Sveiki Spoki, šoreiz pāris veidi kā nedaudz ietaupīt viedtālruņa baterijas darbības laiku, kurš ne vienmēr ir pietiekošs.
2. daļa -> Šeit.
Pārsvarā viss domāts Android ierīcēm.
Sveiki Spoki, šoreiz pāris veidi kā nedaudz ietaupīt viedtālruņa baterijas darbības laiku, kurš ne vienmēr ir pietiekošs.
2. daļa -> Šeit.
Pārsvarā viss domāts Android ierīcēm.
Baterijas ar katru telefona modeli parasti paliek ar vien lielākas, tomēr ar gadiem joprojām mēs neredzam nekādas iespaidīgas pārmaiņas. Baterijas darbības laiks joprojām ir diezgan mazs un joprojām ir viens no galvenajiem argumentiem iegādājoties jaunu viedtālruni, jo cilvēkiem jau sāk apnikt ikdienišķā telefona uzlādes rutīna.
Neviens nevēlas izmantot visizdevīgākos baterijas taupīšanas veidus – izmantot telefonu retāk un izslēgt funkcijas, kuru dēļ telefons tika iegādāts. Tāpēc šeit daži veidi kā iespējams paildzināt baterijas darbības laiku, tomēr nekādus elpu aizraujošus rezultātus šādi nav iespējams iegūt.
Izmanto enerģijas taupīšanas režīmu.
Lielākā daļa Android ierīces piedāvā šādu iespēju, kas samazina telefona jaudu un/vai atslēdz mazāk nepieciešamās funckijas.
Parastais (‘’stock’’) Android līdz 5.0 versijai šādu iespēju nepiedāvā, tomēr sākot ar 5.0 versiju, šāda iespēja ir.
Automatizē telefonu.
Ja Tev nav nepieciešams nakts laikā saņemt paziņojumus par jaunumiem no kādas aplikācijas, ka tai ir uzradies atjauninājums vai, ka kāds Tev beidzot ir sācis sekot Tviterī. Tad kādēļ izmantojot aplikāciju kā Tasker vai Automatelt neizveidot, ka noteiktas lietas ieslēdzas noteiktos laikos vai vietās?
Šīs aplikācijas piedāvā ieslēgt/izslēgt noteiktas lietas, noteiktos laikos un noteiktās vietās. Piemēram, pa nakti telefonā tiek atslēgti visi paziņojumi, wifi un viss cits tiek limitēts līdz minimumam vai izslēgts, bet pēkšņi 8:00 viss atkal ieslēdzas un telefons dara visu, ko ir nepieciešams.
Atinstalēt vai izslēgt aplikācijas.
Ieejot Iestatījumos > Aplikācijas un aizbīdot uz sadaļu ‘’Visas’’ (Settings > Apps > All), var redzēt visas tālrunī esošās aplikācijas. Tad padomājot, ko Tu no tām izmanto un ko nē, vari attinstalēt nevajadzīgās vai, ja tās ir ražotāja ieinstalētas, tad izslēgt.
Rezerves baterija vai portatīvais lādētājs.
Divas ļoti noderīgas lietas, ja ir svarīgs baterijas darbības laiks. Tādējādi izmantojot rezerves bateriju var iegūt pietiekami daudz. Bet ja tomēr telefonam nav izņemama baterija, tad portatīvais lādētājs ir labs variants, tikai rūpīgi jāpapēta lādētāja jauda un telefona pieņemamā jauda, lai nesanāk problēmas.
Atceries rakstu arī ieteikt sociālajos tīklos un, ja Tev interesē tehnoloģijas vai spēles,tad ieteiktu apmeklēt arī manu profilu.
Man ir Nokia C1-01 (Ar pogām), turās veselu nedēļu, ja baigi neizmanto
Man ir NOKIA 5230 - neaiztiekot tur mēnesi, bez SIM kartes - pustoru mēnesi....
Sony un stamina mode rullē
telefonu ar biežu lietošanu var lietot divas varbūt 2.5 dienas
Šīs rezerves un portatīvās baterijas nečakarē orģinālo bateriju? Tā tikai intereses pēc jautāju. Un par to baterijas ilgumu. Vienmēr pastāvēs viens likums - vairāk spaidīsi, vairāk baterija ies uz leju. Protams ja viss ir saslēgts , tad arī neko nedarot sūksies baterija ārā. Bet... Es esmu vienīgais kurš apzinīgi ieslēdz nepieciešamo lietu ( piemēram wifi ), palietoju cik nu man vajag un tad izslēdzu? Kaut kā loģiski liekas tā darīt un tagad man jau tā automātiski aiziet. Paša telefonam par baterijas ilgumu nevar sūdzēties. Vecā turēja ap 3 dienām ( kādu dienu uzpūtās un beigas bija. Cik dzirdējis daudziem samsungiem tā ir ar bateriju... neko darī), jaunā gan ap 4-5 dienas. Viss protams atkarīgs cik sanāk bieži internetā sēdēt, bet es neesmu no tiem kas cauru dienu gramstās ap to telefonu un sūdzās ka katru vakaru jālādē
Manam telefonam diezgan normāls akumulators( vismaz 2 dienas izvelk, kas, manuprāt, ir daudz, ja telefons tiek lietots). Taču pēc pieredzes zinu, ka, ja ļoti gribas, varu dažu stundu laikā nosēdināt.
So, jā, lietošanas paradumiem ir lielum lielā ietekme.
Samsung S4, ar Lollipop (5.0.1) versiju. Telefons tik lietots gandrīz visu laiku. Mūzika, sms, internets. Lādēju es viņu 3-5x dienā. Cik esmu novērojis, enerģijas taupīšanas režīmā, telefons tāpat rauj to bateriju nost un ātri vien noliek karoti, ja netiek pie lādēšanas. Manliekas, ka problēma ir pašā saknē - Samsung! Izveidot tīk daudz un dažādas aplikācijas (tās pašas fona aplikācijas, piemēram, touch wiz) ēd nenormālu enerģiju no baterijas. Par to neviens jau nedomā, tikai skandelē, ka jāpērk jauns telefons, kuram baterija ir uzlabota un visu dienu mierīgi izvilks. Sākumā, jā, bet līdz ar atjauninājumiem, sapnis beigsies
iesaku norootot,un mainīt cpu frekvenci,pāc izmantošanas veida,tas ir galvenais elektrības patēriņš,bez displeja!
Man ir Samsung S5230 un iPad2.S5230 tur dienu ar aktīvu lietošanu,iPad 2 pa stundu aktīvā lieošanā iztērē 4%.
Piektais galaksis. Bacha iet dienu, ja mocīts ntās stundas (piem. waze 3-4h braukšanā).
Lādējas ~1.5h līdz 100%. Zinu ka ir tie enerģijas taupīšanas režīmi, laikam 1reiz izmantoju
nesaskatu problēmas, piem. iemest somiņā powerbanku
Manam htc desire 816 ir tāda fīča, kā ekstrēmā strāvas taupīšana, var izmantot, ja tev palikusi maza baterija .5% turēja veselu nakti, pat ja zvanīju un sms rakstīju.
Otra lieta, ir ieslēgt lidmašīnas režīmu, kad lādē telefonu (ja to īpaši nevajag) tādējādi ātrāk uzlādējot, un tāpat, arī ejot gulēt, Tu vari ieslēgt to pašu lidmašīnas režīmu, kas tik ļoti nenoslogo bateriju.
http://batteryuniversity.com/learn/article/charging_lithium_ion_batteries
Negribu strīdēties, palasi pats. Vispār batt. nemirst, tās var atdzīvināt ar nelielu impulsu virs nomināla!
nuu man asus fonepad 7 neaiztiekot tur 10dienas .... neaizraujoties ar zvaniishanu 7 dienas ... ar internetu .. apllikacijam un zvanishanu 4-5 dienas ...