local-stats-pixel fb-conv-api

Antonio Banderas10

29 3
Hosē Antonio Dominges Banderas piedzima 1960. gada 10. augustā Spānijas dienvidos. Viņš auga parastā vidusmēra ģimenē - viņa tēvs bija policists, bet māte strēdāja par skolotāju vietējā skolā. Bērnībā Antonio sapņoja kļūt par futbolistu, skolas gados tas bija viņa galvenais hobijs, turklāt, tas viņam pat ļoti labi padevās.
Uz lielajiem ekrāniem Banderas debitēja 1982. gadā. Pedro Almadovars uzaicināja viņu piedalīties savā filmā "Kaislību labirints" (Laberinto de pasiones), viņa pirmais honorārs bija aptuveni 100 pesso. Deviņdesmito gadu sākumā Antonio Banderas stingri nolēma gūt panākumus arī ārpus dzimtās Spanijas robežām. Pirmā filma, kas guva panākumus arī citās valstīs, bija "Mambo karaļi" (The Mambo Kings,1992). Laika posmā no 1995. līdz 1999. gadam Banderas filmējās vairāk kā 10 filmās, populārākās no tām ir "Evita" ar Madonnu, "Zorro maska" ar Ketrīnu Zetu- Džonsu. 1999. gadā Banderas nolēma pamēģināt savus spēkus arī režisora amatā, savā režisētajā filmā "Trakie Alabamā" (Crazy in Alabama) viņš iesaistīja arī savu sievu Melāniju Grifitu.
Pateicoties savam spēcīgajam spāņu akcentam un latīņamerikāņu neatvairāmajam smaidam, Banderas bieži tiek salīdzināts ar Rūdolfu Valentino un tiek uzskatīts par vienu no vadošajiem Holivudas aktieriem, turklāt viņš ir pirmais spāņu aktieris, kas sasniedzis tādu pasaules mēroga atpazīstamību un ir uzkatāms par vienu no pievilcīgākajiem aktieriem.
29 3 10 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 10

0/2000
Es jutu kad driz vinsh mani bildinas :DDD
5 0 atbildēt
nu tā! BEIDZOT laba galerija ;D
2 0 atbildēt
nez, man viņš nepatīk kā aktieris! (nope)
2 0 atbildēt
tā viņš patīkas emotion emotion
2 0 atbildēt
Nu jā, Nilsoon, no vienas puses piekrītu, nu nekas izcils jau nu tur nav, bet ..... tas bija no vienas puses ;DD
1 0 atbildēt
mm Antonioo emotion emotion *lick*
1 0 atbildēt
Ka es vinu gribuuuuuuuuuuuuuuuemotion emotion
1 0 atbildēt
man nezheeliigi patiik bruunas acis emotion un viss, kam ir bruunas acis, man arii nezheeliigi patiik))) emotion
1 1 atbildēt
Skaistakais virietis pasaule-vina viriskiiba mani apdullina,gibstu peec vina!!!!!!!!!emotion emotion emotion emotion emotion emotion emotion emotion emotion emotion emotion
1 1 atbildēt
man patiik
0 0 atbildēt