local-stats-pixel

Seksuāli izmanto latviešu modeles...36

535 3

Mēs visi zinām,ka modeļu darbs nav nemaz tik rozains kā mums visiem pirmajā brīdī varētu šķist.

Protams,mēs visas meitenem (iznemot dazus izņēmumus) esam gribējušas kļūt par modelēm.Ja ne vienmēr tad kaut reizi par to esam iedomajušās-kā būtu ja būtu.Tikai problēma tā,ka tad vēl mēs nezinam šo ļaunāko modeļu "murgu".

Tās nav tikai stingrās dietas vai lielā kritika...Nevar jau arī ļaunu vārdu teikt par visām modeļu aģentūrām,bet...Kad meitenei klāt pienāk kāds nopietna paskata vīrietis un saka-Jums ir satriecoš augums.Vai kādreiz esat domājusi par modeles karieru?

Meitenes kūst aiz laimes un ja ne laimes,tad par lielo komplimentu noteikti.Jo kurai gan nepatiktu šāds kompliments.

Un tālākais Jūs jau paši zinat,iedota vizītkarte,aicinajums uz aģentūru un visas durvis vaļā....tikai uz kurieni?

Vēlviens raksts par modelēm te http://www.spoki.lv/slavenibas/Krievu-izcelsmes-modeles/389753

Reklāma
Reklāma
535 3 36 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv
Reklāma

Komentāri 36

0/2000

Meitenes, atbalstiet vietējos uzņēmējus

77 1 atbildēt

kaut bagātas sievietes brauktu uz LV un seksuāli izmantotu vīriešus

40 1 atbildēt

Katrai meitenei ir jābūt galvai uz pleciem. Neviens tev nevar piespiest darīt to, ko pats negribi.

33 7 atbildēt

Es nesaprotu cik tupai aitai jabutu, lai parakstitos kadam uz ielas sastaptam jefinam un vel caur gultu liztu, ne nu karjeras labad jau pasa mati pardos...!

 

Ka sak-sargi pats sevi un dievs tevi sargas!

15 0 atbildēt

huh, labi,  ka mana māsa neaizbrauca  

12 1 atbildēt

A nafigā tās modeles ir vajadzīgas? :D

10 3 atbildēt

sievieti dabuut buurii ir vieglaak nekaa vaarnu!! vajag tikai labu eesmu--nauda&shiks

9 3 atbildēt

nez kurš tad negribētu pārgulēt ar modeli????

5 1 atbildēt

Atceros kā man kā 4 gadus vecai meitenei bija sapnis par modeles darbu un tad mamma pateica ka modeles nevar nekad ēst picu un gaļu ar tik pa retam un tad jau es to atmetu uzreiz :D.

4 0 atbildēt

Gluži kā tu

3 0 atbildēt

Bet Gintu Lapiņu tak ieraudzīja tramvajā vai trolejbusā un viņai tā arī piedāvāja vai nevēlas uz kādu kastingu iet vai kā. Un kur meitene tagad ir? Gozējas uz dažādiem žurnālu vākiem! Tā kā īsti nevar saprast cilvēku nodomus.

3 0 atbildēt

no kurienes tāds naids?

2 0 atbildēt

njaa...

1 0 atbildēt

pazistu meiteni, kas paslaik ir milana, protams, vinu neuzrunaja uz ielas, bet vinja jau kadu 3. reizi brauc uz milanu, lai veidotu modeles karjeru. :)

1 0 atbildēt

Vēl jau ir arī wodman, kurš arī piedāvā fotogrāfēties, un pēc tam turpat kameras priekšā iz..āž latviešu un cittautu meitenes- pie visa vainīgs pašcieņas untikumības trūkums

2 1 atbildēt

deem .... ta jau man  likas ka es nevaru ticeet tam modelu agenturam kas aizcina uz parunam caur epastu :( deem atkal apisa mani cik es esmu leetticiigs :D 

1 0 atbildēt

Kā jūs visas jau defaultā varat gribēt kļūt par modelēm? Kas jūs visas esat debīlas maukas? :D

1 0 atbildēt

Viņas visas ir izmantojamas maukas. Es nesaprotu kādēļ jūs domājat, ka ir izņēmumi. Izņēmums ir šis raksts, kur sociālajā tīklā vēl nav ieviesta cenzūra tiem, kas saka patiesību ;D. Gan jau admins saņems piedāvājumu no īpašajam organizācijām.. spokos vēl nacionālisms virmo gaisā un raksti kuri ļauj cilvēkiem 'par daudz zināt' priekš tiem pidariem ;D.

0 0 atbildēt

driz ta izmantos latvijas sexigos džekus

0 0 atbildēt

Vāks, lasu tagad rakstus par jailbaitiem, modelēm, kuras izmanto un laukiem, kur cilvēkus izvaro vairāk kā pilsētā.

 

 

Tā vien liekas, ka šonedēļ topiks ir ''Cik tomēr mums ir vaļīgas uzvedības meitenes''.

1 2 atbildēt