local-stats-pixel fb-conv-api

Dead By Daylight - BEST TEAM PLAY #vērtējums1

Sveicināti spoki!

Šoreiz piedāvāju pēdējo epizodi no Dead By Daylight spēles. Stratēģija nostrādāja, bratella bija ar mums un tam visam sekoju episka uzvara!!!

Runājot par spēli... Viena no daudzajām, kas aizrauj un nokillo ļoti daudz laika, bet tas ir tā vērts. Uzgriezt šo ar draugiem, ņemt nodurt viņus vai pakārt un noskatīties kā viņi pārstāj mīt pedāļus. Iesaku iemēģināt. Par cik Steam šobrīd ir atlaide - 13,99eur, var droši iegādāties, nedomāju, ka liks vilties! :)

Spēles mehānika man patika, diezgan viegli varēja izprast, ko jādara un kad jādara. Pagaidām nav vēl viss skaidrs saistībā ar slepkavām - to daudzums un varoņa īpatnības. Protams, arī tā saucamie "perks", to daudzveidība un izmantošana spēles laikā.

Īsumā...
Grafika - 8/10 (video nesniedz ieskatu patiesajā situācijā)(visa animācija ir acīm baudāma)(tā migla... rada patīkami biedējošu noskaņojumu).
Sižets - 7/10 (gribētos, lai izdzīvotāji varētu likt lamatas arī slepkavam un nedaudz iespaidot arī viņa dominējošo spēli).
Vadāmība - 8/10 (engine labošana ir viens, kad reāli jālido prom no slepkavas, kontrole dažu brīdi nenostrādā laikā - iespējams no steam serveru puses).


Cerams, ka Jums patika!

/ĒRGĻA LIGZDA/

48 0 1 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 1

0/2000

Nāvīgie kukurūzu lauki...

0 0 atbildēt