1

 12  0

Ir trīs spēļu režīmi: izdzīvošana, mežonība un bezgalības.
Izdzīvošana ir noklusējuma režīms. Paredzēts, ka tas būs kooperatīvs, sarežģītāks režīms, kurā mirušie spēlētāji kļūst par spokiem, kas iztukšo dzīvo spēlētāju veselību(HP). Katra spēlētāja nāves gadījumā tiks piemērots maksimālais veselības(HP) sods, ja vien augšāmcelšanai netiek izmantots "Touch Stone, Life Giving Amulet vai Meat Effigy. " Maksimālās veselības(HP) sankcijas var izārstēt, izmantojot "Booster Shots". Kad visi spēlētāji ir miruši, sākas 120 sekunžu taimeris, un, ja šajā laikā neviens spēlētājs netiek atdzīvināts, pasaule resetojas.
Mežonības režīms izvieto spēlētājus nejaušās vietās visā kartē. Spēlētāji, kas mirst, tiek atgriezti sakuma atlases ekrānā, ļaujot viņiem atkārtoti izvēlēties ar ko spēlēt , un viņu kartes progress tiek noslaucīts. Šis ir vienīgais režīms, kurā spēlētāji var atkārtoti spēlēt kā citu rasi. Nav augšāmcelšanās priekšmetu, ieskaitot "Touch Stone" .Pasaule nekad neatjaunojas.
Bezgalīgais režīms ir paredzēts spēlētājiem ,kas neiespringst, jo neuzspiež spēlētājus sadarboties. Pasaule nekad neatjaunojas, un spēlētāji var atjaunoties paši portālā, kad viņi mirst, tik reižu, cik viņi vēlas. Tomēr nav ieteicams turpināt nomirt, jo katrs portāla augšāmcelšanās izraisīs maksimālās veselības(HP) samazinājumu.

Don't Starve Together ar vairākiem veidiem, kā spēlēt: LAN, Online, Matchmaking. Lai saglabātu spēles godīgumu, daudzi priekšmeti ir līdzsvaroti vai noņemti. Servera hosts izvēlas iekļaut PvP vai nē. Ir arī 4 kategorijas serveriem: sociālā, kooperatīvā, konkurētspējīgā un trakums. Šīs kategorijas neietekmē spēli, bet sniedz vispārēju priekšstatu par to, kas atrodas serverī. Ir pieejami specializēti, čati tērzēšana globālā vai lokāla atkarībā no servera administratora izvēles.

Komentāri 1

0/2000

Tā kā man draugu nav, es spēlēju vienkārši "Don't Starve" un man liekas parastajā ir daudz vairāk lietu nekā šitajā. ¯_(ツ)_/¯

 0  0 atbildēt