12

 349  0

Liels deguns, šķirba starp priekšējiem zobiem, liekais svars vai par daudz vasarraibumu? Tā nav problēma, ja vēlies kļūt par modeli un profesionāli darboties modes industrijā. Mūsdienās, lai gūtu panākumus, Tev nav jāprot tikai skaisti iet un labi izskatīties kameras priekšā. Pasaulē ir ļoti daudz skaistu cilvēku, bet tikai dažiem ir kaut kas tāds, kas nav citiem. Un tieši šīs atšķirības ir tās, kas ļauj šiem cilvēkiem augt ātrāk nekā citiem.

Šajā rakstā piedāvāju apskatīt uz doto mirkli 13 aktuālākos modeļus no visas pasaules, kuriem ir kaut kas tāds, kas nav daudziem citiem.

13. Džīna Tērnere

 

Džīnai jau bērnībā tika diagnosticēta alopēcija - matu izkrišana. Lielāko daļu savas dzīves viņa bija pavadījusi valkājot parūkas. Tā kļuva par viņas ikdienu, bet piedalīšanās šovā «Amerikas nākāmā Topmodele» visu mainīja. Šova veidotāji uzskatīja, ka viņai ir jāatbrīvojas no parūkām un jāsaprot tas, ka mati nenosaka to, cik skaists ir cilvēks. 

 

12. Lorēna Elīsa

 

Uz Lorēnas sejas ir pamanāmi bāli ādas plankumi, bet viņas košajai personībai tas netraucē. Izrādās, ka tas tikai papildina viņas izskatu.

 

11. Somālija Knaita

 

Skolā Somāliju daudzi apsmēja viņas lielo ausu dēļ, bet, kļūstot vecāka, viņa saprata, ka tas ir viņas bonuss, kas palīdz ātrāk kāpt pa karjeras kāpnēm.

 

10. Jūlija Nobis

 

Daudzi cilvēki kaunās, ja viņiem ir liels deguns, bet ne Jūlija. Austrāliešu modele lepojas ar to, kā viņa izskatās.

 

9.Karissa Pinkstone

 

Karissas seju klāj vasarraibumi, un tieši tas padara viņu īpašu.

 

8. Imāna Marija

 

No skolotājas par lielisku modeli. Vēl nesen Imāna stāvēja klases priekšā, bet tagad viņa stāv daudzu fotogrāfu priekšā. Viņas biezās un izteiktās uzacis kļuva par lielisku ceļazīmi modes industrijā.

 

7. Tia Jonsone

 

Mūsdienās modes industrija novērtē tos cilvēkus, kuri izceļas uz apkārtējo fona. Tieši tāpec Tiai tika piedāvāts noslēgt līgumu ar modeļu aģentūru, jo viņa ne tikai atšķiras no citiem cilvēkiem, bet arī lieliski prot darīt savu darbu.

 

6. Kristiāna Kazakova

 

Kristiāna ir lepna par savu ķermeni. Viņa aktīvi iesaistās dažādās kampaņās, kas veicina pozitīvu nostāju pret auguma aprisēm.

 

5. Kaila Kolmane

 

Kailas mazās acis, apaļais degungals un lielās lūpas it nemaz neliekas pēc kaut kā, kas raksturotu īstu modeli. Bet Taira Benksa viņā saskatīja kaut ko īpašu, un viņa nekļūdījās. Kaila ir «Amerikas nākamā topmodele» fināliste un uzvarētāja.

 

4. Ikrama Abdi Omāra

 

Abdi Omāra uzskata, ka musulmanietēm ir tiesības darboties modes industrijā. Viņa ir viena no dažām modelēm, kuras savās kampaņās un modes skatās velk hidžābu.

 

3. Sāra Makdaniela

 

Sārai katra acs ir savā krāsā. Skolas laikā par viņu smējās un sauca par «Divacu briesmoni», bet tagad viņu apbrīno daudzi cilvēku. 

 

2. Konnija Čiu

 

Konnijai ir albīnisms. Viņa bija spiesta pārvākties ar savu ģimeni no Honkongas, lai pasargātu savu ādu no saules. Zviedrijā viņa atrada savu dzīves aicinājumu - kļūt par modeli.

 

1. Dževels Džefrijs

 

Arī Dževelam ir albīnisms, bet tas nav viņu atturējis kļūt par vienu no labāk apmaksātajiem modeļiem modes industrijā. 

Komentāri 12

0/2000
Es uzskatu, ka katrs cilvēks ir ar kaut ko skaists. Nav svarīgi resns, anoreksija , garš, īss. Utml katram ir savs skaistums. Nesaprotu tos indivīdus kas prot visus apsmiet , bet pats nav nekas vairāk par
 36  0 atbildēt

Sāra Makdaniela ir krāpniece, viņai nemaz nav heterokromija jeb divu dažādu krāsu acis. Daudzās bildēs un video, kuru pēcapstrādi nekontrolē viņa pati, var redzēt, ka vienā acī viņa nēsā zilu kontaktlēcu.

 10  0 atbildēt

Jāuzprasās, lai kāds ar lāpstu pa ģīmi ievelk- moška par modeli kļūšu..   

 5  0 atbildēt

  

 3  0 atbildēt

  

 1  0 atbildēt

kārtējais labais raksts. 

 1  0 atbildēt

  

 1  0 atbildēt

Šajā rakstā ir daudzas meitenes no pedējās "Amerikas nākamās top modeles" sezonas. Kristiāna bija tāds saules stariņš, vēlējos, lai viņa uzvar, bet arī bez uzvaras viņa ir ieguvusi pasaulīgu slavu. Super raksts! 

 0  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt

ha ha tie nigeri ir dikten smiekligi cilvēki!

 1  2 atbildēt