local-stats-pixel fb-conv-api

Captain Jack3

21 0

Cilveks ar izcilām dziedātāja spējām, skaidrām domam par to kam ir jābūt viņa videoklipos un mīlestību pret daiļo dzimumu- tāds bija orģinālais Captain Jack!

Captain Jack ir duets, kas radās Vācijā 90.gadu vidū, un kuru raksturo Eirodance stils ar militārām iezīmēm. Kopš debijas 1995.gadā dueta nemainīgā „seja” bija Francisco Alejandro Gutierrez (skatuves vārds Franky Gee). Savukārt sieviešu vokālu izpildītājas laiku pa laikam mainījās. 1995.gadā tā bija Liza Da Costa, ko 1999.gadā nomainīja Maria Lucia ‘Maloy’ Lozanes, kuru savukārt nomainīja Ilka-Anna_Antonia Trague (skatuves vārds Illi Love) un visbeidzot, 2001.gadā, ar Franky Gee sāka uzstāties Sunny.

Captain Jack mūzika un Franky Gee personība personificē stilizētu militārā treniņu. Franky skatuves tērpi balstīti stilizētā versijā par ASV sauszemes virsnieka uniformu un flotes virsnieka cepurēm. Tā kā viņš bija dienējis ASV armijā, bet atmiņas par to laiku nebija sevišķi patīkamas, tāpēc pievērsties šādam formātam lika finansiālas grūtības. Brašie ritmi un varenais rečitatīvs „atšķaidīts” ar sievišķu vokālu patiesībā slēpj labu devu ironijas par militāro sistēmu.

Franky muzikālo karjeru sāka ar nosaukuma „Westside”. Vēlāk viņš ierosināja ideju par deju ierakstiem, kas balstīti uz treniņa režīmu. Šī ideja kļuva par viņa stilu: dziesmas par mieru un mīlestību militārā režīma stilā, protestējot pret viņa gadiem ASV armijā. Cepure – ASV flotes parādes galvassega, kuras spilgti sarkanais tonis atsauc atmiņā Sarkano armiju – arī ir savdabīgs protests pret militāro ideju, vienlaikus simbolizējot nacionālās vienotības ideju.

Grupa nopelnīja 19 zelta un platīna ierakstus viscaur Eiropā, piepildot deju plačus un ballītes ar jautrību un prieku.

Tomēr Captain Jack nākotne pēkšņi tika apdraudēta, kad 2005.gada 17.oktobrī Franky pēkšņi ķēra insults. Ārsti prognozēja, ka smadzeņu bojājums ir liktenīgs, un pēc piecām dienām komā Franky Gee nomira.
Captain Jack Gartest Hits albums tika izdots jau pēc Franky Gee nāves.

Viņa dziesmās un klipos ir mūžigs optimisms un prieks! Viņš vienmēr būs manā sirdī kā labakais no labākajiem!21 0 3 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 3

0/2000

pēdējais video šeit, manuprāt, ir vislabākā dziesma... tā bija pirmā, ko es sava dzīvē dzirdēju un tā vienmēr paliks labākā...

0 0 atbildēt

njā pēdējā dziesma manuprāt ir viņa spēcīgākais gabals emotion

0 0 atbildēt

nu nezinu viss! Visi vina gabali ir ideli noslipeti ka dimants!

0 0 atbildēt