13

 430  1

Tādi vārdi kā Džims Kerijs, Edijs Mērfijs, Stīvens Sīgals ir zināmi! Bet, vai tā var būt, ka šo slaveno aktieru zvaigžņu laiks ir beidzies? Kurš gan neatceras Džima Kerija lomu filmā Ace Ventura? Edija Mērfija balsi multfilmā Šreks? Un Stīvenu Sīgalu kā vīru, kuram ar vienu pirmdienu nepietiek? Lasi tālāk!

Komentāri 13

0/2000

A kāpēc tieši autors domā, ka šīs slavenības tiek aizmirstas? Piemēram V.Smits.  Vēl šobrīd kinoteātros demonstrē viņa jaunāko filmu - Alladins.

 39  0 atbildēt
Kādā ziņā tiek aizmirsts? Kurš aizmirsa. Pat ja kāds no viņiem vairs nefilmējas aizmirsti viņi nav.
 20  0 atbildēt

Uz tumši sarkana fona - melni burti ..      

 13  0 atbildēt

  paldies ka atgādinajāt par Sigalu - biju veiksmīgi par viņu aizmirsis

 8  0 atbildēt

Diezgan dīvaini, ka vairāki no aktieriem, kas ir rakstā, ievadā tiek minēti, kā tie ko nevar aizmirst. Un grūti daļu no viņiem aizmirst, jo liela daļa filmējās joprojām - jau pieminētais Smits, kā Džins Aladina Live versijā, Kerijs tēlo Dr.Eggman Sonic The Hegdgehog live versijā, Mērfijs gan jau ierunās ēzelīti Shrek5

 7  0 atbildēt

Neviens šos minētos aktierus nav aizmirsis. Arī Džeimsu Dīnu un Merilinu Monro joprojām atceras, lai gan abi jau vairāk kā 50 gadus ir zem zemes.

 7  0 atbildēt
Gandrīz visi tiešām izcili aktieri un filmējušies gandrīz visās manās mīļākajās filmās.
 6  0 atbildēt

''Edija Mērfija balsi multfilmā Šreks?'' nē ,neesmu dzirdējis,jo angļu valodā reti ,kad kaut ko skatos,saprotu,bet nepatīk man angļu valodā,jo jāpiedomā ,nevar atslābināties un skatīties

 4  0 atbildēt