mans pirmais raksts, ceru, ka patiks! rakstiet komentāros, ja vēlaties 2. daļu.
Slavenību neizskaidrojamo nāvju teorijas.6
51
0
DŽONA F. KENEDIJA SLEPKAVĪBA - KONSPIRĀCIJA PĀRI VISAM. Vairākas ASV izmeklēšānas komisijas ir secinājušas, ka Lī Hārvijs Osvalds izplānoja un paveica prezidenta Džona Kenedija slepkavību viens pats. Tomēr lielākā daļa Amerikas iedzīvotāju ir pārliecināti, ka populārā prezidenta slepkavībā 1963. gada 22. novembrī vainojama sazvērestība. Lielākā daļa nopietno teoriju pauž aizdomas, ka aiz slepkavības stāv CIP un/vai mafija. Lī Hārvija Osvalda pagātnē ir daudz pēdu, kas norāda uz saistību ar CIP, un pastāv pamatotas aizdomas, ka viņš ir darbojies kā dubultaģents. Džekam Rūbijam, kas nošāva L.H. Osvaldu mazāk nekā 48 stundas pēc Džona Kenedija nāves, bija cieši sakari ar mafiju. Pastāv neskaitāmi, gandrīz neticami norādījumi, ka Kenedija nāvē vainojama sazvērestība. BURVJU LODE. Saskaņā ar Vorena komisijas ziņojumu pirmais šāviens trāpīja prezidentam mugurā un izgājā ārā caur kaklu. Pēc tam šī lode trāpīja mugurā gubernatoram un salauza viņam vienu ribu, pirms iznāca ārā caur krūškurvi. Tālāk tā lidoja uz leju un izgāja caur gubernatora delmu. Visbeidzot šī lode iestrēga gubernatoram ciskā. Tikai burvju lode varētu mainīt virzienu tik daudz reižu. NĀVES SARAKSTS. Kenedija slepkavībai sekoja gara virkne aizdomīgu nāves gadījumu un slepkavību. Konspirācijas teoriju autori ir idinteficējuši vairāk nekā 100 mistisku nāves gadījumu, kas tieši vai netieši saistīti ar Kenedija nogalināšanu.
DIĀNAS AUTOKATASTROFA - NEVAINOJAMA SLEPKAVĪBA? Visa pasaule aizturēja elpu, izdzirdot ziņas par lēdijas Diānas nāvi. Katastrofa nedēļām ilgi aizņēma laikrakstu pirmās lappuses, un jau pēc dažām stundām internetā parādījās pirmās konspirāciju teorijas. 1997. gada vasarā lēdija Diāna uzsāka attiecības ar bēdīgi slaveno pleiboju Dodi al Fajedu. Paparaci spietoja ap Dodi un Diānu, vajādami viņus bez žēlastības. 1997. gada 30. augustā pāris iznāca no viesnīcas Ritz Parīzē. Tur viņus pamanīja paparaci, kas sekoja pārim, lai iegūtu labus kadrus. Mercedes S280 šoferis Anrī Pols centās izbēgt no apmņēmīgajiem paparaci. Dramatiskās bēgšanas laikā automašīnas ātrums sasniedz 200km/h, taču brauciens spēji beidzās , kad auto ietriecās pazemes tuneļa stabā. Pēc katastrofas atklājās, ka šofera Anrī Pola asinīs ir augstas alkohola promiles un dažas dienas pirms katastrofas viņa kontā bija ieskaitīta liela naudas summa. KARAĻNAMS UN M16. Diānas nāve bija ļoti ērta britu karaļnamam. Īsi pirms nāves Diāna bija paziņojusi jaunumus, kas pārsteigs visu pasauli. Daudzi apgalvoja, ka viņa zem sirds nēsā Dodi bērnu, bet citi domāja, ka viņa paziņos par saderināšanos ar Dodi. Klīst baumas, ka Diāna īsi pirms nāves, katastrofas lieciniekiem pateikusi, ka viņa ir stāvoklī. Vienalga, vai Diāna gaidīja bērnu, vai saderinājās ar Dodi, tas būtu smags trieciens britu karaliskajai ģimenei. Britu karaļnams ar princi Filipu priekšgalā ir izteikti al Fadeja ģimenes nelabvēļi, un kroņprinča patēvs musulmanis bez šaubām būtu satricinājis jau tā daudzo nelaimju piemeklēto karalisko ģimeni. Tādējādi karaļnamam - un līdz ar to arī Lielbritānijas pretizlūkošanas dienestam M16 - bija acīm redzams motīvs aizkavēt savienību starp nākamā karaļa māti un bēdīgi slaveno musulmaņu ģimeni. APŽILBINOŠA GAISMA. Katastrofas liecinieki apgalvo, ka īsi pirms auto ietriecās stabā, bija redzama ļoti žilbinoša gaisma uz īsu brīdi, kas varētu būt avārijas cēlonis. BALTAIS FIATS. Kad Diānas šoferis Anrī pols tuvojās tunelim, piepeši parādījās lēni braucošs Fiat Uno. No automašīnas atlieku izpētes ir zināms, ka abas mašīnas ātrumā saskārās - mirkli pirms mersedess iebrauca Almas tunelī. Varbūt tieši šā iemesla dēļ Anrī Pols zaudēja kontroli pār automašīnu.
Reklāma
MĀRTINS LUTERS KINGS - VAI AIZ SLEPKAVĪBAS STĀVĒJA KUKLUSKLANS? 1986. gada 4. aprīlī pie moteļa Lorraine Memfisā, Tenesī štatā, ar vienu šāvienu no spēcīgas šautenes nogalināja Mārtinu Luteru Kungu. Īsi pēc slepkavības FIB atrada šķietamo slepkavības ieroci - Remington šauteni ar tālskata tēmekli. Šautene un pirkstu nospiedumi uz tēmekļa piederēja Džeimsam Ērlam Rejam, kas pēc atzīšanās tika aizturēts un notiesāts par slepkavību. Taču vēlāk Džeimss Ērls Rejs savu atzīšanos atsauca un apgalvoja, ka nopirkt ieroci un noīrēt šo istabu viņu pierunājis vīrietis, kas sevi dēvējis par Raulu. Daudzi, tostarp Marka Lutera Kinga ģimene, netic, ka slepkavību paveica Džeimss Ērls Rejs. Daži liecinieki apgalvo, ka īstais slepkava bijis ģērbies policista formā un šāvis no krūmiem starp abām ēkām. Parasti aizdomas tiek vērstas pret FIB, kukluksklanu, mafiju un CIP minētajā secībā. Džeimss Ērls Rejs mira 1998. gadā no aknu vēža un līdz pēdējam mūža brīdim apgalvoja, ka nav vainīgs.
POLS MAKARTNIJS - MIRIS UN AIZSTĀTS AR DUBULTNIEKU? Nav skaidrs, kā šīs baumas cēlušās, taču sešdesmito gadu beigās klīda runas, ka Pols Makartnijs esot miris un viņu slepeni aizstājis dubultnieks - vai nu Viljams Kempels vai Billijs Šīrss. Šīs teorijas piekritēji ir atraduši tai neskaitāmus apstiprinājumus The Beatles dziesmās un uz plašu vāciņiem. Viens no mājieniem atrodams uz plates Sergeant Pepper's Lonely Hearts' Club Band, lā stāsta, tur Polam Makartnijam uz rokas bijis apsējs ar saīsinājumu OPD - Officially Pronouced Dead (oficiāli pasludināts par mirušu). Apsējs nav redzams uz plates apvāka, taču ir saskatāms dažās citās fotogrāfijās, kas tika uzņemtas tajā pašā reizē. Cits plaši apspriests albums ir Abbey Road, uz kura vāka četri grupas locekļi šķērso gājēju pāreju. Šis gājiens tiek interpretēts kā bēru gājiens. Pirmais iet Džons baltās drēbēs (kā enģelis vai priesteris), aiz viņa soļo Ringo melnās drēbēs (priesteris vai apstāvētājs), viņam seko Pols basām kājām (līķis), un pats pēdējais ir Džordžs (kapracis). Dibenplānā stāv automašīna ar numura zīmi 28 IF, un polam tobrīd būtu tieši 28 gadi, ja viņš būtu dzīvs.
Abbey Road