Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
26
13
« 1  2  3  4  5 »

Labrīt, labdien, labvakar!

----------------------------------

Atis Zakatistovs

6 h

Mūžības skartie dziesmu svētki. Gan svētku gājienā, ceļā uz kopkora koncertu, gan koncerta gaitā mani dziļi aizkustināja laika kopības sajūta. Rinda pēc rindas, koris pēc kora, novads pēc novada mēro nevis attālumu, bet gan savu posmu nācijas mūža stafetē. Un tā gadu tūkstošiem, paaudžu paaudzēm. Kad bija pienācis viņu laiks, tā sniegā un tumsā devās mūžības skartie strēlnieki, lai izcīnītu mūsu valsti. Tā pie barikādēm noslēdzās okupāciju vara. Tagad nācijas stafetes kociņš ir mūsu rokās.
Šī atbildības nasta par Latvijas tautas izdzīvošanu šobrīd šķiet kļuvusi nepanesami smaga. Katrai nācijai savā valstī ir vairākuma tiesības nodot nākamajām paaudzēm savu kultūras mantojumu, savas vērtības, tautas gudrību. Dziesmu svētki savā būtībā ir simbolisks gara bagātību pārmantošanas brīdis. Taču man šobrīd nav pašpietiekamības sajūtas un pārliecības par nācijas nākotni. Vairākuma tiesības saglabāt savu kultūru nākamajās paaudzēs ir apdraudētas. Tāpat kā komunistu režīma laikā, kopkoris par spīti varai uzgavilē dziesmām par tautas izdzīvošanu. Lauztās priedes, bērniņš krustcelēs, gaismas saukšana. Lūk, simboli nācijas gribai pastāvēt varas apdraudējuma apstākļos. Tie mūs uzrunā šodien tikpat jaudīgi, kā atmodas pirmajos dziesmu svētkos. Mēs esam gatavi izdziedāt tēvreizi, pielūgt sauli un pērkonu, lai novērstu draudus savai tautai. Ir pagājuši 28 neatkarības gadi, bet ir palikusi nepabeigtības sajūta. Vara valstī vēl arvien ir komunistiskās nomenklatūras rokās.
Latvijai ir dažādi militāri, politiski un ekonomiski apdraudējumi. Ar tiem mēs tiksim galā, ja vien spēsim novērst dziļākos draudus cilvēku pārliecībai par taisnīgumu Latvijā, par to, ka šeit ar savu darbu var izveidot pārticīgu dzīvi ģimenei, par medicīnu, par to, ka Latvijā bērni var saņemt kvalitatīvu izglītību.
Dziesmu svētki mums atgādina, ka nācijas pienākums ir izdzīvot. Valstij jāsāk ar sevi. Stafetes kociņš tiešām ir mūsu rokās.

----------------------

Tā skatos, ka mana ilgstošā prombūtne izraisa iespēju kādam Janis Rubenis2 rakstīt par KPV LV pilnīgāko sviestu. Par to, ka "mēs (KPV LV) bezmazvai ķipa metīsimies kopā ar Saskaņu un atdosim varu Krievijai". Varu pateikt uzreiz: IZLASI LATVIJAS REPUBLIKAS SATVERSMI. Pat ja šodien 99 deputāti lielākajā cirkā Latvijā kolektīvi nojūgtos un izvirzītu likumprojektu par kaut kvadrātcentimetra zemes atdošanu Krievijai, pēdējais vārds paliktu Jums, pilsoņi. Šo vārdu Jums dotu referendums. Ok, daudzi no mums nespēj vai nevēlās saprast politiku un likumus, bet šāda lieta ir ikvienam skaidra - savu zemi un savu brīvību mums atņemt liedz Satversme un gandrīz 100% no mums nekad nenobalsos par savas zemes un brīvības atdošanu citai varai.

Tas arī ir viss. Priecīgus Dziesmu un Deju svētkus.

Šī raksta satura rādītājs:

LAPA NR 1

Tēma Nr 1 - Par kādas MAMMAS, kura nu jau dzīvo Anglijā, vēstuli.

Tēma Nr 2 - Jelgavas pašvaldība izsludinājusi iepirkumu “Jelgavas pilsētas izglītības attīstības stratēģijas 2019. – 2025.gadam izstrāde”.

Tēma Nr 3 - Jelgavai nav naudas, lai kaut 4 lietotas riepas gadā paņemtu?

LAPA NR 2

Tēma Nr 4 - Iepazīstieties ar VIDu, atvainojiet, Vitu ģimeni!

Tēma Nr 5 - Par lumpeņiem Rasnača acīs.

LAPA NR 3

Tēma Nr 6 - Par reklāmu priekš KPV LV.

Tēma Nr 7 - Pati lielākā bīstamība ir, ka valsti turpinās vadīt korumpanti.

Tēma Nr 8 - Uzticība KNAB "aug un vairojas". Tieši tā, "aug un vairojas".

Tēma Nr 9 - JKP politika Dziesmu un deju svētkos.

Tēma Nr 10 - Sigita Cīrule pievienojas KPV LV.

LAPA NR 4

Tēma Nr 11 - Kā Bunkus organizēja “uzbrukumus” oponentiem un kas tad to piesedza.

Tēma Nr 12 - Danas Reiznieces-Ozolas dzīves izcilākā šaha spēle?

Tēma Nr 13 - Ir viens vīrs no VID, kurš 2 gadu laikā iekrājis 51 tūkstoti, kuru glabā skaidrā naudā.

LAPA NR 5

Tēma Nr 14 - ZZS telts vs. KPV LV telts (sarunu festivālā LAMPA).

Tēma Nr 15 - Vēlēšanu iecirknis Birmingemā BŪS!

Tēma Nr 16 - "OIK...tā jau ir vakardiena."

Tēma Nr 17 - Linda Liepiņa: "Mana sāga par un ap politiku sākās dēļ Igaunijas. "

Tēma Nr 18 - Īsa pamācība, kā pusgada laikā tikt pie 1/2 ļimončika - 490 000 EUR !!!

LAPA NR 6

Tēma Nr 19 - Tā diena pienāks, kad mēs kopā nodziedāsim 'Tauta Mosties' Daugavmalā!

Tēma Nr 20 - Vai KNAB nepārkāpj personas datu aizsardzības regulu?

Tēma Nr 21 - KPV LV un nodokļu maksātāji pieprasa atbildes no VID vadības.

Tēma Nr 22 - KNAB superizcilā izmeklētāja Anita Ringo (vēlās pratināt Aldi Gobzemu)

Tēma Nr 23 - nekompetentā KNAB superizcilā izmeklētāja Anita Ringo (varētu tikt sodīta par vēlmēm).

Tēma Nr 24 - Pa kreisi Latvija, pa labi Lielbritānija. Par šaibām un aptieku lobiju.

Tēma Nr 25 - Aldis Gobzems: "kā Mārtiņš Bunkus savu Aston Martin “uzzīmēja”"

Tēma Nr 26 - Ļoti neizprotams raksts no ZZS vadības puses.

LAPA NR 7

Tēma Nr 27 - Cik īsti izmaksāja puķu dobe Jēkabpilī Rīgas–Kurzemes ielas karoga aplī pie tilta?

Tēma Nr 28 - Par to, kas un kā notiks.

Tēma Nr 29 - Kurām partijām un cik daudz piķo OIKaisti no Tavas naudas.

Tēma Nr 30 - Interersanta un spokos aktuāla tēma - par to, kā KPV LV "iešot" koalīcijā ar Saskaņu un līnijām visās varavīksnes krāsās.

-----------------------------------------------------------------------------

Ieskaties arī iepriekšējos rakstos:

Informēju par partiju KPV LV un pret citām partijām - 02.06.2018

Informēju par partiju KPV LV un pret citām partijām - 03.06.2018

Informēju par partiju KPV LV un pret citām partijām - 03.06.2018- vakars uz ezera

Informēju par partiju KPV LV un pret citām partijām - 04.06.2018 - 05.06.2018

Informēju par partiju KPV LV un pret citām partijām - 09.06.2018

Īsais raksts šodien 10.06.2016

Internetu nevar izdzēst... 13.06.2018

Par četrām varām un saprāta balsi 13.06.2018 - drīz jau vēls vakars

Tev taisnību nebūs zināt. Gobzemam tiek liegts runāt 13.06.2018

Maksātnespējīgs uzņēmums skaita naudu ofšoram 2. Tauta, mosties!

Informēju par KPV LV un pret pārējām partijām... un... lai Jums... jauks laiks.

Tēma Nr 1Linda LiepinaVakar... Autors: Jānis Baroniņš Informēju par KPV LV un pret pārējām partijām... un... lai Jums... jauks laiks.
1.

Tēma Nr 1


Linda Liepina

Vakar plkst. 04:26 · 

 

Lūdzu izlasiet un padalieties ar šīs MAMMAS, kura nu jau dzīvo Anglijā, vēstuli, ko saņēmu īsi pēc pusnakts. Ja Viņa vēlēsies, tad pati atklās gan savu personību, gan savu dzīves stāstu pilnībā.
Es to publiskoju tieši šobrīd, jo piekrītu Viņai, ka šīs dienas un stundas Latvijai ir ĻOTI īpašas, ņemot vērā ka uz Dziesmu un deju svētkiem sabraukuši latvieši no visas pasaules un ne tikai.
Tiekamies svētkos visi kopā!   

No komentāriem Prieks bija... Autors: Jānis Baroniņš Informēju par KPV LV un pret pārējām partijām... un... lai Jums... jauks laiks.
2.

No komentāriem:
- Prieks bija Tevi,Linda Liepina satikt Cēsīs,tik nu nesanāca tā īsti aprunāties,jo man pašai bija daudz citu plānu,bet nekas jau nav zaudēts!

No komentāriem Un tādu... Autors: Jānis Baroniņš Informēju par KPV LV un pret pārējām partijām... un... lai Jums... jauks laiks.
3.

No komentāriem:
- Un tādu stastu ir daudz. Pat ļoti daudz. 
Skumji ir tas, ka no Latvijas ir aizbraukuši ļoti daudz cilvēki: speciālisti un profesionāli, mātes ar bērniem, jaunas ģimenes un jaunieši. 
Es nevaru pateikt, vai es atgriezīšos (kaut arī vecaki un masas dzivotur), jo esmu izveidojis sev karjeru šeit, UK, kādu diez vai man būtu izdevies izveidot Latvijā. 
Vai es gribu dzīvot Latvijā? Jā es vēlos, bet, uz doto brīdi es neredzu sevi tur. Piedodiet.

- - Tadu ir daudz seit ar veiksmigiem stastiem, un prieks par to. Vienalga mes vinu acis esam senju lasitaji un tml pasaku teeli.

- - Sēņu lasītājs kas nopelna gandrīz kā deputāts Latvijā.

No komentāriem Cik zīmīgi ka... Autors: Jānis Baroniņš Informēju par KPV LV un pret pārējām partijām... un... lai Jums... jauks laiks.
4.

No komentāriem:

- Cik zīmīgi, ka šo Linda Liepina ierakstu atvēru agri no rīta, lidostā, gaidot savu kārtējo lidojumu no Lv uz Uk. Sēdēju un asaras bira kā pupas- par to, ka katram savi iemesli, savi stāsti... un vēl aizvien, pēc katra iespējām, biežāk vai retāk, esam ciemiņi savās Mājās. Mājās, par kurām cīnījās mūsu vecvecvecāki, vecvecāki, vecāki. 
Bet neskatoties uz to visu, pateicoties tādiem kā Linda, Artuss, Atis, Aldis un KPV LV komanda, ir parādījusies ticība, ka arī mums jācīnās un jātic, ka viss vēl nav zaudēts.
Un tiem, kas aizbraucējus sauc par laimes meklētājiem un dažnedažādi zākā gudrojoties...ieteiktu atcerēties- neviens savas mājas un ģimenes neatstāj aiz neko darīt...ne jau tādos daudzumos, kāds ir izbraucēju skaits no Lv. Pirms gudri spriest, derētu parunāt un paklausīties šo aizbraucēju stāstus un iemeslus! 
Kopā izdosies! Mēs atgriezīsimies!!!

No komentāriemnbspLinda... Autors: Jānis Baroniņš Informēju par KPV LV un pret pārējām partijām... un... lai Jums... jauks laiks.
5.

No komentāriem:
Linda Liepina es domaju tapat katrai ğimenei savs stāsts apakšā kapēc neesam Lv.. Bet ne tas labakais...mes ari esam jau UK virs jau 10 gadi..es ar berniem jau 5 gadi....

No komentāriemnbspJau... Autors: Jānis Baroniņš Informēju par KPV LV un pret pārējām partijām... un... lai Jums... jauks laiks.
6.

No komentāriem:
- Jau kopš 2000 gadu mācām pirmsskolas bērniem angļu valodu, un pēdējos 10 gadus ļoti izjūtam cik daudz mazos pirmsskolniekus audzina vecmāmiņas, kuras raud par savu dēlu un meitu aizbraukšanu uz Angliju strādāt, jo kredītus Latvijā nevar atmaksāt un ģimeni uzturēt. Mazie pirmsskolnieki augot ar vecvecākiem, sākotnēji ļoti bieži slimo, kamēr aprod ar situāciju, bet vecvecāki dzīvo stresā par lielo atbildību, savu veselību un dzīves dārdzību Latvijā. Ļoti, ļoti daudz šo vecvecākiem atstāto bērniņu.....

Tēma Nr 2Lauris Zīverts... Autors: Jānis Baroniņš Informēju par KPV LV un pret pārējām partijām... un... lai Jums... jauks laiks.
7.

Tēma Nr 2


Lauris Zīverts "KPV LV"

6. jūlijs plkst. 08:55 · 

Jelgavas pašvaldība izsludinājusi iepirkumu “Jelgavas pilsētas izglītības attīstības stratēģijas 2019. – 2025.gadam izstrāde”.
Plānots tērēt 10 000-42 000, bet patiesībā tas ir Jelgavas izglītības pārvaldes uzdevums, ko nosaka tās nolikums.

Vai šis ir kārtējais veids kā tiek izšķērdēta pilsētas nauda? 
Ko darīs izglītības pārvalde? Vai “ārējie eksperti” spēs sagatavot kvalitatīvu dokumentu bez izglītības pārvaldes līdzdalības? Kas un kā izvērtēs gala produkta kvalitāti?

http://jip.jelgava.lv/…/2017_11/JIP_nolikums_no_25082016.doc

#pilsetaizaugsmei

 

No komentāriemnbspLauris... Autors: Jānis Baroniņš Informēju par KPV LV un pret pārējām partijām... un... lai Jums... jauks laiks.
8.

No komentāriem:
Lauris Zīverts Siguldas novada izglītības attīstības stratēģija. https://www.sigulda.lv/download.php?id=3748
Kā noskaidroju, lielāko daļu darba izdarīja paši.
- - Aija Sondare Cik zinu, tad nedrīkst iepirkt to, kas pēc nolikuma pašiem jādara!

Tēma Nr 3Lauris Zīverts... Autors: Jānis Baroniņš Informēju par KPV LV un pret pārējām partijām... un... lai Jums... jauks laiks.
9.

Tēma Nr 3

Lauris Zīverts "KPV LV"

6. jūlijs plkst. 23:01 · 

2017. gada 23. novembra domes sēdē tika pieņemts lēmums Nr. 13/8 par SIA “Zemgales EKO” maksas pakalpojumu noteikšanu.
Šo maksas pakalpojumu ietvaros tika noteikta maksa par vieglo automašīnu riepu pieņemšanu šķiroto atkritumu savākšanas laukumos Salnas ielā 20, Paula Lejiņa ielā 6 un Ganību ielā 84, Jelgavā.
Maksa par vienu riepu, atkarībā no tās diametra, 1.57-2.23€.

Es iebildu pret šo ideju un arī balsoju pret. Jau toreiz prognozēju, ka šāds lēmums radīs tālejoši nelabvēlīgas sekas. Zemāk pievienotie foto, kas uzņemti Jelgavas pievārtē, apliecina manu raižu pamatotību.

Šajā sakarā man ir jautājums - kādēļ pilsētas “saimniekam” nav naudas, lai pieņemtu vismaz 4 riepas gadā no pilsētas iedzīvotājiem, bet ir nauda, ko maksāt par nelegāli izveidotu izgāztuvju likvidēšanu?

No komentāriem Murgs... Autors: Jānis Baroniņš Informēju par KPV LV un pret pārējām partijām... un... lai Jums... jauks laiks.
10.

No komentāriem:
- Murgs kaut-kāds, Jelgavai nav naudas 4 riepas gadā paņemt? Pat bomžu Ape to var atļauties!

« 1  2  3  4  5 »
26
13
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [8]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Anonīms
Ansverators 09.07.18 14:39
2
2

Var kads nobloķēt šo cilvēku? Izskatās, ka viņš ir Kaimiņa partijas informators. Satrp citu, kā tu komentē to, ka Aldis Gobzems nesadarbosies ne ar vienu partiju, kas nevēlas sadarbību ar Saskaņu? Tas nenozīmē, ka jālec sadarbībā ar Saskaņu, bet tas nozīmē to, ka neatbalstīsiet nevienu no partijām, kas ir pret Saskaņu.

Jānis Baroniņš avatars
Medaļa Moderatora favorītsMedaļa BērndārznieksMedaļa Twittera čoms
  Jānis Baroniņš 09.07.18 14:43
0
0

atbildot uz Ansverators komentāru " Var kads nobloķēt šo cilvēku? Izskatās,... "

Parādi to video, kurā Gobzems ko tādu teicis.

Anonīms
Ansverators 09.07.18 16:46
2
2

atbildot uz Jānis Baroniņš komentāru " Parādi to video, kurā Gobzems ko tādu teicis.... "

Pāris raksti par to: 

1) https://spoki.tvnet.lv/politika/Saskana-veidos-koaliciju-ar-KPV-LV/877937

2) https://skaties.lv/zinas/latvija/kpv-lv-nepievienojas-partijam-kas-novilkusas-sarkano-liniju-pret-saskanu/

3) http://m.pietiek.com/raksti/mans_sledziens_saskana_veidos_koaliciju_ar_kpv_lv

Un nevajag spiest 2 mīnusus uzreiz, kad ieraugi kādu, kas nepiekrīt tavam viedoklim. Vēlreiz jautājums - tu esi KPV LV informators?

 

Jānis Baroniņš avatars
Medaļa Moderatora favorītsMedaļa BērndārznieksMedaļa Twittera čoms
  Jānis Baroniņš 09.07.18 17:17
0
0

atbildot uz Ansverators komentāru " Pāris raksti par to:  1) „Saskaņa” veid... "

Kā jau daudz kur rakstīts un tā ir taisnība - KPV LV visi viedokļi ir faktiski pieejami video tiešraižu ierakstos. Līdz ar to - vai nu rādi video, kurā ir pateikts tāds vai savādāks viedoklis, jo visas akreditētās un neakreditētās masu mediju ziņas ir tikai šo autoru interpretācija. Atkārtoju - Parādi to video, kurā Gobzems ko tādu teicis. https://www.youtube.com/channel/UCL2xJwwFQ0FIGJ1tEYs_4fw?view_as=subscriber https://www.facebook.com/aldis.gobzems https://www.facebook.com/kaimins https://www.facebook.com/linda.liepina.3 https://www.facebook.com/groups/366281206871657/

Anonīms
Ansverators 10.07.18 03:05
0
0

atbildot uz Jānis Baroniņš komentāru " Kā jau daudz kur rakstīts un tā ir taisnība -... "

Es tev atsūtīju visus piemērus. Izlasi un sapratīsi, Kāpēc visur jābūt ir video footage? Kaimiņš to sastāstīja. Un atbildi man uz jautājumu - tu esi KPV LV informators vai neesi? Ja esi, tevi nepieciešams šajā mājaslapā būs nobloķēt.

Anonīms
Ansverators 10.07.18 03:08
0
0

atbildot uz Jānis Baroniņš komentāru " Kā jau daudz kur rakstīts un tā ir taisnība -... "

Paturpinu. Vari teikt, ka tava partija ir kristāldzidra, bet tāda partija kā JKP negrib sastrādāties ar jums vairāku iemeslu dēļ, it īpaši dēļ Gobzema.

Jānis Baroniņš avatars
Medaļa Moderatora favorītsMedaļa BērndārznieksMedaļa Twittera čoms
  Jānis Baroniņš 10.07.18 11:43
0
0

atbildot uz Ansverators komentāru " Paturpinu. Vari teikt, ka tava partija ir kri... "

Nevienā vietā mūsu partijas vadība nav šādu apgalvojumu teikusi. Un Gobzems ir savus kompromātus rādījis. Skatos, ka spītīgi izvairāties no konkrētā video parādīšanas, kurā Gobzems ir ko tādu teicis. "Un atbildi man uz jautājumu - tu esi KPV LV informators vai neesi?" - izskatās, ka virsrakstu tā arī neesi izlasījis.

Anonīms
Ansverators 10.07.18 15:04
0
0

atbildot uz Jānis Baroniņš komentāru " Nevienā vietā mūsu partijas vadība nav šādu a... "

Par video sāki runāt tu! Tev to Kaimiņš samācījis, ka ja nav video, tad viss ir kaķim zem astes? Tas, ka tavs mīļais bumbulītis Gobzems pēc visiem datiem gatavs draudzēties ar Saskaņu vajadzības gadījumā, kuru apstiprina arī JKP, papildus KPV LV nav parakstījusi memorandu par to, ka nesadarbosies ar Saskaņu, kā tad to citādāk izprast? 

Papildus tavs Gobzems ir bijis naudas grūtībās un devis naudu Vienotībai - ne jau kapeikas, bet gan 12 tūkstošus. 

Gobzems ir aicinājis visiem latviešiem atvainoties visiem krieviem, par to, ka kādu ir nosaucis par okupantu. 

KPV LV lielais aizstāvis, finansētājs Tamužs intervijā uz I. Sprances tiešajiem jautājumiem atbildēja ar rupjībām, ka gandrīz aizgāja līdz draudiem. 

Tev taču to visu vajadzētu zināt.

Mans jautājums, vai esi informators ir saistīts ar to, vai tu saņem naudu no partijas par partijas viedokļa propogandēšanu spokos. Abos gadījumos, vai tu saņem naudu no partijas vai nē, domāju, ka tevi var nobloķēt no šī portāla par propagandēšanu. Un tā nav viedokļu aiztikšana, bet gan lai tu netaisītu free kampaņu KPV LV!

Starp citu, paskaties uz plusu un mīnusu skaitu - vai tas nav pietiekami pārliecinoši, ka Kaimiņš šeit nav īpaši lielā cieņā? Baigi plusotie raksti neskaitās! Tu ar savām aktivitātēm panāksi, ka visiem Kaimiņš noriebsies līdz oktobrim! Turpini tādā garā.

Saprotu, ka ar tevi diskusijas ir bezvērtīgas, nolemju, ka beigšu gari runāt, tāpat pie kompromisa nenonāksim, tad katrs paliksim pie sava. Veiksmi.