlēs iekļaus eSportu, kad tās norisināsies nākamajā gadā Filipīnās.

Filipīnu DAĀ spēļu organizēšanas komiteja, veicot šo paziņojumu atklāja, ka viens no partneriem būs "Razer" ar mērķi, atbalstīt filipīniešu atlētus.

Valdes dalībnieks Alans Pīters Cajetāno izsakās, ka "Geimeri ir svarīga mūsu sabiedrības daļa. Šī būs pirmā reize, kad eSporti tiek iekļauti medaļu cienīgā notikumā. Tie tika iekļauti Āzijas Spēlēs šī gada sākumā, bet tikai kā demonstrācija. 2022. gada, toties eSports, būs oficiāla disciplīna Āzijas Spēļu ietvaros.

Šajās sacensībās eSportos tiks sadalīti 6 medaļu komplekti. Divi konsolēm, divi datoriem un divi mobilo spēļu spēlētājiem. Pašlaik vēl nav zināmas, kuras būs speles, kurās norisināsies šīs cīņas. Vienīgā zināmā ir Mobile Legends: Bang Bang, kura ir MOBA tipa spēle priekš mobilajiem telefoniem.

Jāatgādina, ka jau iepriekš ir bijušas runas, par to, ka nākotnē eSportus varētu iekļaut Olimpiskajās Spēlēs kā atsevišķas disciplīnas, bet vismaz pagaidām šīs diskusijas ir neauglīgas. No Starptautiskās Olimpiskās komitejas attaisnojums ir par to, ka datorspēles vairo vardarbību, savukārt pretējā virzienā sekojoši aizrādījumi par to, ka geimeriem ir savi, masīvi forumi. Ko tu par to saki, spocēn? Vai gribi, lai kādreiz tiktu pasniegta Olimpiskā Zelta medaļa labākajai CS:GO vai LOL komandai? Vai, stenda šaušanu aizvietot ar Fortnite?

Komentāri 2

0/2000

@Aptauja: Vai eSports arī ir sports?

Cits variants: ēēēē... sports ir, kad pagriezies uz otriem sāniem, kā svarīgākais dīvaiņeksperts!

 0  0 atbildēt

Lai gan pats aizraujos ar videospēlēm, eSport vispār nedrikst būt saukts par sportu!

 0  0 atbildēt