local-stats-pixel fb-conv-api

Ādolfs Hitlers57

82 5

Ādolfs Hitlers (dzimis 1889.gada 20.aprīlī, miris 1945.gada 30.aprīlī) - NSDAP līderis, no 1933. līdz 1945. gadam Vācijas kanclers, valdības galva, valsts galva un diktators. Pārliecināts veģetārietis un smēķēšanas pretinieks.

Vadīja valsti laikā, kad tā atguvās no sakāves Pirmajā pasaules karā un Lielās ekonomiskās krīzes, īsā laikā atjaunoja ekonomiku un armiju, tādējādi kļūstot par vienu no varenākajām un agresīvākajām Eiropas valstīm.

Hitlera centieni izveidot Lielvāciju, anektējot Austriju, un iebrūkot Čehoslovākijā un Polijā, bija viens no Otrā pasaules kara izcelšanās iemesliem. Totālā kara taktikas izmantošana gan no ass valstu, gan sabiedroto puses noveda pie lielas Eiropas daļas iznīcināšanas. Hitlers atbildīgs par Vācijas rasu politiku, holokaustu, kā arī miljonu civiliedzīvotāju nāvi un piespiedu pārvietošanu. Lai gan viņš cerēja izveidot tūkstošgadu Reihu, savu dzīvi beidza, izdarot pašnāvību Berlīnes bunkurā. P.S. runa, ka ādolfam esot bijis tikai viens sēklinieksemotion

82 5 57 Ziņot!
Ieteikt: 000
Izmantotie avoti:
http://google.lv
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 57

0/2000

1000+ par rakstu, pofig, ka wikipēdijs, bet ++emotion

6 0 atbildēt

Zin ko, ?  To pēdējo teikumu gan varēji paturēt pie sevis....

6 0 atbildēt

atbildot uz revibox komentāru " Jā, krievi. Nesen tika atrasti slepeni doku... " Ja godīgi,tad zinot to,ka tika darīts viss lai piesmietu vai apsmietu pretinieku(lasi ienaidnieku),var šaubīties vai informācija par to vienu sēklinieku ir patiesa.Uzrakstīt varēja daudz ko,itsevišķi ja ''tautas tēvs'' tā vēlējās.

5 0 atbildēt

atbildot uz Trakais Kāmis komentāru " Atšķirībā no Staļina rupējās par saviem karav... " Palasi "Laiks dzīvot un laiks mirt", domas krasi mainīsies.

5 0 atbildēt

Autoram liels+ :)

5 0 atbildēt

Hail

5 0 atbildēt

Sieg Heil..

6 2 atbildēt

Atšķirībā no Staļina rupējās par saviem karavīriem.

4 0 atbildēt

Malacis, nez man patika ka valdija izn*t kad galinaju daudz cilvekus ! 

4 0 atbildēt

atbildot uz aiScream komentāru " ... bet to, kas notika ar veco draugo Ādolfu ... "

 jā, jā uz kubu un tur pēc plastiskās operācijas kļuva par Fidelu Castro  :D  

3 0 atbildēt

emotionEj kakaatemotionegp

3 0 atbildēt

1. sēklinieks :D

3 0 atbildēt

Varēji vismaz mazliet tekstu pielabot. Uzspied kursoru uz attiecīgā vārda (šajā tekstā t.i. iekrāsots zilā krāsā), tad piespied labo peles taustiņu un tad r*ve hyperlink! Tad teksts būtu sexīgāks! Bet bija interesanti lasīt, man patika! +

3 0 atbildēt

zeel,ka aizgaaja ''NEDAUDZ'' par taalu. :) 

3 0 atbildēt

Man jau patīk:

Viņš bija veģitārietis, tātad, pamatprincips, nenogalināt nabaga dzīvnieciņus. Apmēram tā. Cilvēkus nogalināt, gan viņam žēl nebija. 

3 0 atbildēt

perfekts raksts

2 0 atbildēt

asara paar vaigu .... hail!

cepuri nost....

3 1 atbildēt

atbildot uz aiScream komentāru " protams, ka sazvērestības teorijas patīk, n... " Tas jau tas labākais, ka viedokļu daudz. Katrs var izvēlēties. Un tad kā satracinātas šimpanzes viens uz otru varam ārdīties :DDD

2 0 atbildēt

Skaista piebildīte apraksta nobeigumā :D:D:D

 

Īstenībā lieka :p

2 0 atbildēt

Un kā raksta autors to pašnāvību ir pierādījis ?

2 0 atbildēt
« 1  2  3 »