local-stats-pixel

Kas notiks, kad nomirs Karaliene Elizabete II17

153 465 6

Lai gan neviens to dienu īsti negaida, jo Karaliene Elizabete II savā tronī jau sēž vairāk kā sešdesmit gadus, tomēr tas ir neizbēgami. Viņa ir 95 gadus veca sieviete, kurai dzīvot atlicis pavisam maz.

Lai gan nāvi īsti paredzēt nevar, tomēr var izplānot, ko darīt, kad šī stunda sitīs, it īpaši tad, ja runa ir par karalieni, un šādam notikumam ir jau sen sagatavots vesels scenārijs.

465 6 17 Ziņot!
Ieteikt: 271530
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 17

0/2000

Šī dāma vel mūs pārdzīvos!!!

41 0 atbildēt

Ta nu gan būs krietna naudas summas izšķērdēšana, kad būs jāmaina visa sterliņu mārciņas izskats!! Daudz kur pasaulē uz naudas ir personas, kas sen jau mirušas, bet devušas nozīmīgu lomu tajā valstī. Tāpēc varēja tie lecīgie briti atstāt to karalieni uz naudas un neoko nemainīt. emotion 

34 1 atbildēt

Ja rakstu izlasīs resursu centra „Marta" darbinieki, Spokiem būs ziepes! Par to, ka Apvienotās karalistes karalienei dzīvot atlicis pavisam maz. Jāatgādina, ka sievietes vispār nemirst, Pasaules vēsturē neviena sieviete nav mirusi, visas ir nogalinātas ar vardarbīgu vīriešu rokām. Ja vīriešu nebūtu, sievietes dzīvotu mūžīgi.

23 1 atbildēt

 emotion 

8 0 atbildēt

karaliene ir nemirstigaemotion

7 0 atbildēt
Ko nozīmē "atlicis dzīvot pavisam maz",kas tie par muļķīgiem izteikumiem ? 10 gadus ,kā minimums ,vēl pavisam mierīgi nodzīvos - veselības aprūpe tiek nodrošināta augstā līmenī.
7 1 atbildēt

Karalienes bēres notiks 9. dienā pēc viņas nāves. Līdz bēru dienai viņas ķermenis atradīsies Vestminsteras zālē - 9ņas dienas līķis nestāvēs morgā...iedomājos, kas par smaku tur būs un vizuālais arī nepārāk labs uz beigām...brrrr, dīvainie briti.

9 4 atbildēt

kaa teica kaiminju korishs zalibaba....nepis nevienaa acii,ja buus jaamaina,apmainiis....

4 0 atbildēt

lai tā grabaža sprāgst nost>>>nah monarhiju--varu tautai...bet vispār šo kuci vajag giljotinēt--tā teikt --atjaunot vecas tradīcijas ..viņi --ir parazīti 

10 7 atbildēt

Big ben fucking explodes emotionD

3 0 atbildēt

Kā nemirst, tā nemirst tā vecenīte 😅

0 0 atbildēt
Sadistiskie sūdu rijēji. Visi kā ziemeļkorejā bimbās par valdnieka nāvi. "It's look like my Kindgdom's is over"
1 3 atbildēt

Lai viņi Anglijā apsprāgt visi--ja kāds domā ,ak tur ir demokrātija ,tad tas ir neizglītots

radījums--Anglijā ir monarhija--un kā jau jebkura monarhija --tā nav leģimitīva.

0 5 atbildēt