Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
9
204

Saprotiet mani pareizi, es nevēlu šiem cilvēkiem drīzu nāvi, bet ņemot vērā viņu cienījamo vecumu, veselības likstas, atkarības vai citas problēmas, man ir pamats uzskatīt, ka šie cilvēki kuru katru dienu var vienkārši vairs nebūt starp mums. Lai Dievs viņiem dod vēl daudzus gadus nodzīvot!

Džordžs Herberts Volkers... Autors: Els Bels Latvijā un pasaulē slaveni cilvēki, kuri drīz var nomirt
1.

Džordžs Herberts Volkers Bušs. Džordžs Herberts Volkers Bušs jeb vienkārši Džordžs Bušs vecākais ir bijušais ASV prezidents, kurš valdīja no 1989.gada līdz 1993.gadam. Šī prezidenta režīma laikā krita Berlīnes mūris un sabruka Padomju Savienība, dodot iespēju mūsu dārgajai Latvijai atkal atgūt savu neaktarību, kuru bijām zaudējuši gandrīz 50 gadus. Viņš deva lielu ieguldījumu, lai tas notiktu un tāpēc viņš manai sirdij ir tik tuvs. Šobrīd Buša kungam ir jau 94.gadi, nesen aizsaulē aizgāja viņa sieva - bijusī ASV pirmā lēdija Barbara Buša, kura arī nomira cienījamā vecumā. Buša kungs ir šobrīd vecākais joprojām dzīvais bijušais ASV prezidents. Jautājums, cik ilgi šim kungam vēl ir lemts dzīvot. Pēdējā laikā šis kungs ir pārcietis vairākas veselības likstas, un ilgus laika periodus pavadījis slimnīcās. Pēdējo reizi viņš slimnīcā nonāca šā gada jūnijā pēc sūdzībām par elpas trūkumu un sāpēm krūtīs. 2012.gadā Bušam tika atklāta Parkinsona slimība un kopš tā laika viņš pārvietojas ar motorizētu ratiņkrēslu, un 2015.gadā Bušs nokļuva slimnīcā, kad būdams Menas štatā lauza kaulu savā kaklā. Šīs un vēl citas veselības likstas diemžēl liecina par vienu - Buša kunga ķermenis sāk brukt un viņa nāve, iespējams, kir tepat aiz stūra. Viņš ir cīnītājs un pēc katras pārciestas kaites vienmēr esot optimistisks un smaidīgs. Šis vīrs ir smaidīgākais un pozitīvākais večuks kāds jebkad dzīvojis - tā saka viņa radi. Amerikāņu mediji taisa ļoti lielu ažiotāžu ik reizi, kad Buša kungam paliek slikti, un viņus var saprast. Vinš bija nozīmīga figūra ASV politiskajā vēsturē. Viņa nāve būs milzīga traģēdija visiem amerikāņiem. Daudz labus darbus paveica būdams amatā. Novēlu šim izcilajam cilvēkam vēl ilgu mūžu nodzīvot.

Princis Filips un Karaliene... Autors: Els Bels Latvijā un pasaulē slaveni cilvēki, kuri drīz var nomirt
2.

Princis Filips un Karaliene Elizabete. Tā diena tuvojas. Večiņa, kura saņem lielāko pensiju pasaulē - Karaliene Elizabete - ir jau 92 gadus veca. Viņas vīram Princim Filipam jau 97. Lai gan Karaliene šķietami joprojām ir pie labas veselības, un nekas nav dzirdēts, ka viņai būtu kādas veslības problēmas, to pašu nevar teikt par viņas vīru. Filips pēdējos gados pa slimnīcām vien dzīvojas. No pagājušā gada rudens viņš vairs nepiedalās publiskos pasākumos un tas droši vien ir saistīts ar viņa veselību. Viņš noteikti priekš tā jau ir pa vecu. Prinča Filipa nāves diena iespējams vairs nav aiz kalniem, bet par karalieni grūti spriest. Daudzi jau grib, lai vecā īgnā fosīlija, kuru uztur Anglijas nodokļu maksātāji, ātrāk nomirtu. Bet viņa joprojām ir žiperīga veca kundzīte, joprojām pati dūšīgi pārvietojas uz savām kājām kā redzējām to pagājušā mēnesī, kad viņa tikās ar to idiotu Trampu, kurš viņai aizgāja priekšā, lai gan etiķete noteica, ka viņiem ir jāiet viens otram blakus visu laiku. Protams, ka Elizabeti aprūpē pasaules labākie ārsti un viņā tiek pumpētas pasaulē dārgākās un labākās zāles. Tāpēc arī varam nebrīnīties par to, ka viņa tik sirmā vecumā joprojām izskatās tik labi. Isis draud viņu nogalināt, daļa tautas viņu ienīst, bet bagātā večiņa turpina savu dzīvi un izskatās tik drīz mirt negrasās. Viņas vīrs gan, nav gluži uz nāves gultasm bet es ticu, ka nav tālu no tās.

Džons Makkeins Izcilais ASV... Autors: Els Bels Latvijā un pasaulē slaveni cilvēki, kuri drīz var nomirt
3.

Džons Makkeins. Izcilais ASV kara varonis un pašreizējais Arizonas štata senators Džons Makkeins turpina savu vareno dzīvi ar milzīgu audzēju galvā. Ziņas par Džona Makeina smadzenēs atklātu ļaundabīgu smadzeņu audzēju - glioblastomu, nāca jau pagājušā gada vasarā. Tobrīd ārsti bija pesimistiski noskaņoti, jo audzējs bija agresīvas dabas un strauji izplatījās - pat pēc operācijas Džonam Makkeinam tika pateikts, ka viņam atlicis dzīvot tikai vēl vairākus mēnešus. Bet te nu mēs esam gadu vēlāk un Džons Makkeins joprojām ir starp mums. Un vēl jo vairāk, viņš joprojām aktīvi piedalās Senātā un palīdz saprātīgajiem demokrātiem bloķēt daudzus no trakā Donalda Trampa virzītajiem likuma grozījumiem. Un es ticu viņš to turpinās darīt līdz pat savai nāves dienai. Kad tā pienāks neviens nezina. Pats senators nesenā intervijā atzīst, kā jūtoties labi un ar audzēju ir iemācījies sadzīvot. Viņš par nāvi nedomā un izbauda katru dienu, kuru viņam ir tā privilēģija nodzīvot.

Andris Zodāns jeb Jacky Kā... Autors: Els Bels Latvijā un pasaulē slaveni cilvēki, kuri drīz var nomirt
4.

Andris Zodāns jeb Jacky. Kā jau minēju savā iepriekšēja rakstā, man ir pamats uzskatīt, ka mūsu mīļais boss - Andris Zodāns sirgst ar depresiju, iespējams, smagas formas. Šo bažu pamats ir atrodams viņa rakstā -"Paņem gabaliņu no megakonkursa", kurā viņš netiešā veidā atzīstas, ka pavada vakarus jūras krastos ar planšeti rokās baudot spoku autoru darbus. Pats Zodāna kungs to noliegs, bet viņš jau ir kungs gados, un šāda vecuma cilvēki, gan vīrieši, gan sievietes var ieslīgt depresijā reizēm to pat neapzinoties. Cilvēki, kuri sirgst ar depresiju agri vai vēlu uzlūkos pašnāvību kā vienīgo izeju no tās. Šo vienu vienīgo teikumu, es personīgi uztveru kā Zodāna kunga slēpto saucienu pēc palīdzības, proti, viņš jūtās vientuļi un tapēc ir spiests vakarus pavadīt ar planšeti jūras krastā lasot sava mūža lielākā biznesa projekta - spoki.lv saturu. Jūras krasts ir vieta uz kurieni bieži iet cilvēki, kuriem ir kaut kādas problēmas vai depresija. Es kā psiholohs iesaku tiem cilvēkiem, kas ir tuvi Jacky draugi, paziņas vai darba kolēģi vairāk pieskatīt viņu un arī kārtīgi ieklausīties visā, ko viņš saka. Katrs pateikts vārds vai darbība var liecināt par depresiju, vienkārši citi to prot noslēpt un citi nē. Iespējams, Andris jau vairākus gadus sirgst ar depresiju un jūtas vientuļš, un šis teikums bija pirmais sauciens pēc palīdzības. Iespējams būs vēl citi, tāpēc atkārtoju, ka tiem kuri pazīst Andri ir jāpavaktē viņš. Varbūt andrim vajag tik nedaudz kā vienkāršu atklātu sarunu ar cilvēku, kuram viņš uzticās.Varbūt pēc tās viņš justos daudz labāk.

Raimonds Pauls Tautā... Autors: Els Bels Latvijā un pasaulē slaveni cilvēki, kuri drīz var nomirt
5.

Raimonds Pauls. Tautā mīlētais pianists, komponists un bijušais politiķis Raimonds Pauls arī vairs nav nekāds jaunais puika. Viņam jau šobrīd ir visai cienījami 82 gadi. Tas nav maz es jums pateikšu. Te man uzreiz jāsaka, ka pēc visa spriežot, ko var atrast internetā, tad Raimondam Paulam nav nekādu nopietnu veselības problēmu. Ir sabiedrībā izskanējušas baumas, ka viņš tur slimnīcā kaut ko nopietnu ārstējot, bet baumu līmenī tas arī ir palicis. Pats Pauls izsakās, ka baumas par to, ka viņam ir kāda nopietna veselības problēma ir pilnīgas muļķības. Nu lai Dievs dod Raimondam saules mūžu nodzīvoti, jo tad, kad tā diena pienāks un viņa vairs nebūs, tad es domāju raudās visa Latvija.

Valters Frīdenbergs... Autors: Els Bels Latvijā un pasaulē slaveni cilvēki, kuri drīz var nomirt
6.

Valters Frīdenbergs. Latviešu mūziķis un TV raidījumu vadītājs Valters Frīdenbergs turpina savu cīņu ar vēzi, ko viņam atklāja pirms gada. Ziņas par Valtera veselības stāvokli un ārstniecības norisi ir visai skopas. Ik pa laikam medijos uzpeld kāda intervija ar Valteru, kurā viņš saka, ka ķip viss ir labi un viņš ir priecīgs par to, ka atkal var strādāt televīzijā. Tiktāl viss ir labi, bet lieta tāda, ka ārstneicības kurss Berlīnē, par kuru maksāja Latvijas žēlsirdīgā tauta, kuri labāk ziedos svešiniekam nevis palīdzēs savam tuviniekam, kad viņam būs slikti, vēl nav pabeigts un arī pats Valters nezina cik daudz ilgi vēl jāarstējas un vai vēzi izdosies uzveikt. Cerēsim uz to labāko. Valters ir poztīvs čalis un neko sliktu nevienam nav darījis. Es ceru, ka viņš vēzi uzveiks un šķiet, ka ārsti ir devuši viņam iemeslu būt optimistiskam, ka tas izdosies.

Demija Lovato Seksīgā... Autors: Els Bels Latvijā un pasaulē slaveni cilvēki, kuri drīz var nomirt
7.

Demija Lovato. Seksīgā mamasita Demija Lovato ir diemžēl viena no lielākajām Holivudas narkomānēm. Šajā gadījumā šo sievieti žēlot nav jēgas, jo viņa pati beidz savu veselību kopā. Viņa ir izvēlējusies tādu dzīvi un neviens cits pie tā nav vainojams. To darot viņa nodara pāri gan sev, gan saviem faniem, kuri taka tādi muļķīši tur streso visu laiku, ka viņa tāda ir. 25.jūlijā šī vājā sieviete atkal pardozēja un gandrīz atstiepa savas seksīgās kājas. Kas tā par narkotiku, ko viņa pardozēja hvz. Ja šī sieviete nemainīsies un beidzot nesaņems sevi rokās un nebeigs mocīt gan sevi, gan savus fanus, kuriem viņa visu laiku liek ciest, tad viņa pievienosies tiem vairāk nekā 50 tūkstošiem amerikāņu katru gadu, kas miruši no narkotiku lietošanas. Demijas mūžs iespējams nebūs ilgs, jo cik gan ilgi ķermenis var izturēt, kad tajā visu laiku tiek pumpēta iekšā inde? Agri vai vēlu šī atkarība viņu nogalinās.

9
204
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [19]
Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
jacky avatars
Medaļa NastijsMedaļa NastijsMedaļa Nastijs
  jacky 03.08.18 09:01
 
24
0

Tu varētu kaut ko pamainīt un varētu parādīt cik es esmu labs, gudrs, godīgs pašaizliedzīgs un citas labās īpašības, kuru man ir 458 032, karoč, raksti, ka esmu zajebis čalis, pi*datijs un ahu*ennijs ... UPS, es to pateicu skaļi?

Soul Eater avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Sponsora favorīts
  Soul Eater 04.08.18 12:22  
 
13
1
Tu esi idiots un šis ir visu laiku visvissliktākais raksts. Huiņu bazarē.
Bobby Tarantino avatars
Medaļa RedaktorsMedaļa Nedēļas redaktorsMedaļa 4. gabaliņš no konkursa
  Bobby Tarantino 02.08.18 20:39  
 
8
0
Interesants raksts! Jacky būs ko par šito teikt!
Anonīms
motorhead 02.08.18 22:39  
 
5
0

Makeins NAV demokrāts un nekad nav bijis. Jā, Senāts kā tāds ir ar demokrātisku ievirzi, bet Maks... Republikānis līdz kaulam.

Anonīms
Anonīms 03.08.18 12:34  
 
4
0
Ronalds Reigans veica vairāk nekā Bušs padomju savienības sabrukšanā
Anonīms
Vigu+vigu+jee 03.08.18 00:53  
 
4
0
Liktenis nav zināms, Tu pats vari būt nākamais ..
Anonīms
Anonīms 02.08.18 21:38
 
4
0

.'' Es kā psiholohs iesaku ''    

 

negribu braukt augumā par gramatiku bet šis ir labs

 

Pliiners avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Recidīvists
  Pliiners 02.12.18 20:23
 
3
0

atbildot uz Els Bels komentāru " ak vai, trīs no šajā rakstā minētajiem ... "

Njā. Bušs seniors tikai aizvakar. Raksts ir pacelts, tāpēc nesakritības.

 

SemiSuns avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas joksMedaļa 2. gabaliņš no konkursa
  SemiSuns 03.08.18 10:11  
 
3
0

Nēēē. Kāpēc Jacky?  

Anonīms
Anonīms 02.08.18 21:34
 
3
0

Pilnīgi stulbs raksts. Gribēji gūt uzmanību? Apsveicu tu to saņēmi,bet ne labā nozīmē. Kā var izteikt tādu apgalvojumus par dzīviem un aktīviem cilvēkiem. Domā ko runā!!!

Anonīms
Anonīms 02.08.18 20:07  
 
3
0
tirliņš tas andris. Mīksta dvēsele
Els Bels avatars
Medaļa AutoklikerisMedaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesaka
  Els Bels 02.12.18 20:16
 
2
0

ak vai, trīs no šajā rakstā minētajiem cilvēkiem jau ir miruši

Anonīms
Loreta 05.08.18 17:38  
 
2
0
Cik ir gadiņu šī raksta autoram ? 16 ?! Dažubrīd rakstā atrodamas daudzas kļūdas(nepareizi fakti un gramatikas kļūdas).
Hatiiko avatars
Medaļa SudrabsMedaļa Admins iesakaMedaļa 1/13 kūciņas
  Hatiiko 04.08.18 11:49  
 
2
0
atbildot uz jacky komentāru " Tu varētu kaut ko pamainīt un varētu pa... "

Nē nē, ko tu. Es neko neredzu.
MissElīna avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesaka
  MissElīna 03.12.18 19:24  
 
1
0
Nu nez. Man neliekas ētiski runāt vai rakstīt par to, kad kurš nomirs.
jacky avatars
Medaļa NastijsMedaļa NastijsMedaļa Nastijs
  jacky 04.12.18 11:57
 
0
0

atbildot uz PNPAPN@speles komentāru " Piemirsi vel - kautrigs ... "

bezgala un malas 

PNPAPN@speles avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  PNPAPN@speles 03.12.18 02:22
 
0
0

atbildot uz jacky komentāru " Tu varētu kaut ko pamainīt un varētu pa... "

Piemirsi vel - kautrigs ...

Anonīms
Nikc lange 02.12.18 23:08  
 
0
0
Soul Eater tu esi lox noteikt pats bez mammites neko dzive neesi sasniedzis tapec gudri muldi ka zeme vel tadus ka tu tur
Sreka avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa SpoksMedaļa Lai dzīvo sievietes!
  Sreka 02.12.18 22:48
 
0
0

viennozīmīgi "-" no manis.