9

 107  4

Tev nav jābūt modes vai stila ekspertam, lai zinātu, ka tieši Kardašjana ir tā, kuras dēļ modē arvien biežāk parādas apģērbs, kas ir paredzēts formīgākām sievietēm. Kima Kardašjana nekad nepalaiž garām iespēju izcelties uz apkārtējo fona, un jebkurš dizaineris ar lielāko prieku viņu apģērbtu.

 

Bet, lai ļautu citām sievietēm izskatīties vēl labāk, viņa kādu laiciņu atpakaļ prezentēja savu koriģējošās veļas kolekciju, kas jebkura izmēra sievietei ļauj iegūt skaistu ķermeņa formu.

 

Šādā veidā Kardašjana ne tikai izveidoja jaunu trendu sieviešu vidū, bet arī parūpējās par to, lai katra sieviete varētu kārtīgi izcelt sava ķermeņa aprises - neatkarīgi no sava izmēra.  

Taču 26 gadus vecajai Mendijai Blanko no Luiziānas štata bija par maz ar to, ka viņas ķermeņa formas jau atbilda jaunajam trendam. 

 

Tas, ka jaunās sievietes ķermenis nav dabisks - ir skaidrs pat aklajam, ka zem tā visa slēpjas vairākas plastiskās operācijas un kripata fotošopa.

 
 
 

 

Galu galā - Mendija uzskata, ka viņa izskatās labāk par pašu Kimu Kardašjanu un viņai nav nepieciešama viņas koriģējošā veļa. 

 

Pēdējo dienu laikā Mendija ir saņēmusi kritiku no vairākiem Kimas Kardašjanas faniem. Daudzi nesaprot, kāpēc sieviete, kura savās fotogrāfijās tik ļoti uzkrītoši uzspīlē uz pozēšanu un fotošopa pēdas ir pamanāmas ik uz soļa, mēģina apgalvot, ka viņa ir 100% dabiska un viņas skaistums ir lielāks par Kimas. 

Alkas pēc uzmanības? Kā tev šķiet?

Komentāri 9

0/2000

Lielgabarīta bāba.   

 16  0 atbildēt
Brrrrr. Drausmas.
 13  1 atbildēt

Ši jau tualetē jebkuru podu samīcīs ar savu disertāciju!!!

 9  0 atbildēt

Man patīk formīgas dāmas... bet nu šī te ir daudz, daudz, daudz par daudz.  Un kā tad - uzreiz noticēju tam, ka 100% dabīga. Pilnīgi noteikti...   

Kas par daudz, tas par skādi.  

 6  1 atbildēt
Milzu dirsa!
 3  0 atbildēt

Nu galīgi nesaprotami kas ar tiem cilvēkiem notiek....     

 3  0 atbildēt

Nafig kāds vispār spiež viņai laikus? Dažreiz grūti izprast cilvēku stulbumu. 

 2  0 atbildēt
kas par mincīti 🤩
 0  0 atbildēt

Ko kasaties tai   Kardankai klāt,tak normāla meiča.

 2  3 atbildēt