11

 390  0

Kianu Rīvsam, neskatoties uz superzvaigznes statusu, vienmēr piekrīt fotogrāfēties ar saviem faniem. Bet ir viena nianse... Ja jūs paskatījāties uzmanīgi uz attēliem, tad ievērojiet interesantu detaļu: aktieris nekad nepieskaras cilvēkam, ar kuru fotografējas. Viņa draudzīgais apskāviens paliek karājoties gaisā.

Slavenais Holivudas aktieris ir slavens ar savu pieticību, vienkāršību un cēlsirdību. Viņš atdeva nelielu daļu no “Matricas” ieņēmumiem filmēšanas grupas locekļiem - specefektu speciālistiem un tērpu dizaineriem, uzskatot, ka tie ir īstie filmas varoņi. Viņš atteicās no daļas no sava honorāra, lai varētu uzaicināt uz filmēšanas laukumu El Pačino filmā ''Sātana advokāts'', bet filmā “Rezervisti” - Džīnu Hekmenu.

Komentāri 11

0/2000

zinot debīlo amerikāņu tieksmi uz naudu, visticamākais izvairās pieskarties, lai netiktu apsūdžets seksuālā uzmālšānās.. amerikānietes ir uz to spējīgas, un samērā bieži to izmanto.. 

 38  0 atbildēt

Viens no maniem mīļākajiem aktieriem.It sevišķi  filmās-"Matrica","Konstantīns"un "Kad apstājas Zeme"vienkārši bombas  ++++

 20  0 atbildēt
Nesaprotu,kāpēc lai pieskartos katram svešiniekam? Ir civēki kuri aiztiek un apskauj katru. Bet ir cilvēki kuriem nepatīk aiztikt,apskaut svešus. Nav tur nekā neparasta vai dīvaina.
 15  0 atbildēt

super raksts +

 10  0 atbildēt

Grey Wolf pareizi pateica. Bet tas nemaina faktu ka Rīvzs ir apburošs.   

 4  0 atbildēt
Gaidu nākošo "Konstantīns" daļu! ❤️❤️❤️
 4  0 atbildēt

Nezinu vai tas labi vai slikti,es cienu katra cilvēka uzvedību un manieres ,teiksim tā ,katram ir kas savs un ne mums to mainīt. Vispār es kino ļaudis dievinu un apbrīnoju,tai skaitā arī mūsējos ,viņu starpā nav mazu ļautiņu- ir lieli aktieri.

 1  0 atbildēt

Seksisma un sieviešu tiesību terorizētājas (aizstāves) varētu būt reālākais iemesls. Redz, kā notiem, kad HBO kanāls atklāti nodarbojas ar cenzūru, tikko kā Kevinam Speisijam pieslēdzās terorizēšanas mašinērija.

Rezultāts?

Cenzūra un izpostīta karjera ir, bet tiesas sprieduma nav.

Priekš kam cilvēkam, kas NAV homoseksuāls, pedofils, īpašas rases, invaliditātes, Marksa un Engelsa ideoloģijas, utt. pārstāvijs..., izaicināt likteni un dot iespēju ievilkt sevi tik populārās femen-nazi manipulācijās?!

 0  0 atbildēt
Viņš atdeva "nelielu " daļu no matricas?? Viņš atdeva 70 procentus labdaribai.
 0  0 atbildēt