Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
16
2615

Šīm slavenībām viņu vecāki nesaistās ar labām atmiņām...

Lai arī Makolijs Kalkins jau... Autors: ainiss13 Slavenības, kuras necieš vecākus
1. Lai arī Makolijs Kalkins jau agrā bērnībā kļuva par zvaigzni un bagātnieku, paralēli tam viņš sāka nenormāli neciest vecākus, it īpaši tēvu Kitu Kalkinu, kurš arī bija viņa menedžeris un viens no slavenākajiem jauno zvaigžņu tēviem. Makolija naida iemesls ir tēva mantkārība un patvaļa. Viņš bez jelkādas Makolija piekrišanas vai vēlmes parakstīja visus piedāvātos līgumus pēc kārtas, kur tikai Makolijam tika piedāvāta loma. Tādējādi jau agrā bērnībā puika bija nenormāli pārguris bez brīvā laika iespējām. Tāpat tēvs aizliedza Makolijam liecināt tiesā par labu savam draugam Maiklam Džeksonam pedofīlisma lietā, jo viņš bija pavadījis Neverlendā vairākas naktis bez kādiem starpgadījumiem, kas būtu ļoti nopietna liecība par labu Džeksonam. Tieši šie aspekti , nevis viņa lielā bagātība lielā mērā arī izraisīja Makolijā vēlmi lietot alkoholu un narkotikas, novedot situācijā kādā viņš atrodas šobrīd.
Maikls un Dīna Loeni vēl... Autors: ainiss13 Slavenības, kuras necieš vecākus
2. Maikls un Dīna Loeni vēl pirms savas meitas popularitātes iegūšanas bija neciešami vecāki. Viņas tēvs paspēja arī pasēdēt cietumā par nelegālu tirdzniecību. Abi Lindsijas vecāki paspēja pašķirties un atkal salabt divas reizes, 2007. gadā šķiroties jau trešo reizi. Visu savu bērnību Lindsijai nācās klausīties vecāku bezjēdzīgajos strīdos. Par meitu viņiem bija nospļauties līdz brīdim, kad Lindsija kļuva slavena. Sajūtot meitas slavu, vecāki uzreiz sāka to izmantot, izveidojot katrs savu realitātes šovu, kas tikai uz meitas popularitātes rēķina pelnīja lielu naudu. Māte visur sekoja meitai uz labākajiem naktsklubiem, bet tēvs pat nolaidās tik zemu, ka ierakstīja savas sarunas ar meitu un sāka tās tirgot par lielu naudu.
Reperi Eminem tēvs pameta... Autors: ainiss13 Slavenības, kuras necieš vecākus
3. Reperi Eminem tēvs pameta, kad viņam bija 18 mēneši. Savukārt māte 2002. gadā, uzpeldot no nekurienes, iesūdzēja viņu tiesā par cieņas aizskaršanu un apvainojumiem savās dziesmās, pieprasot 7 miljonus dolāru. Vēlāk viņa sarakstīja grāmatu, kurā savu dēlu raksturoja kā nepaklausīgu, ar sliktu uzvedību un samaitātu jau no bērnības, kaut arī pati bija radījusi dēlam nepieņemamus dzīves apstākļus, lietojot alkoholu un narkotikas. Un tomēr 2009. gadā, atrodoties uz nāves gultas ar krūts vēzi, viņa lūdza dēlam piedošanu. Šķiet, ka tā tika pieņemta, jo Eminems apciemoja māti slimnīcā un vēlāk pilnībā apmaksāja visas ārstēšanās izmaksas.
Aktrise Drjū Berimora jau... Autors: ainiss13 Slavenības, kuras necieš vecākus
4. Aktrise Drjū Berimora jau agrā bērnībā kļuva slavena, gandrīz visu savu bērnību pavadot smalkās vietās un klubos. Jau 12 gadu vecumā viņa bija paspējusi saslimt ar alkoholismu un lietot narkotikas, bet vecāki nelikās ne zinis par to. Viņas tēvs, kurš bija nelabojams dzērājs, pameta ģimeni vēl pirms Drjū dzimšanas un lielākoties neparādās Drjū dzīvē, ja neskaita gadījumus, kad vajag aizņemties naudu. Runājot par māti Džeidu, viņa meitu izmantoja, lai iekļūtu labākajos naktsklubos un izpriecātos. 15 gadu vecumā Drjū tika izšķirta ar vecākiem, bet māte nepadevās un nolēma vēl nedaudz piepelnīties uz meitas popularitātes rēķina, piesakoties kailfoto seansā Playboy un pārdodot eBay dažādas Drjū bērnības lietas.
Arī nelaiķa Kurta Kobeina... Autors: ainiss13 Slavenības, kuras necieš vecākus
5. Arī nelaiķa Kurta Kobeina sieva Kortnija Lova cieta no savu vecāku bezrūpības, galvenokārt no mātes Lindas Kerolas. Skolas laikā Kortniju skolasbiedri sauca par “Pee Girl”, jo māte nekad nemazgāja viņas drēbes, neliekoties par meitu ne zinis. Arī Kortnijai pieaugot un pamazām uzkāpjot uz narkotiku un alkohola taciņas, māte par viņu vispār nerūpējās. Pa to laiku, kamēr meitai bija nepieciešama palīdzība viņas māte bija paspējusi trīs reizes izšķirties un apprecēties no jauna. Visu bērnību Kortnija tika mētāta pa dažādām skolām, kamēr pati māte reizēm pazuda ārzemēs uz vairākiem gadiem. Arī ar tēvu Kortnijai saistība bija tik liela, ka viņš varēja iedot medikamentus, ar kuriem Kortnijai apdullināties. Tāpēc nav nekāds brīnums, ka šādas bērnības iespaidā arī šobrīd privātajā dzīvē Lova atrodas diezgan lielā bedrē.
Holivudas skaistules... Autors: ainiss13 Slavenības, kuras necieš vecākus
6. Holivudas skaistules Andželīnas Džolijas attiecības ar tēvu Džonu Voitu jau no bērnības ir ļoti saspīlētas. Pirmkārt, vecāki izšķīrās, kad Andželīna vēl bija pavisam maza, tā arī liedzot meitai sajust abu vecāku mīļumu. Lai arī viņas tēvam vairākkārt ir tikusi liegta un no jauna atļauta tikšanās ar meitu, allaž viņš ir izdarījis, ko tādu, kas tikai pierāda viņa attieksmi pret Andželīnu. Vislielākās problēmas Voitam neapšaubāmi ir ar mutes turēšanu, jo viņam ļoti patīk masu mēdijiem izpaust dažādus faktus, kurus presei nevajadzētu zināt un savas domas par meitu. Vēl nesen kādam no mēdijiem Voits paziņoja, ka viņaprāt Andželīnai esot nopietnas psiholoģiskas problēmas. Tāpat kādā no intervijām viņš vairākkārt Andželīnas meitu Zaharas vietā nosauc par Šakiru.
Garijs Kolemans savas... Autors: ainiss13 Slavenības, kuras necieš vecākus
7. Garijs Kolemans savas karjeras virsotnē pelnīja 100 tūkstošus dolāru par dalību katrā epizodē seriālā “Diff’rent Strokes”, bet diemžēl gandrīz visu naudu mantkārīgi piesavināja viņa vecāki Edmonija Sjū un W.G. Kolemans. 1989. gadā Kolemans uzsāka tiesas procesu pret saviem vecākiem par 3,8 miljonu piesavināšanu. Tiesas process ilga 5 gadus kura noslēgumā Kolemana vecākiem tika noteikts atgriezt dēlam tikai 1,28 miljonus. Tādējādi, lai arī visu savu bērnību viņš bija labi pelnījis, vecumdienās viņam nācās papildu piepelnīties televīzijā strādājot par apsargu. Ar saviem vecākiem viņš netikās līdz pat savai nāvei 2010. gadā.
 Autors: ainiss13 Slavenības, kuras necieš vecākus
8.
16
2615
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [60]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
ForgetMeNot avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SpoksMedaļa Sviestmaize
  ForgetMeNot 05.05.11 13:21
321
3

Žēl Makolija Kalkina, sabojāja bērnību, izpostīja dzīvi

Synyster avatars
Medaļa BakalaursMedaļa MaģistrsMedaļa Maģistrants
  Synyster 05.05.11 13:44
272
4

Tieši tāpēc es neņirgājos par narkomāniem un dzērājiem, jo nekad nevar zināt, kas viņu dzīvē ir noticis.

DESPOTS GORE avatars
Medaļa SniegpārsliņšMedaļa Admins iesakaMedaļa Redaktors iesaka
  DESPOTS GORE 05.05.11 14:48
204
2

Izlasot šo rakstu, saprotu cik man tomēr irlabi vecāki :)

dunduciene avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa SensācijaMedaļa Man ir kredīts
  dunduciene 05.05.11 13:26
128
1

Briesmīga, kad vecāki šadi izturas pret saviem bērniem. Tur par mīlestību vairs nevar būt ne runas

Utux avatars
Medaļa RainisMedaļa RecidīvistsMedaļa Sertificēts spoks
  Utux 05.05.11 13:44
69
1

Domāju, ka tie, kam ir izcili vecāki un laimīga bērnība-izaug par normāliem cilvēkiem un viņiem nav jāplēšas uz visām pusēm, lai kļūtu par slavenību. Vairums slavenību tiešām aiziet galējības. Un tur tiešām vainojami vecāki.

Pieaudzisspoks avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa RecidīvistsMedaļa Vidusskolnieks
  Pieaudzisspoks 05.05.11 14:03
58
0

3. Nu kurš gan nesāktu lūgt peidošanu, ja uz riska būtu dzīvība? :D

Elderer avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Veiksmes lādeMedaļa Spoks
  Elderer 05.05.11 17:46
37
0

atbildot uz Utux komentāru " Domāju, ka tie, kam ir izcili vecā... " Zin, es tomēr esmu novērijis, ka tiem kuriem bērnība ir bijusi sačakarēta, ir vairāk motivētu dzīvē kaut ko sasniegt.Tādi arī ir lielākie daļu slavenības/mūziķi utml. Norūda, piespiež augt prātā x10 ātrāk.

PoisonBeliever avatars
Medaļa Spoki flameMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Spoki flame
  PoisonBeliever 05.05.11 14:22
37
2

Kā man ir paveicies ar vecākiem! 

PandaJekabs avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa AmorsMedaļa Rainis
  PandaJekabs 05.05.11 21:00
32
0

Par šo rakstu ir daudz plusi, jo: 1.Ir daudz teksta 2.Tas ir par zināmām slavenībām 3. Šo rakstu ir ielicis ainiss13

Anonīms
Anonīms 15.05.11 15:05
29
1
nedomā, ko raksta!
(Gribu izlasīt!)
citroniniņš avatars
Medaļa SpoksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Sviestmaize
  citroniniņš 12.05.11 20:53
17
0

Stulbi vecāki ko lai saka . 

Doilis avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SpoksMedaļa Sviestmaize
  Doilis 05.05.11 22:28
16
0

tik labs rakst! man vnk tie spoki izglito vairak neka skola! :DD

Kriits avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SpoksMedaļa Pamatskolnieks
  Kriits 05.05.11 21:06
15
0

Ak tad šitā. Žēl par Kalkinu, viņš tiešām bija labs aktieris un domāju, ka dzīvespriecīgs, bet izrādās, ka tas ir viņa tēvs, kurs gūst visu. Godīgi sakot, viņa tēvs ir kretīns, sorry, bet tā liekās.   :/

MaxWell06 avatars
Medaļa NostradamsMedaļa ŽurnālistsMedaļa Recidīvists
  MaxWell06 05.05.11 22:58
14
0

Eminems prot piedot

Elderer avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Veiksmes lādeMedaļa Spoks
  Elderer 05.05.11 17:44
12
0

atbildot uz Synyster komentāru " Tieši tāpēc es neņirgājos par nark... " Mans tēvs ir alkoholiķis.Maita, vēlu nāvi. Bet, kas, man tagad durties jāsāk? Viss atkarīgs no paša cilvēka, cik tam pauti un smadzenes vietā. Aber visi nav enģeļi.

Nabadzīgais ST avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Tīģeris
  Nabadzīgais ST 05.05.11 15:46
10
1

Katrs no mums dažreiz necieš vecākus un nav pat jabūt slavenībai

archiks11 avatars
Medaļa Spoks
  archiks11 05.05.11 14:14
8
0

interesants raksts!:)

Neglīts un īgns avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa RainisMedaļa Sviestmaize
  Neglīts un īgns 30.09.11 17:56
8
0

Visu cieņu Eminemam

Holy Cow avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Sviestmaize
  Holy Cow 07.05.11 00:19
7
0

drjū?????

DP Arodeyz avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Bakalaurs
  DP Arodeyz 02.10.11 19:48
7
1

Ieraugot Kevinu nodomāju ka viņš necieta jo vecāki viņu atstāja mājās ;D

« 1  2  3 »