Tas bija šausmīgs negadījums, kurā visiem cilvēkiem lidmašīnā bija jāiet bojā.
Tomēr kādreizējās grupas «Blink-182» bundziniekam paveicās - no sešiem cilvēkiem, kas atradās lidmašīnā, viņš un viņa draugs DJ Adams Goldšteins izdzīvoja.
Tas bija šausmīgs negadījums, kurā visiem cilvēkiem lidmašīnā bija jāiet bojā.
Tomēr kādreizējās grupas «Blink-182» bundziniekam paveicās - no sešiem cilvēkiem, kas atradās lidmašīnā, viņš un viņa draugs DJ Adams Goldšteins izdzīvoja.
2008.gada 19.septembrī Treviss Bārkers un vēl 5 cilvēki atradās Dienvidkarolīnā un plānoja ar «Learjet» lidmašīnu lidot uz Losandželosu, bet pacelšanās laikā lidaparāts noskrējis no joslas un avarējis.
Bārkers un Goldšteins bija vienīgie pasažieri, kuriem izdevās pa avārijas izeju izmukt no avarējušā lidaparāta, pirms to aprija liesmas.
Džo Rogana podkāstā Treviss Bārkers atklāja, cik ļoti šis traģiskais negadījums mainīja viņa dzīvi.
«Kad es izlēcu cauri avārijas izejai, lai ātrāk tiktu prom no lidmāšinas, es biju tādā steigā, ka ielēcu tur, kur ir pilns ar reaktīvo degvielu. Mans ķermenis sāka degt. Es sāku skriet. Es plēsu nost savas drēbes, jo tā mans instinkts lika man darīt, bet es nezināju, ka turpinu degt, jo viss mans ķermenis bija klāts ar reaktīvo degvielu,» podkāstā Džo Roganam stāstīja Bārkers.
«Es skrēju lielceļa virzienā un dzirdēju kādu vīrieti bļaujam: «Apstājies, krīti gar zemi un ripinies,» un es to dzirdēju cauri visam haosam, kas valdīja apkārt. Es apstājos, nokritu zemē un sāku ripināties. Vienīgā ķermeņa daļa, kas vēl bija liesmās, bija manas pēdas.»
Slavenais bundzinieks ar 65% ķermeņa apdegumiem tika nodots mediķu aprūpē. Kopā viņš pavadīja 11 nedēļas slimnīcā un apdeguma centros. Šo nedēļu laikā viņam tika veiktas 27 operācijas. Bārkers atzīst, ka atlabšanas process noveda viņu līdz ļoti zemam punktam dzīvē.
«Pēc mana negadījuma... Četrus mēnešus slimnīcā man katru dienu deva morfiju. Kad es gulēju slimnīcā, manī bija tik daudz zāļu, ka es pat nezināju to, ka mani divi draugi bija miruši. Es nezināju, ka piloti ir miruši. Es neko neatcerējos,» atklāja Bārkers.
Treviss Bārkers domāja, ka visi pasažieri un piloti ir izglābušies, tomēr ar skarbo patiesību viņam nācās iepazīties vien divas nedēļas pirms slimnīcas pamešanas.
«Tad es paliku traks, es nebiju labā vietā. Es biju traks. Es biju pašnāvniecisks. Kamēr es biju slimnīcā, ar mani strādāja terapeits, kas palīdzēja man nomierināties. Laika gaitā es sāku justies labāk.»
Bārkers savā grāmatā atklāja, ka piedāvāja saviem draugiem 1 miljonu ASV dolāru, ja palīdzēs veikt viņam aiziet no šīs pasaules. «Es zvanīju saviem draugiem un teicu: «Hei, es pārskaitīšu 1 miljonu dolāru tā kontā, kurš palīdzēs man izbeigt manu dzīvi!» Ārsti atņēma man telefonu, lai es pārstātu veikt šādus telefonzvanus.»
Bārkers Rogana podkāstā atklāja arī to, ka ilglaicīgi pirms paša negadījuma, viņš bija smēķējis marihuānu un lietojis tik daudz stiprus medikamentus, kā rezultātā esot modies operāciju laikā.
«11 operāciju laikā es pamodos un mēģināju iesist ārstiem. Es mēģināju nokāpt no operācijas galda. Viņi nespēja iedot man tik daudz anestēzijas, lai noturētu mani bez samaņas. » Bundzinieks atklāj, ka tieši viņa divi bērni bija tie, kas palīdzēja un motivēja nepadoties. Viņš apzinājās, ka šis negadījums smagi ietekmēja ne tikai viņu pašu, bet arī viņa meitu Alabamu un dēlu Lendonu.
Kopš negadījuma 2008.gadā, Bārkers ne reizi nav lidojis ar lidmašīnu un kategoriski atsakās to darīt. «Man nepatīk ceļot. Pēc negadījuma, es neieredzu ceļošanu,» viņš teica.
Ja Trevisam Bārkeram ir nepieciešams doties uz Eiropu, viņš uz turieni dosies ar «Queen Mary 2» kruīza kuģi. Kā viņš pats atklāj, tad labāk izvēlas būt uz ūdens nekā ietriekties ūdenī. Toties turpat ASV viņš visur dodas ar autobusu. «Es apzinos, ka uz ceļa ir bīstamāk nekā gaisā, bet doma vien par to, ka ar mani varētu notikt kaut kas, kamēr mani bērni ir mājās... Es netieku tam pāri.»