local-stats-pixel

Slavenības, kuras apsūdzētas izvarošanā23

354 0

Kā jau zināms, pēdejās dienās ziņu portālos lasam par Latvijas basketbolistu Kristapu Porziņģi, kurš nesen tika iekļauts maiņas darijumā, nokļūstot no Ņujorkas "Knicks" uz Dalasas "Mavericks". Acīmredzot, kāda lēdija nebija apmierināta un ir vērsusies policijā ar jaunumiem, ka KP viņu izvarojis. Tā ir Amerika, nav iemesla iespringt emotion

354 0 23 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 23

0/2000
Man liekas, ka daudzi to dara, lai iegūtu naudu, un tas diemžēl ir savā ziņā slikti tiem, kuri tiešām tikuši seksuāli izmantoti.
20 0 atbildēt

Burvju mākslinieks Koperfilds varēja teikt, ka tā bija tikai ilūzija  emotion 

14 0 atbildēt
Vsp jau Taisons nebija vainīgs.
12 0 atbildēt
Heiteru atriebība, vai vienkārši bizness emotion
9 0 atbildēt

ASV -salašņu zeme .pilnīga bezatbildība--gribi tikt pie

naudas --apsūdzi kādus slavenību izvarošanā..RTāpat kā M.Levinski--kamēr ar Klintonu līdz apsūdz to par kaut ko--pat ne par izvarošanu ne par ko..par to ,ka pati ar prieku taisījusi Klintonam minetu..

9 1 atbildēt
Šādi cilvēki, kuri mētājas ar viltus apsūdzībām izvarošanu pataisa par kaut kādu joku. Necieņa pret cilvēkiem, kuri tiešām cietuši no vardarbības.
5 0 atbildēt
Travolta ir pediņš, ? Liecību sniedza darbinieks nevis darbinieCE ?!?
5 0 atbildēt

Cik smieklīga tēma, ne? Autors jau noteikti labāk par visiem pārējiem zin, ka šie visi gadījumi ir nepatiesi un ka Kristapa apvainotāja arī melo.

4 0 atbildēt
Nēģeri nekad nav vainīgi.
5 1 atbildēt

7 mūsdienu bizness 100%

3 0 atbildēt
Diemžēl no tādām un citādām viltus apsūdzībām cieš patiesi cietušiem. Viņiem netic,veic daudz dažādas ,pat pazemojošas,parbaudes. Un daudzi vispār nesniedz ziņas par uzbrukumiem. Jo arī starp slavenībām netrūkst vardarbīgu cilvēku.
2 0 atbildēt
Un kur tad Kristapīno?
4 2 atbildēt

👍

0 0 atbildēt

nr. 3 izskatās pēc profesionāla izvarošanas upura. Vai nu ļoti slikta karma - kur iet, tur kāds slavens un bagāts cilvēks viņu izvaro :/

0 0 atbildēt

cūkas ārzemneiki--vnk grib tikt pie naudas apmelojot otru vai šanatžējot--tādus vajag sodīt ar nāves sodu..

pats pēdējais --ar porziņģi--tā kroplā jeņķu c'uka pēc gada sadomāja eisniegt kaut kādu nejēdzīgu prasību..to kazu vajag izmest no 42 stāva pa logu ,lai lido..

0 0 atbildēt
Britnija ar mani vārētu darīt ko vien gribemotion
0 0 atbildēt

Paldies par rakstu, bet, manuprāt, šie gadījumi nav salīdzināmi ar Kristapa. Jo pirms 2010 un vēl agrāk tomēr šāda apsūdzība varēja pabojāt reputāciju, jo sabiedrība tad vēl ētikas normas bija cieņā. Šobrīd jau šādas ziņas izraisa ... smīnu, lai arī cik nepareizi tas nebūtu.  emotion 

1 4 atbildēt

 emotion  emotion 

0 5 atbildēt