Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
25

Jā tu to zini Joņojis uz... Autors: MiaSanMia Ko nozīmē Krištiānu Ronaldo vārtu svinības?
1. Jā, tu to zini. Joņojis uz labo malu, viņš lēks, pagriezdamies par 180 °, kamēr viņš būs gaisā, un, nolaižoties zemē, izvicinās rokas gar sāniem. Parasti to pavada, kad viņš kaut ko kliedz, gandrīz vienmēr “Sí!” (spāņu — “jā”).
Mēs visi to esam redzējuši... Autors: MiaSanMia Ko nozīmē Krištiānu Ronaldo vārtu svinības?
2. Mēs visi to esam redzējuši daudz reižu. Dieva dēļ, tas ir pat visās futbola spēles . Bet ko tieši tas nozīmē? Šķiet, tam nav lielas nozīmes, izņemot “te es esmu, paskaties uz mani”. Taču pavadošais kliedziens, ko Ronaldo izsauc kā daļu no svinēšanas, ir mazliet par ko ir stāsts...
Pēc Ballon d Or uzvaras 2015... Autors: MiaSanMia Ko nozīmē Krištiānu Ronaldo vārtu svinības?
3. Pēc “Ballon d' Or” uzvaras 2015. gadā Ronaldo, kā zināms, iebrēcās, pirms sāka savu pieņemšanas runu, un tas ļoti patika tiem, kas to vēroja.
 kliedziens Spēlētāji zina... Autors: MiaSanMia Ko nozīmē Krištiānu Ronaldo vārtu svinības?
4. - kliedziens? Spēlētāji zina, ka es vienmēr tā kliedzu, kad atzīmēju rezultātu vai kad uzvarējām, - viņš teica Spānijas televīzijas raidstacijai Cuarto. “Tas ir mūsu komandas kliedziens, no Real Madrid,” viņš turpināja.
To papildinot Marka spāņu... Autors: MiaSanMia Ko nozīmē Krištiānu Ronaldo vārtu svinības?
5. To papildinot, Marka, spāņu avīze, pavirzījās mazliet dziļāk. Viņi skaidroja, ka “Sí” svinības kādā brīdī 2011. gadā izgudroja Real Madrid spēlētāji. Lai gan nav zināms, vai Ronaldo bija tas cilvēks, kurš to sāka, to sākotnēji izmantoja dažas Real zvaigznes, lai godinātu mērķus mācību sesijās. Tas attīstījās tā, lai komanda, kas uzvarēja treniņa mačos, atkārtotu šo kliedzienu sesijas beigās. Laiku pa laikam Ronaldo to padarīja par savu - un lielu daļu no sava visatkārtojošākā vārtu svinībām.
0
25
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [1]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
SAMSS avatars
Medaļa RainisMedaļa AutoklikerisMedaļa Rainis
  SAMSS 08.01.19 14:54
0
0