Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
95

Lai ko arī mēs katrs teiktu, tomēr mūs interesē tas, ko dara slavenības. Īpaši interesanti uzzināt par kādu izgāšanos vai skandālu. Tā nu tas ir. Lai gan pašiem to grūti atzīt. Te būs visdārgākie pasaulslaveno skandāli.

Mels GibsonsViss sākās ar to... Autors: ĶerCiet Pasaulē dārgākie slavenību skandāli
1.

Mels Gibsons

Viss sākās ar to, ka 2006. gadā viņš tika sodīts par braukšanu dzērumā. 2011. Gadā pēc 31 gada ilgas laulības, Gibsona sieva nolēma šķirt laulību, jo aktieris tika pieķerts kāda Krievijas dziedātāja apskāvienos. Vēlāk izrādījās, ka šis dziedātājs ir Gibsona upuris, jo aktieris necienīgi izturējies un izteicies par cittautiešiem. Viņš savos izteikumos noniecinājis afroamerikāņus, meksikāņus  un krievus, par nelaimi viņam, šīs runas tikušas ierakstītas. Skandālu izmaksas? Šķiršanās viņam maksāja ļoti dārgi, viņam bija jāsamaksā sievai 425 miljoni dolāru (~399 milj. EUR). Un tas nebija viss, izputēja arī Gibsona karjera, un tas viņam noteikti bija smags trieciens, jo par filmu līdz šim aktieris pelnīja aptuveni 25 miljonus dolāru (~24 milj.EUR).

Attēls no: brivbridis.lv
Arnolds... Autors: ĶerCiet Pasaulē dārgākie slavenību skandāli
2.

Arnolds Švarcenegers

Viņš bija slavens aktieris ar nevainojamu ģimenes dzīvi, pietam pat Kalifornijas gubernators. Līdz vienā mirklī viss beidzās, jo aktieris padarīja grūtu savu mājkalpotāju. Šķiršanās kļuva par milzu skandālu un tiesa izlēma, ka sievai pienākas 375 Švarecenegera miljoni (~352 milj. EUR).

Attēls no: brivbridis.lv
Taigers VudssVisu laiku... Autors: ĶerCiet Pasaulē dārgākie slavenību skandāli
3.

Taigers Vudss

Visu laiku bagātākais sportists pasaules vēsturē un arī šobrīd slavenākais golferis. Visticamāk, šī summa viņam neko daudz nenozīmē, taču viņam nācās šķirties no 110 miljoniem (~103 milj.EUR), ko pietiesāja sportista sievai pēc laulības šķiršanas, kas notika viņa daudzo mīlas dēku dēļ. Vēl aptuveni tikpat viņam nācās izdot par tiesas procesu apmaksāšanu un savas karjeras uzlabošanu, tēla spodrināšanu pēc šī ilgā un skaļā skandāla.

Attēls no: brivbridis.lv
Lensss ĀrmstrongsViņscaron... Autors: ĶerCiet Pasaulē dārgākie slavenību skandāli
4.

Lensss Ārmstrongs

Viņš septiņas reizes pēc kārtas uzvarēja pasaules prestižākajā un grūtākajā velobraucienā Tour de France (1999 – 2005). Vēlāk gan klajā nāca milzu dopinga skandāls un sportistam nācās atdot visus savus titulus, atmaksāt naudas balvas, tajā skaitā arī šķirties no 2000. Gada Sidnejas olimpisko spēļu bronzas medaļas. Tas viss kopā izmaksāja Ārmstrongam aptuveni 125 miljonus dolāru (~118 milj. EUR).

Attēls no: brivbridis.lv
Kobe BraientsViņscaron arī... Autors: ĶerCiet Pasaulē dārgākie slavenību skandāli
5.

Kobe Braients

Viņš arī ir iesaistīts laulības šķiršanas skandālā. Kad viņš bija precējies jau 10 gadus, sieva basketbolistu atbalstīja pat tad, kad kāda sieviete Kolorado apsūdzēja vīrieti izvarošanā. Braients tika cauri sveikā, un sievai par ticību uzdāvināja 4 miljonus dolāru (~3,7 milj. EUR) vērtu gredzenu. Viss noklusa. Taču Braients turpināja būt neuzticīgs, līdz sieva vairs nevarēja to izturēt un iesniedza laulības šķiršanas prasību.  Sieva ieguva 75 miljonus dolāru (~70 milj. EUR) un 3 Ņūportbīčas īpašumus, kuru kopējā vērtība bija aptuveni 18 miljoni dolāru (~17 milj. EUR).

Attēls no: brivbridis.lv
Čārlijs ScaronīnsViņscaron... Autors: ĶerCiet Pasaulē dārgākie slavenību skandāli
6.

Čārlijs Šīns

Viņš ne vien bijis iesaistīts vairākos narkotiku skandālos, bet arī grupveida aktos un nepieklājīgi, necienīgi izturējies sabiedriskās vietās pret cilvēkiem. Reiz viņš asi kritizējis savu seriāla producentu, kurš pēc skaļas vārdu apmaiņas atlaidis Šīnu no darba. Par katru seriāla sēriju aktieris saņēma 1,25 miljonus dolāru (~ 1 miljonu EUR). Līdz ar atlaišanu, un līguma laušanu, Šīns zaudēja 36 miljonus dolāru (~33 milj. EUR).

Attēls no: www.google.com
Lindsija LoenaScaronis... Autors: ĶerCiet Pasaulē dārgākie slavenību skandāli
7.

Lindsija Loena

Šis saraksts, šķiet, būtu nepilnīgs, ja tajā nebūtu šī jaunā aktrise. Visiem zināms, ka viņa slavena kļuva jau bērnībā un vēlāk pieaugot Loena darīja arvien vairāk apkaunojošu lietu. Viņas neskaitāmie skandāli par narkotiku lietošanu, braukšanu dzērumā, rotaslietu zādzību un nepieklājīgo uzvedību publiskajā telpā ne vien padarījuši viņu krietni nepievilcīgāku skatītāju acīs, bet arī darba piedāvājumi nu aktrisei ir krietni mazāk un, protams, mazākas ir arī solītās algas. Līdz ar to, ka viņai bija uz laiku pat jādodas cietumā, tika lauzts arī ~15 miljonus dolāru (~14 milj. EUR) liels līgums, kas pieskaitāms kā aktrises reālie zaudējumi skandālu dēļ. Un tas nav viss, šie miljoni ir tikai šis viens lauztais līgums.

Attēls no: brivbridis.lv
0
95
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [6]
Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Krīze avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa 1/13 kūciņasMedaļa Patīk komentārs
  Krīze 12.03.19 01:19  
 
9
0
Vecis nopelna, škura ar savu pe_teni attiesā
Roterdama avatars
Medaļa JāņugunsMedaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas doma
  Roterdama 11.03.19 23:05
 
8
0

Tādas naudas summas, kādas ir minētas šeit, ir daudzu cilvēku, kuri nav slavenības, sapnis.

Jenots Zebiekste avatars
Medaļa ZeltrocisMedaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas doma
  Jenots Zebiekste 11.03.19 21:38  
 
4
0
Kam negadās..!
Roterdama avatars
Medaļa JāņugunsMedaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas doma
  Roterdama 11.03.19 23:00
 
3
0

Cik labi tomēr ir būt parastam cilvēkam, nevis slavenībai.

Anonīms
Runcis Bazilio 12.03.19 13:17  
 
1
0
atbildot uz Krīze komentāru " Vecis nopelna, škura ar savu pe_teni at... "

Nu pežiņai varbūt vajag dārgas biksītes!
mazais28 avatars
Medaļa VienotībaMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Vampīru klana biedrs
  mazais28 12.03.19 14:24
 
0
0