Kianu Rīvss pastāstīja par savu vientulību13

 275  1

Visi zina, ka Kianu Rīvss ir labs čalis. Tas pat nav apspriežams. Bet, ja tev vēl ir vajadzīgi pierādījumi - tas ir cilvēks, kurš atdevis procentus no sava honorāra par “Matricas” filmām filmēšanas grupai (tas bija, apmēram, 40 miljonus dolāru). Un šitais labais čalis, pēc viņa paša atzīšanās, ir pilnīgi vientuļš.

Komentāri 13

0/2000

ja viņš pats gribētu, tad viņam kāds būtu blakus. Bet negrib uzrauties uz golddigeres. Šķiet viņš pats ir izvēlējies šādi dzīvot

 18  0 atbildēt

Viņš ir tik augstu uzrāpies savā attīstībā, ka grūti atrast līdzvērtīgu partneri, turklāt viņš joprojām skumst pēc savas bojā gājušās draudzenes. Ir cilvēki, kuri visu mūžu glabā mīlestību un uzticību partnerim, pat ja ceļi ir šķīrušies un nav lemts būt kopā.

 17  0 atbildēt

Es laikam tomēr izvēlētos dzīvi ar 40 miljoniem, un, lai pie velna, - neviena nav!

 13  0 atbildēt

"La tristesse durera toujours" - skumjas ilgs mūžīgi. (van Goga pēdējie vārdi)

 12  0 atbildēt
Vispiezemētākais Holivudas stārs!
 11  0 atbildēt

Mauķeli, kam nauda prātā atradīsi vienmēr, bet īsto un vienīgo, ja tev ir tāds kapitāls, reti atradīsi. Ar lielu naudu nāk arī tumšā puse, vientulība vai playboy stils.

 11  0 atbildēt

Es domāju ka viņš lieliski apzinās, ka tādā sabiedrībā kāda ir ASV un it sevišķi Holivudā, viņam nekas vairāk par Golddigeri nespīd... Viņš lieliski apzinās, ka sabiedrība iet dēlī...

 10  0 atbildēt
swm avatarsswm

Viņam ir ļoti tragisks dzīves stāsts .

 9  0 atbildēt

Labs aktieris!

 8  0 atbildēt
Vecais trollis, atkal saņems pilnu telefonu ar plikiem chichiem.
 5  0 atbildēt

Temats labs, tulkojums ne tik labs, ir grūti lasīt tik burtiski tūlkotu tekstu, vajadzētu pacensties tulkot nedaudz lasāmāk!   

 3  0 atbildēt

oooo rīvs vēljoprojām izskatās kā apātijā   

 2  0 atbildēt

Trīsvienību (Trinity), Neo mīlestību, gan būtu jāraksta ar lielo burtu, ja raksta autors, protams, zina, par ko ir runa.

 1  0 atbildēt