19

 421  3

Grutākie uzdevumi (puzzles) videospēlēs.

Reizēm spēlējot kādu videospēli tev patrāpās kāds drausmīgi grūts vai bezjēdzīgs uzdevums (puzzle) , kas tevl liek sev plēst matus.

Atceros, ka agrāk mocījos ar Resident Evil, Silent Hill, Tomb Raider puzļiem, kā arī reizēm mans prieks par kādu spēli tika sabojāts, liekot negaidīti pildīti kādu puzli , piemēram, Dragon Age, Mass Effect, Star Wars : Knights Of The Old Republic u.c. spēlēs ir patrāpijušies pat diezgan grūti pužli. Par laimi pagaidām nav trāpījies tāds uzdevums, ko nevarētu atrisināt, bet ir sagādājuši pamatīgas galvas sāpes.

Rakstā nebūs par tādām spēlēm - kuru galvenie uzdevumi ir pildīt uzdevumus un atrsināt pužlus/mīklas. ---> Syberia 1, Syberia 2, Still Life 1, Still Life 2, Safe Cracker, Portal 1, Portal 2.

Komentāri 19

0/2000

Mīklas nav bezjēdzīgas, bezjēdzīgas ir tikai tiem, kas tās nesaprot un nespēj atrast optimistisku risinājumu, kam šādas lietas palīdz

3. kas tas par debīlismu ?

4. - Restart System jau arī ir saprotams kā sistēmu, jo ja spēli, tad jau rakstītu Restart Game...

 13  1 atbildēt
Man Okeanija mēdz sagādāt galvassāpes
 5  0 atbildēt

šitam varētu turpinājumu

 4  0 atbildēt

Bāc... pakaļa... Ieliki to sudoku un es nevarēju nepamēģināt viņu... pusstundu čakarējos līz palika 4 tukši lauciņi, viss gāja lieliski... līdz beigās - nesapas... 

 4  0 atbildēt

gribēju jau teikt Myst sērija, bet tad izlasīju ievadu

 2  0 atbildēt

Sudoku Kas to neprot

 1  0 atbildēt

nepiekritīšu pirmajam. ierakstīju guglē braille alphabet un uzreiz dabūju ko meklēju 

 1  1 atbildēt