15

 278  0

Neviens no mums nav nemirstīgs, tas ir fakts, ko mēs iemācamies diezgan agri savās dzīvēs. Tāpat arī laika gaitā mēs saprotam to, ka ne visas nāves mums liek izjust emocijas.

Parasti mēs sērojam par savu tuvinieku vai draugu nāvēm, bet dažreiz tie ir arī vienkārši slaveni cilvēki, kuri ir spējuši ar savu mākslu aizķert mūsu sirdis, bet diemžēl ir pametuši šo pasauli stipri par ātru. Šajā rakstā atcerēsimies 10 tādus slavenus cilvēkus, kuri nomira vēl jauni - neviens no viņiem nebija sasniedzis pat 30 gadu vecumu.

Komentāri 15

0/2000
XXXTentacion sūds ne slavenība. 😀
 20  5 atbildēt

Par Viktoru Coju,šo avāriju redzējām,kura bija jau notikusi pirm kādām 20minūtēm.Atceros,ka autobusa šoferis šokā nodūris galvu  sēdēja savā vadītāja vietā.Atceros,ka kaut kāds motors mētājās pļavā un atomašīnas atlūzas pa visu ceļu,tad nezinājām kas tieši ir noticis,tikai krietni vēlāk.Tad man bija kaut kādi 13 gadi...       ...+

 11  0 atbildēt
Uzreiz kad nomirst tad baigi popularie, piemeram mac miller videoklipam bija 30m skatijumi tagad ir 129m
 9  0 atbildēt
Brendons Lī kas taa par skaudisanas episodi ka var savainot kka?
 9  1 atbildēt
Kur ir Peter Tosh?? Kur Lenons?? Kur Notorius ???
 3  0 atbildēt
😢
 2  0 atbildēt
Kas ir 2. un 3. nav ne mazākās jausmas...
 2  0 atbildēt

Tik tiešām. 2. un 3. diez vai  būs ļoti bagātinājuši pasaules kultūras mantojumu.

 2  0 atbildēt
Un pašmāju veči kur?? Ķiģelis,Mumiņš???
 2  0 atbildēt
Vitniju Hjūstoni arii aizmirsi
 1  0 atbildēt

Izcilas personības, tomēr par nāves iemeslu ne vienmēr var piekrist, piemēram, V.Cojs it kā nositās, jo aizmiga pie sava Kosmiča stūres. Tie ir pilnīgi meli - tie, kuri ir vadījuši Kosmiču, labi zinās teikt, ka braucot ar to auto, aizmigt nav iespējams, adrenalīns ir debesīs!

 0  0 atbildēt

Cik daudz labas filmas mes neredzesim un muzikas nedzirdesim 

 0  0 atbildēt