local-stats-pixel fb-conv-api

!Konkurss3 - 5.darbs!0

3 0
3. nodaļa
Pirmā skolas diena pārvēršas murgā

Un vārti! Uz kādi brīdi visi palika klusi. Visi bērni skatījās uz Jāni. Neviens nesaprata kā tas varēja notikt. Kamēr Jānis priecādamies skraidīja apkārt visi tā ari turpināja skatīties uz Jāni. Tā tas turpinājās apmēram 35 minūtes. Tad beidzās stunda un visi aizgāja pārģērbties. Jānis aizgāja pie Pētera un prasīja: "Kas nākošā par stundu?". Pēteris neatbildēja.
Jānis nesaprata kas visiem noticis un sekoja Pēterim. Pa ceļam uz klasi Jānis ar Pēteri gāja cauri garajam gaitenim un visi skatījās uz Jāni. Tas bija vienkārši biedējoši un tieši tāpēc Jānis iekliedzās: "Kas ar jums ir noticis?!". Visi sabijās un novērsās no Jāņa. Jānis vairs nevarēja izturēt, ka neviens ar viņu nerunā.
Beidzot Pēteris iegāja klasē un Jānis viņam iegāja līdzi. Paskatoties apkārt Jānis redzēja kaudzēm datoru. Viņi bija visur. Lai nu kur viņš skatīties visur bija tikai un vienīgi datori. Jānis apsēdās un izbrīnīts skatījās apkārt. Kārtīgi visu apskatījis Jānis saprata, ka tagad būs informātika.
Klasē ienāca skolotājs. Liels, bārdains, smirdīgs un ar nosiekalotu kreklu. Apsēdies pie sava galda viņš pasmaidīja un teica: "Koļa, ko tu mājās esi iemācījies?". Klases priekšā no sola piecēlās mazs un bailīgs puisītis un atbildēja: "Es uzzināju, ka zilais zobs nav tikai telefoniem, bet arī datoram.". Pēc garas pauzes skolotājs atbildēja "Labi, ielikšu tev trīnieku.". "Un tu Ješķa. Ko tu esi iemācījies?". Piecēlās īss vīrelis ar brillēm un pašpārliecināti atbildēja: "Es zinu kā var pasargāt savu ē pastu no surogātpasta.". Ieinteresēti skolotās atbildēja: "Tiešām? Kā?". "Nevajag reģistrēties pornogrāfijas lapās.". Dusmīgs skolotājs uzkliedza: "Sēdies! Tev es ielikšu vieninieku. Gribētos zināt kā tu šoreiz to paskaidrosi saviem vecākiem."
Tā arī stunda turpinājās es dažādiem jautājumiem un muļķīgām atbildēm. Pilnīgi visiem bija nesekmīgas atzīmes. Jānis visu laiku uztraucies sēdēja un baidījās kad būs viņa kārta, bet stunda beidzās neizsaucot Jāni. No klases visi izgāja ļoti priecīgi. Pat pārāk priecīgi, bet tas nebija tāpēc, ka bija beigusies informātika. Visi ar lielu prieku sagaidīja nākošo stundu. Jānis nemaz necentās prasīt kas ir nākošā stunda jo zināja, ka neviens neatbildēs. Tā nu Jānis sekoja Pēterim un visi skatījās uz Jāni.
Tā bija matemātika. Ieejot klasē Jānis juta tās atmosfēru. Visi priecīgi iegāja klasē un apsēdās katrs savā vietā. Kā jau vienmēr Jānis sēdēja blakus Pēterim. Pie griestiem bija pielipis kaut kas sarkans. Tas izskatījās karsts un tomēr tik vilinošs. Jānis uz viņu skatoties spēja tikai pateikt: "Ooooooo!". Un kamēr Jāņa mute bija vaļā šī sarkanā un potenciāli karstā lieta iekrita Jānim mutē. "ĀĀĀ! Asais pipars!" norijis sarkano lietu Jānis iekliedzās. Jānis izspļāva viņu ārā un meta prom. Pipars ielidoja kādā pudelē. Izskatījās, ka tajā bija alkohols.
Beidzot ari ieradās skolotāja. Uzreiz ienākot klasē viņa teica: "Mēs šodien nemācīsimies reizināšanu". Visi skolnieku uzreiz palika bēdīgi. Bet dizainā kārtā pēc tam skolotāja neko neteica, bet vienkārši apsēdās. Jānis nesaprazdams kas notiek apskatījās apkārt un visi tā vienkārši sēdēja. Neviens pat nekustējās. Pagāja piecas minūtes un Jānim palika garlaicīgi.
Tā nu viņš uztaisīja perfektu papīra lidmašīnas modeli. Tas bija tik perfekts gan pēc izskata, gan citām lietām. Vienīgā problēma bija, ka tai nebija spārnu. Jānis turpināja garlaikoties, bet tad skolotāja paņēma pudeli, kurā bija asais pipars un no tās padzērās. Kas notiks tālāk lasiet 4. nodaļā...
3 0 0 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 0

0/2000