Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
452

Seriālos un filmās tēli mirst, bet mēs pie tā esam pieraduši. Lai nu kā, tā nevienmēr ir scenārista vaina, taču tieši viņi tiek vainoti pie notiekošā visbiežāk. Aizkadru skandāli, zemi skatītāju vērtējumi un pat aktieru nāve ir iemesls, kāpēc tieši tavs mīļākais tēls pazūd no filmas/seriāla!

nbspSeriāla Sekss un... Autors: Bobby Tarantino 11 filmu tēli, no kuriem negribēja tikt vaļā, bet nācās to izdarīt
Attēls no: brightside.me
1.

 

Seriāla ''Sekss un Lielpilsēta'' fani bija patiesi priecīgi, kad dzirdēja, ka seriāla jaunā sezona iznāks jau 2020.gadā. Taču viss likās pārāk labi jau no sākuma. Režisori paziņo seriāla skatītājiem, ka Kima Ketrela, kura seriālā ''Sekss un Lielpilsēta'' tēloja Samantu Džonsu, vairs nebūs daļa no tā. Kima aiziešanu pamato ar to, ka šoreiz darbs ir jāliek otrajā vietā. Kā nekā, bet viņai jau ir sešdesmit trīs gadi un, iespējams, ka viņa vienkārši grib pensionēties no filmēšanās.

nbspSeriāla Nāvējoscaronais... Autors: Bobby Tarantino 11 filmu tēli, no kuriem negribēja tikt vaļā, bet nācās to izdarīt
Attēls no: brightside.me
2.

 

Seriāla ''Nāvējošais Ierocis'' zvaigzne tika atlaists, jo viņam regulāri bija nesaskaņas un strīdi ar kolēģiem. Kleins tika atlaists savā brīvdienā, un par atlaišanu uzzināja no mēdijiem. Pēcāk Kraufords atvainojās visiem savā ''Instagram'' profilā un izstāstīja, kāpēc tika atlaists. Aktieris atzina, ka tik tiešām nebija gaidījis, ka tiks atlaists šādu iemeslu dēļ. Kleina attēlotā Mārtina Rigga stāsts arī nebeidzās neko patīkami - viņu sašāva kapsētā, pie viņa sievas kapa.

nbspScaronī aina uzdzina... Autors: Bobby Tarantino 11 filmu tēli, no kuriem negribēja tikt vaļā, bet nācās to izdarīt
Attēls no: brightside.me
3.

 

Šī aina uzdzina zosādu... Vai tiešām visas nesaskaņas starp šiem, tik ļoti atšķirīgajiem, cilvēkiem ir patiesi beigušās? Skatītāji negribēja ticēt, ka pēc šīs ainas, viņi abi būs miruši. Fani vēlprojām cer, ka redzēs viņus arī nākamajā sezonā. Visas cerības izgaisa, kad seriāla veidotāji paziņoja par seriāla filmēšanas pārtraukšanu, sakarā ar zemajiem vērtējumiem. Lai arī "Hanibāls'' seriālam jau no pirmās sezonas nebija tie augstākie vērtējumi - fani gribēja vēl! Bija plānots atgriezt svarīgu tēlu, kurš jau bija seriālā, bet, kamēr netiks atsākta filmēšana, mēs neko neuzzināsim. 

nbspTomass Gibsons ilgi tika... Autors: Bobby Tarantino 11 filmu tēli, no kuriem negribēja tikt vaļā, bet nācās to izdarīt
Attēls no: brightside.me
4.

 

Tomass Gibsons ilgi tika sveikā cauri par savu agresiju filmēšanās laikā, jo bija seriāla ''Noziedzīgie Prāti'' galvenais tēls. Gibsons, tāpat kā Kraufords, nedomāja, ka savas uzvedības dēļ var tikt atlaists. Iesākumā, Gibsons tika sūtīts pie psihologa, lai novērstu viņa neapmierinātību un dusmas par notiekošo, taču bez pārāk lieliem rezultātiem, seriāls tāpat tika turpināts. Pēdējais salmiņš bija, kad Gibsons iesita vienam no scenāristiem. Viņš tika atlaists un seriālā, viņa attēlotajam tēlam, viss beidzās.

nbspDaži aktieri pamet... Autors: Bobby Tarantino 11 filmu tēli, no kuriem negribēja tikt vaļā, bet nācās to izdarīt
Attēls no: brightside.me
5.

 

Daži aktieri pamet seriālus nejau agresijas/nesavaldības filmēšanas laikā, bet gan savas nāves dēļ. Nensija Merčanda tēloja Tonija Soprano māti, seriālā ''Soprano Ģimene'', no 2000.gada līdz pat savai nāves dienai. Viņa nomira vienu dienu pirms savas septiņdesmit otrās dzimšanas dienas! Neskatoties uz īso laiku, ko viņa paspēja filmēties šajā seriālā, viņai izdevās attēlot sliktu mātes piemēru tik perfekti, ka skatītāji bija sajūsmā. Viņa tik labi tēloja sliktu māti, ka pat ''Rolling Stone'' viņu iecēla par trešo labāko televīzijas ļaundari. Režisori negaidīja tik ātru Nensijas nāvi, jo bija iekļāvuši viņu vēl un vēl tālākajā seriāla ritējumā, bet tagad tas vairs nebija iespējams. Pēdējā ainā, kur Līvija Soprano runā ar savu dēlu Toniju, tika nolīgta cita aktrise, kurai ar datora palīdzību tika uzligta Nensijas seja. Protams, ka nevienam tas nepatika, bet tik nozīmgs tēls nevarēja vienkārši pazust no ekrāniem, tāpēc bija jādomā alternatīva. 

nbspModas Flandersas nāve... Autors: Bobby Tarantino 11 filmu tēli, no kuriem negribēja tikt vaļā, bet nācās to izdarīt
Attēls no: brightside.me
6.

 

Modas Flandersas nāve bija izbrīns gan maziem, gan lieliem skatītājiem, jo Moda bija Simpsonu kaimiņiene jau vairākus gadus. Neviens negaidīja, ka Moda nomirs tik pēkšņi. Tas viss notika, jo Modas balss ierunātāja Megija Rosvela vēlējās algas paaugstinājumu, sakarā ar garo ceļu, kas viņai bija jāmēro no mājām līdz studijai (tie ir apmēram 1600 kilometri). ''FOX'' Rosvelai piedāvāja papildus 150 dolārus, kas Megijai likās pārlieku maz, tāpēc viņa aizgāja. (Un tieši tāpēc arī Moda nokrita no tribīņu augšas).

nbspSpriedze starp Selmu... Autors: Bobby Tarantino 11 filmu tēli, no kuriem negribēja tikt vaļā, bet nācās to izdarīt
Attēls no: brightside.me
7.

 

Spriedze starp Selmu Blēru un Čārliju Šīnu bija tik liela, ka tas noveda pie Blēras atlaišanas. Šīns apgalvo, ka viņa tika atlaista par biežo sūdzēšanos priekšniekiem Čārlijam aiz muguras. Viņa bija ļoti neapmierināta ar to, ka Šīns bieži neieradās laikā un ka tik ilgi mācījās scenāriju. Režisori un scenāristi gan aizstāvēja Šīnu, jo viņam bija jāmācās četrdesmit lapas ar tekstu, turpretim Blērai teksta bija daudz mazāk, jo seriālā parādījās daudz retāk kā pats Čārlijs. 

nbspStīvens Maikls Kvazada... Autors: Bobby Tarantino 11 filmu tēli, no kuriem negribēja tikt vaļā, bet nācās to izdarīt
Attēls no: brightside.me
8.

 

Stīvens Maikls Kvazada, kurš seriālā attēloja Stīvu Gomesu, bija seriāla ''Pārkāpt Robežu'' viens no galvenajiem aktieriem. Viņš seriālā bija jau no pirmās sezonas, bet viņa nāve bija ļoti negaidīta. Cilvēkiem, kuri skatījās šo seriālu, viņš ļoti patika, bet nebija iespēja, tā sacīt atvadīties, no sev tik ļoti mīļā policista. Gomesa nāve netika parādīta, tieši tāpēc cilvēki rakstīja tūkstošiem vēstuļu pašam Stīvenam, lai noskaidrotu par viņa nāvi. Kvazeda gan uzskata, ka šī tēla nāve ir viena no labākajām, jo viņam netika uzšķērsta rīkle vai netika noliets ar skābi kā tas bija ar citiem seriāla tēliem. Seriāla veidotājiem vajadzēja kaut kā nobeigt Stīva stāstu, jo seriāls tuvojās beigām. 

0
452
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [4]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Marta Paula avatars
Medaļa SpoksMedaļa SviestmaizeMedaļa Testu veidotājs
  Marta Paula 28.08.19 13:38
8
0

ketrelai ir 63 gadi

Bobby Tarantino avatars
Medaļa RedaktorsMedaļa Nedēļas redaktorsMedaļa Nedēļas moders
  Bobby Tarantino 28.08.19 15:13
8
0

atbildot uz Marta Paula komentāru " ketrelai ir 63 gadi "

Tev taisnība, viņai nedēļu atpakaļ palika 63 gadi. Paldies, ka izlaboji manu kļūdu

StāvNoVakardienas avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa NostradamsMedaļa Dienas joks
  StāvNoVakardienas 01.09.19 20:19
5
0

Interesanti.   

The Legend avatars
Medaļa MērisMedaļa Izglītojošs testsMedaļa Arheologs
  The Legend 28.08.19 16:11
8
5

Man patika, daudz info un arī interesanti stāsti. Vēl vajadzētu tikai par ''Ātrs un bez žēlastības 7'' kur nomira viena no galvenajām lomām.