Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
678

Šie leģendārie mūziķi ir atstājuši mums vairākus pasaulslavenus hītus un viņi uz mūžiem būs mūsu sirdīs, bet tikai daži zin par grūtībām ar kādām viņi saskārās savās dzīves.

nbspElviss PreslijsRokenrola... Autors: Testu vecis Traģiski fakti par leģendāriem mūziķiem
1.

 

Elviss Preslijs

Rokenrola Karalis - Elviss Preslijs piedzima 1935.gada 8. janvārī, Tupelo, Misisipi. Diemžēl Elvisa dvīņubrālis Džese piedzima nedzīvs. Kā vienīgais bērns, Elviss uzauga vainojot sevi dvīņubrāļa nāvē. Savas veiksmīgās karjeras laikā Elviss bieži vien sev jautāja, vai viņš ir pelnījis visu šo slavu. Viņš bieži sarunājās ar Džesi, it kā viņš būtu dzīvs, un mēdza apmeklēt viņa kapu.

 

Vēlāk Elviss sava dvīņubrāļa kapu pārvietoja uz Greislendu. Daudzi uzskata, ka sāpes un vainas apziņa noveda Elvisu pie narkotiku un alkohola atkarībām, kas galu galā noveda pie viņa nāves 42 gadu vecumā.

nbspFrenks Sinatra un Dīns... Autors: Testu vecis Traģiski fakti par leģendāriem mūziķiem
Attēls no: www.maxmag.gr
2.

 

Frenks Sinatra un Dīns Mārtins.

1977.gada 6.janvārī Frenks Sinatra kāpa uz Caesars Palace skatuves ar nelāgu priekšnojautu - zinot, ka divmotoru lidmašīnu, kurā atradās viņa māte, ir pazudusi. Lidmašīna pacēlās sliktos laikapstākļos no Palmspringsas un bija ceļā uz Lasvegasu. Trīs dienas vēlāk Frenka mātes Natālijas "Dollijas" Sinatras un vēl trīs citu cilvēku mirstīgās atliekas tika atrastas nokritušās lidmašīnas vrakā sniegotajos San Gorgonio kalnos.

 

1987.gada martā Kapteinis Dīns Pols Mārtins, 35 gadus vecais vecais dziedātāja Dīna Mārtina dēls, vadīja F-4C Phantom iznīcinātāju treniņa misijas laikā. 10 minūtes pēc pacelšanās lidmašīna pazuda no radaru ekrāniem. Arī šī lidmašīna neizskaidrojamu iemeslu dēļ bija avarējusi San Gorgonio kalnos. Pēc dēla nāves Dīns Mārtins kļuva noslēgts un sāka dzert. Viņš nomira 1995.gada Ziemassvētkos.

nbspSemijs Deiviss jaunākais... Autors: Testu vecis Traģiski fakti par leģendāriem mūziķiem
3.

 

Semijs Deiviss jaunākais.

1954.gada 19.novembrī Deiviss brauca no Lasvegasas uz savu ierakstu studiju Losandželosā, lai ierakstītu skaņu celiņu filmai Six Bridges To Cross. Tomēr pa ceļam notika avārija, Deivisa kadiljakam priekšā izbrauca cits automobīlis. Frontālajā sadursmē Deiviss ar seju ietriecās stūrē, pamatīgi sašķaidot seju un zaudējot kreiso aci. Atgūstoties San Bernardīno slimnīcā, Deiviss sāka prātot, kāpēc viņam tā palaimējās palikt dzīvam. Šo negadījums viņš nodēvēja par "brīnumu". Vēlāk Deiviss pievērsās Jūdaismam. Tiesa gan šie notikumi neietekmēja viņa turpmāko dziedošā aktiera karjeru.

nbspAls Grīns Pazīstamais... Autors: Testu vecis Traģiski fakti par leģendāriem mūziķiem
Attēls no: listverse.com
4.

 

Als Grīns

Pazīstamais soula dziedātāja Als Grīns kļuva slavens pateicoties savam hītam "Lets stay together". 1974.gadā, viņš bija savas karjeras virsotnē ar septiņiem komerciāli veiksmīgiem albumiem. Tas viss mainījās 1974.gada 18.oktobrī, kad Grīna bijusī draudzene ielauzās viņa mājā Memfisā, kamēr viņš relaksējās vannā.

 

Mērija Vudsone izlēja tikko vārītus auzu putraimus uz Grīna kailās muguras, izraisot trešās pakāpes apdegumus. Pēc tam viņa ielauzās Grīna guļamistabā, paņēma viņam piederošo pistoli un nošāvās. Pēc vairāku mēnešu pavadīšanas slimnīcā, Grīns nolēma pamest mūzikas industriju un pievērsās savai ticībai. Viņš nopirka baznīcu Memfisā un sāka vadīt sprediķus. Viņš kļuva par Baptistu ministru un tagad rada garīgo mūziku.

nbspBils MedlijsBils Medlijs... Autors: Testu vecis Traģiski fakti par leģendāriem mūziķiem
Attēls no: listverse.com
5.

 

Bils Medlijs

Bils Medlijs no Righteous Brothers pazīstams ar savu skaisto baritona balsi jau vairākus gadu desmitus meklē savas bijušās sievas Kārenas O Greidijas slepkavu.

 

Viņi apprecējās 1964.gadā un viņiem divus gadus vēlāk piedzima dēls. Īsi pēc tam pāris izšķīrās tomēr saglabāja tuvas un draudzīgas attiecības. 1976.gada 30.janvārī kāds vīrietis ielauzās viņas mājās, izvaroja un nožņaudza viņu. Kārenas slepkavības lieta tā arī nav atrisināta. Medlijs joprojām cer, ka Kārenas slepkava tiks notverts un saņems sodu.

nbspTamija Terela un Mārvins... Autors: Testu vecis Traģiski fakti par leģendāriem mūziķiem
Attēls no: listverse.com
6.

 

Tamija Terela un Mārvins Gejs

1967.gadā Mārvins Gejs un Tamija Terela tika uzskatīti par lieliskāko duetu R&B vēsturē. 12 mēnešu garumā viņi radīja vienu slavenu hītu pēc otra, tad 1967.gada oktobrī Terela saļima Geja rokās koncerta laikā. Viņa tika nogādāta slimnīcā, kur viņai atklāja ļaundabīgu smadzeņu audzēju. Terela nomira 1970.gada 16.martā, 24 gadu vecumā. Miljoniem fanu sēroja par viņas nāvi, bet Gejs bija nenomierināms. Viņš vairs nekad nedziedāja duetos un pat uz vairākiem gadiem atteicās koncertēt.

 

Gejs un Terela bija ļoti tuvi draugi, gandrīz kā brālis un māsa. Lai gan Gejs piedzīvoja veiksmīgu solo karjeru, izdodot vairākas klasikas, viņa dzīvi aizēnoja narkotikas, bankroti un pašnāvību mēģinājumi. Gejs mira 1984.gadā, 44 gadu vecumā. Viņu nošāva viņa paša tēvs.

nbspFrenks SinatraAiz Frenka... Autors: Testu vecis Traģiski fakti par leģendāriem mūziķiem
Attēls no: listverse.com
7.

 

Frenks Sinatra

Aiz Frenka Sinatras vēsā, klasikā ārējā tēla slēpās prātu zaudējis vīrietis ar pašnāvnieciskām tendencēm. Viņš bija nenormāli iemīlējies - daži pat teiktu apsēsts ar Evu Gārdneri - sievieti, kuru viņš apprecēja pēc savas pirmās sievas pamešanas, ar kuras viņam bija 2 kopīgi bērni.

 

Sinatra un Gārdnere bieži strīdējās un kāvās. Sinatra vēlējās kontrolēt Gārdneri, bet viņa vēlējās būt neatkarīga. Jo vairāk Sinatra vēlējās viņu kontrolēt, jo vairāk pasliktinājās viņu abu attiecības. Iespējams, tas arī noveda pie tā, ka viņš kļuva nenormāls un zaudēja saikni ar realitāti. Vienreiz Sinatra gandrīz aiz dusmām izgrūda kādu sievieti pa logu Gerija Kūpera mājā. Viņš arī trīs reizes mēģināja izdarīt pašnāvību. Gārdnere un Sinatra izšķīrās 1957.gadā, un, lai gan Sinatra apprecējās vēl divas reizes, daudzi uzskata, ka viņam tā arī neizdevās tikt pāri Gārdneres zaudēšanai.

nbspSems Kuks Soula Karalis... Autors: Testu vecis Traģiski fakti par leģendāriem mūziķiem
Attēls no: listverse.com
8.

 

Sems Kuks

Soula Karalis Sems Kuks dziedāja tādus klasiskus hītus kā "Chain Gang". Viņa dzīvi aizēnoja šausminošas traģēdijas. 1958.gadā, viņa pirmā sieva gāja bojā autoavārijā, šajā pašā avārijā Kuks guva ievainojumus, bet viņa labākais draugs Lū Rovls vairākas dienas pavadīja komā. 1963.gadā, Kuka mazais dēliņš Vinsents, noslīka ģimenes peldbaseinā. Kuks notikušajā vainoja savu sievu un izšķīrās no viņas, iedzīvojoties depresijā. Kuka dzīve aprāvās gadu vēlāk, kad viņu nošāva prostitūta, kura apgalvoja, ka Kuks esot viņu žņaudzis. Šī pati prostitūta, 1979.gadā tika atzīta par vainīgu sava drauga otrās pakāpes slepkavībā.

nbspRojs OrbisonsTā vien... Autors: Testu vecis Traģiski fakti par leģendāriem mūziķiem
Attēls no: listverse.com
9.

 

Rojs Orbisons

Tā vien šķita, ka leģendārais dziedātājs Rojs Orbisons, kurš ir pazīstams ar tādiem hītiem kā "Pretty Woman", ir nolemts spožai, panākumiem bagātai dzīvei. Tā vietā, tā bija pilna sāpju un traģēdiju. 1966.gadā, viņš ar savu sievu Klodeti devās izbraucienā ar motocikliem pa Tenesiju. Kad Klodetes priekšā izbrauca kravas automašīna, viņa ietriecās tajā un guva smagus ievainojumus. Orbisons piesteidzās pie savas sievas, bet viņa nomira viņa rokās. Divus gadus vēlāk, kamēr Orbisons bija devies koncertūrē, viņa dzīvesvietā Hendersonvillā izcēlās ugunsgrēks. Uguns pilnībā izpostīja viņa māju un divi no viņa trīs dēliem sadega dzīvi. Orbisons nodzīvoja īsu mūžu, mirstot no sirdslēkmes 52 gadu vecumā 1988.gada 6.decembrī.

1
678
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [14]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
veiksmīGais avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Gada raksts 2012Medaļa Dienas joks
  veiksmīGais 16.07.16 15:34
43
0

Viņi pārdeva velnam savu dvēseli pretī saņemot lielu talantu un slavu.. sātans vienkārši atnāca no viņiem paņemt savu parādu  

Esmu saskatījies supernatural..   

spoku dienas joks

Volāns avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa MobiļņiksMedaļa Moderatora favorīts
  Volāns 16.07.16 15:21  
20
0
Lielisks raksts, skumji fakti
Freedude avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Spoks
  Freedude 16.07.16 15:44  
12
0
Protams,labs raksts,tik pie vienas frāzes mazliet sasmējos - " Terela saļima Geja rokās " .
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 09.07.17 21:30
5
0

Žēl, ka mirst talantīgi cilvēki nevis naudas izspiedēji...  

Noslēpumainais avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Redaktors iesaka
  Noslēpumainais 16.07.16 21:29
6
1

Eazy-E arī varēji ielikt

Champion22 avatars
Medaļa RainisMedaļa SviestmaizeMedaļa Bakalaurs
  Champion22 16.07.16 17:00  
4
0
Labs raxts no piderasa 😉
VOVASFILMAS avatars
Medaļa Kapteinis HuksMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Moderatora favorīts
  VOVASFILMAS 16.07.16 18:37
3
0

ELVIS THE BEST  

Noslēpumainais avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Redaktors iesaka
  Noslēpumainais 17.07.16 21:38
2
0

atbildot uz nikromants komentāru " Bet tur jau tā sāls...tikai repa cienoši...ku... " nu šeit piemēram es arī tikai labi ja 3 zināju, bet nu necelsim te topiku komentos

nikromants avatars
Medaļa Holly ShitMedaļa BetmensMedaļa Recidīvists
  nikromants 17.07.16 21:28
2
0

atbildot uz chibricks komentāru "Nu bet N.W.A. zin katrs sevi cienoš repa mūzika... " Bet tur jau tā sāls...tikai repa cienoši...kur salīdzinājumā ar šiem minētajiem zina pat ārpus roka, džeza un blūza, tā pat kā Metallica, to zina burtiski visi, kur N.W.A. un Eazy-E gan ne tik, par to jau es runāju.

arcaninee avatars
Medaļa BrūzisMedaļa SākumskolnieksMedaļa Sviestmaize
  arcaninee 17.07.16 12:32  
2
0
atbildot uz Arnis komentāru " Cik labi ka liela daļa no viņiem ir mir... "No more shit music for us? Nopietni? 😐
Noslēpumainais avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Redaktors iesaka
  Noslēpumainais 17.07.16 11:26  
2
0
atbildot uz nikromants komentāru " It kā piekrītu, bet es neteiktu, ka viņš bija... "Nu bet N.W.A. zin katrs sevi cienoš repa mūzikas fans, grupa jau radās pateicoties Eazy-E
Cars Putins avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  Cars Putins 16.07.16 18:37  
2
0
Pie sestā zviedzu un tomēr sapratu, ka stulbi.
mazais28 avatars
Medaļa VienotībaMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Vampīru klana biedrs
  mazais28 25.08.18 06:27
0
0

  

nikromants avatars
Medaļa Holly ShitMedaļa BetmensMedaļa Recidīvists
  nikromants 17.07.16 04:17
0
0

atbildot uz chibricks komentāru " Eazy-E arī varēji ielikt " It kā piekrītu, bet es neteiktu, ka viņš bija leģendārs, viņu daudzi ārpus repa un +/- pop mūzikas nepazīst. Piemēram, nosaucot viņu savai mammai, viņa nezinātu kamēr es viņai nepastāstītu, bet 2pac viņa vēl varētu pazīt tikai pēc iesaukas, bet tā viņa nav klausījusies, savukārt daļu šo mūziķu viņa toč zinās, jo...kurš nezin kas ir Sinatra un Elviss