Interesanti fakti par Facebook19
Tu nevari nobloķēt Facebook dibinātāju Marku Cukerbergu.
Katru dienu tiek veikti apmēram 600 000 mēģinājumu uzlauzt Facebook lietotāju profilus, lai nozagtu informāciju no tiem. Lai arī īsti nav zināms, cik daudzi no tiem ir sekmīgi, bet tomēr tas ir ļoti liels skaitlis un liek aizdomāties.
Trešdaļa cilvēku, kuri apmeklē Facebook jūtas mazāk apmierināti ar savu dzīvi, kā pārējie cilvēki.
Facebook'ā ir apmēram 30 miljoni nomirušu cilvēku profilu. Katru stundu apmēram 428 Facebook lietotāji mirst. Ja šādi tas turpināsies, tad apmēram 2130. gadā mirušo Facebook profilu skaits pārspēs dzīvo profilu skaitu. Bet ja piemēram Facebook paliktu mazāk populārs un tajā nereģistrētos tik daudz cilēku, kā tagad, tad tas varētu notikt daudz ātrāk - apmēram 2065. gadā.
Facebook ir pieejama plaša valodu izvēle, lai jebkuras valsts iedzīvotāji saprastu šo mājaslapu. Bet vai tu zināji, ka ir iespējams uzlikt ''pirātu'' valodu? Es nezināju.
Facebook seko līdzi tam, kādas mājaslapas tu apmeklē. Lai arī tas nav nekas jauns un to dara daudzas mājaslapas, bet Facebook to pat dara, kad tu esi izgājis no sava profila.
Kopš 2009. gada Facebook ir aizliegts Ķīnā. Valdība uzskata, ka Facebook un daudzi citi soc. tīkli ir ļauni un tie tiekot izmantoti, lai organizētu streikus, izplatītu nepatiesu informāciju un nomelnotu valdību. Šāds valdības lēmums izraisīja vērienīgus protestus 2009. gada jūlijā.
Ir arī notikušas slepkavības, kuras saistās ar draudzības pārtraukšanu Facebook. 2011. gadā, kāda sieviete no ASV nodedzināja sava labākā drauga māju un nogalināja viņu, pēc tā, kad viņš izdzēsa viņu no sava Facebook draugu saraksta.
Daudzi no mums ir atkarīgi no soc. tīkliem. Kāds vīrietis arī nebija izņēmums, tādēļ viņš nolīga sievieti, kurai maksāja astoņus dolārus stundā par to, ka katru reizi, kad viņš iegāja savā Facebook profilā, viņa iesita viņam pļauku.