18

 257  0

Katra meitene kādreiz vēlējās būt Fēbe, Paipere, Prū vai arī kaut kad vēlāk Peidža, ja tā nebija, tad Tev vēl nav pat 20 gadu! Es skrēju mājās no skolas, lai paspētu uz sērijas sākumu.

«Amulets» ir seriāls par trīs māsām, kurām ir iedzimtas burvju spējas. Viņas visas dzīvo vienā mājā un cīnās pret ļaunajiem dēmoniem, kuri regulāri vēlas nočiept no viņām «Ēnu» grāmatu, kurā ir apkopoti visi buramvārdi.

Šo #atpakaļmetiena rakstu sāksim ar «jaunāko» oriģinālo māsu. Fēbes loma tika uzticēta talantīgajai Alīsijai Milano. Viņas spējas - levitēšana un nākotnes pareģošana/vīziju redzēšana.
Tagad Alīsija ir 46 gadus veca, bet seriāls savu pirmizrādi piedzīvoja 1998. gadā, kas nozīmē tikai to, ka Tev ir lieliska iespēja paskatīties, kā viņa izskatījās pirms 20 gadiem.

Kas par sakritību, pati Alīsija ir publicējusi nelielu #TBT no «Amuleta» laikiem. Teicu, ka viņa ir pareģe.

Tagad Alīsija izskatās šādi.

Turpināsim ar «vidējo» māsu - Paiperi, kuras lomu atveidoja Holija Mērija Kombsa. Man sāk likties, ka te kaut kas nav tīrs, jo arī viņas Instagram profilā ir #TBT bilde no «Amuleta» laikiem. Pls help!

Holija ir 45 gadus veca, bet joprojām aktīvi piedalās dažādos projektos. Tas, ko Tu varētu zināt - «Pretty Little Liars». Tagad viņa izskatās šādi: 

Turpinam ar trešo un vecāko māsu - Prū, kuras lomu atveidoja Šenona Dohertija. Šanonas Instagramā atrast bildi no «Amuleta» laikiem ir ļoti grūti, ja ne pat nereāli. Viņai palūdza «aiziet» no seriāla, jo nespēja sastrādāties ar Alīsiju Milano. Tāpēc skatīsimies uzreiz uz to, kā viņa izskatās tagad!

Domāji, ka viss beidzas ar Prū? It nemaz! Kad seriālā nomira Prū, mistiskā kārtā parādījās Peidža jeb «pazudusī» māsa, kas ir pa pusei ragana, pa pusei sargenģelis, bet viņa pati gan par to neko nezināja. Peidžas lomu atveidoja Roza Makgovana, kura pērnā gada izskaņā bija viena no skaļākajām balsīm #MeToo akcijā!

Lai gan Roza izskatās pēc super mīļas sievietes, tomēr der zināt, ka viņa labu laiku bija kopā ar Merlinu Mensonu un ģērbās tikpat atkailināti, cik Dita Von Tīza. 

Tagad Roza izskatās šādi. Viņas garās cirtas ir nogrieztas, un uz galvas ir palikuši vien pāris centimetri matu. 

Tagad gan ar māsām es esmu beigusi, bet tas vēl nav viss. Bonusā, un siekalu rīšanai, pievienošu Kolu, kurš salauza tik daudzu meiteņu sirdis, kad tomēr padevās ļaunumam. 

Kādreiz viņš izskatījās tā, kad atveidoja Kola Tērnera lomu, kas bija super ļaunā dēmona Baltazara cilvēka forma. Bet tagad viņš izskatās šādi: 

Un šī vieta joprojām liek man raudāt! 

Paldies, ka izvēlējies ar mani kopā pagrimt atmiņās, tagad komentārā vari atstāt to, kas Tu vēlējies būt - Fēbe, Paipere, Prū vai Peidža? Es, piemēram, gribēju būt Fēbe. 

Vēl viens bonuss, ja vēlies atgriezties bērnībā, noklausies seriāla dziesmu! 

Komentāri 18

0/2000

Atnācu Leo dēļ un aplauzos   

 14  0 atbildēt
Ehh, bērnības mīļākais seriāls
 10  0 atbildēt

Pro visvairāk novecojusi!

 8  0 atbildēt

Paldies,ka gribi zināt,par ko es vēlējos būt!Tad lūk - jau otrajā sērijā es gribēju būt Peipers,pēc ceturtās - Fēbis.Es jau  esmu pagrimis,bet man prieks,ka Tu gribi kopā ar mani pagrimt atmiņās...    

 8  0 atbildēt

Agrāk tas bija labākais seriāls kuru varēja skatīties  

 7  0 atbildēt

 4  0 atbildēt
Ehh, atmiņas.
 4  0 atbildēt

agrāk skatīts!

 3  0 atbildēt

es gribēju būt Kols  vai Leo ! Ne Fēbe, Paipere, Prū vai Peidža !

 2  0 atbildēt
Tagat atkal iet pa kanālu2 plkst 16 25
 1  0 atbildēt

Tas gan bija ellīgi stulbs seriāls. Mana bijusī par to fanoja, līdz ar to es arī brīvprātīgi, piespiedu kārtā to dabūju skatīties

 1  0 atbildēt

Leo nav !?    

 1  0 atbildēt

Noskatījos pirmās pāris sērijas atjaunotajai versijai... neņemiet ļaunā, jaunie fani - man, nu nemaz nepatika!

Seriāls ļoti patika, bet atkārtojumā vairs nav tā "kaifa", laikam vienkārši esmu izaugusi no tā 🙂

 0  0 atbildēt

👍

 0  0 atbildēt