local-stats-pixel

Merilina Monro31

28 1

Viena no leģendārākajām blondīnēm pasaulē.Merilina Monro (īstajā vārdā Nora Džīna) piedzima ģimenē,kuru pilnībā uzturēja viņas māte. Tēvs no nākamās leģendas bija atteicies vēl pirms meitenītes dzimšanas un pameta gan viņas māti, gan viņu māju.
Noras bērnība nebija no tām saldākajām. Neilgi pēc dzimšanas, Monro māte (Gledisa Beikere) sasirga ar nervu sabrukumu. Mazo meitenīti ievietoja bērnu namā. 8 gadu vecuma viņai pat bija seksuāli uzmākušies. Mazā meitene pārdzīvoja vairākus pazemojuma un nožēlas gadus.
Lai izbēgtu no savas nožēlojamas dzīves Nora 16 gadu vecumā apprecējās ar 21 gadu vecu lidmašīnu mehāniķi, un strādāja radio lidmašīnu rūpnīcā. Sākuma viņu fotogrāfēja iebraukušie lidotāji, bet ar laiku Nora Džīna sāka arī demonstrēt peldkostīmus. Reiz viņas fotogrāfijas ieraudzīja kāds slavens fotogrāfs un viņš nevilcinoties uzlūdza meiteni uz provēm kādai filmai. Lomu viņa dabūja un līdz ar profesijas maiņu, mainījās arī viņas vārds. Tagad viņa bija zināma kā Merilina Monro.
Sākuma Merilina pārādijās uz ekrāniem tikai mazās,epizodiskās scēnās, bet 1953. gadā uzsmaidīja veiksme. Monro dabūja galvenās lomas filmās "Niagāra", "Vīrieši dod priekšroku blondīnēm" un "Kā apprecēt milijonāru". Nevar aizmirst ari viņas lomu leģendārajā filma "Džezā tikai meitenes". Tā gan bija uzfilmēta vēlāk. Starpcitu iesaku noskatīties šo filmu. Tiešām laba :)
(Kadrs no filmas "Vīrieši dod priekšroku blondīnēm".)
Slavas nostiprināšanai sekoja arī pāris kailfoto vīriešu žurnāliem, un arī vāka bilde decembra Platboy žurnālam. Ilgi negaidot Merilina Monro tika atzīta par vispasaules zvaigzni un seksa simbolu.
Pavisam Monro pie altāra ir stāvējusi četras reizes. Viņa apprecējas ar savu pirmo vīru, izšķīrās, un pēc tam, kad viņš uzrakstīja grāmatu "Es biju precējies ar Merilinu Monro", viņi apprecējās atkal. Bet atkal izšķīrās.
Pēc ottreizējās šķiršanās ar pirmo vīru, Merilina stājās laulībā ar beisbola spēlētāju Džo Dimādžio.
Arī pēc trešās laulības sekoja šķiršanās, bet viena Monro nepalika. Viņa iebrauca laulības ostā ar rakstnieku Artūru Milleru. Šoriez tā bija pēdējā sķiršanās un laulība.
Neskaitāmas šķiršanās prāvas bija pamatīgi pabojājušas M.Monro nervus, un tāpēc aktrise aizmirsās narkotiku baltajos apskāvienos. Tas neturpinājās ilgi. 5. augustā, 1962 gadā, Merilinas Monro līkis tika atrasts viņas mājā, guļam uz grīdas. Ārstu slēdziens - narkotiku pārdozēšana. Tiesa tā ir tikai populārāka teorija. Monro nāves cēloņi vēljoprojām nav īsti skaidri.
Šī sievite pasaulei pierādīja to, ka skaistums un slava nav viss. Neviena būtne nav dzīvojusi tik pasakainu un brīnišķīgu dzīvi. Neviena sieviete nekad nav arī bijusi tik nelaimīga un sāpināta kā Monro. Vispasaules seksa simbols arī nekad nav izjutis īstu mīlestību.
Neskatoties uz to, cik daudz laika aizgājis kopš Merilinas Monro nāves, viņas vārds vēljoprojām parādas presē, un sievietes visā pasaule vēlas viņai līdzināties. Bet tas nekad nenotiks, jo pasaulē bija tikai viena Merilina Monro, un neviena cita nespēs aizņemt viņas vietu, jo Merilina Monro, bija, ir un būs.
28 1 31 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 31

0/2000
Dikti gaišs cilvēks viņa bija. Visas lomas, kuras viņa spēlēja filmās bija patiesas, nesamākslotas.! Ja smējās, tad no visas sirds, ja raudāja tad tās bija īstas asaras..
2 0 atbildēt
sieviete dieviete.!
1 0 atbildēt
patiik shitada veida stasti.. interesanti lasiit..
1 0 atbildēt
visnotaļ interesanta sieviete ar lielu personību
1 0 atbildēt
vieņa ir vienk. dieviete..tur nav par ko vairaak runāt
1 0 atbildēt
wow, bet viņa tiešām izskatā pārsit daudzas mūsdienu slavenības. Viņā vienkārši ir kaut kas tāds, kas piesaista.
1 0 atbildēt
1 0 atbildēt
skaista sieviete,bet ar viirieshiem neveicas emotion aiiiiii ..turklaat viens ar taadiem okulaariem,he emotion
1 0 atbildēt
Biežāk vajadzēti shitādas biograafiskas galerijas. Bija intresanti :)
1 0 atbildēt
Apbrīnojama sieviete.
1 0 atbildēt
vinja to4 ir dieviete...nesamaitāta ar silikoniem un čivavām... emotion emotion
2 1 atbildēt
viņā ir kaut kas piesaistošs - harizma, laikam.spilgta personīga!
1 0 atbildēt
Lifija vinas vieta gribeja but visas problema tik ta ka neviena to nevareja. Monro bija seksa simbols. Virieshi vnk metajas pie vinas kajam. Shaubos vai kada varetu klut par vinas vira milako. Ja pat klutu tad ne uz ilgu laiku. Merilinai Monro nav konkurences. emotion
1 0 atbildēt
Lī avatars
Un tik precaas un precaas^^ :D
0 0 atbildēt
super... baigi smuka viņa ar ir :) vsp liela cieņa pret viņu no manas puses :)
0 0 atbildēt
vee - par 6 pirkstiem neticu, bet fakts bija tads ka vinai viena kaja bija garaka par otru. Tapec vinai bija ta ipasha gaita kas visiem patika.
0 0 atbildēt
bang tas vel nebija dusmas ^___^:Ppaldies nee negribu..^_^
0 0 atbildēt
Nevis ir, bet bija!
0 0 atbildēt
nja interesanti :)
0 0 atbildēt
nu tu gribetu but vinas vieta tik taad ja vina butu pornozvaigzne. jajaja!
0 0 atbildēt