local-stats-pixel

Musiqq13

3 14
Tātad, Musiqq [mjuzik] ir jauns latviešu mūzikas duets, kura sastāvā ir divi liepājnieki - Marats Ogļezņevs un Emīls Balceris. Marats ir pazīstams kā viens no grupas "Device" dalībniekiem un dziesmu autoriem. "Device" savā 10 gadu pastāvēšanas laikā ir izdevuši trīs albumus, taču tagad dalībnieku ceļi ir pašķīrušies un Marats ir nodibinājis jaunu projektu. Emīls ir daudzu un dažādu Latvijas un arī starptautisko jauno izpildītāju konkursu laureāts. Īpašu atpazīstamību ieguvis pēc dalības TV 3 šovā "Koru kari", dziedot Chilli Liepājas Sarkanajā korī. Abu mūziķu sadarbība sākusies tikai šogad. Abi iepazinās ar mediju starpniecību - Marats pamanīja Emīlu, uzstājoties TV raidījumā "Sems". Pēc pārraides Marats izteica jaunajam dziedātājam sadarbības piedāvājumu. Jau pirmajā tikšanās reizē abi ierakstīja četras dziesmas un nolēma izveidot projektu ar oriģinālo nosaukumu "Musiqq".
3 14 13
Ieteikt: 000
Izmantotie avoti:
http://youtube.com
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 13

0/2000
zaibal shitie loxi...
7 1 atbildēt
njaa redzams ka tiek spiests uz saldo skatuves teelu, kkam praatiigam laikam vairs nesanaak laika emotion vai arii praata emotion emotion
5 0 atbildēt
Ja tur ir kkaads no Device, tad skaidrs kas tas par s**du emotion
3 0 atbildēt
pat nezinu ko lai saka :D
2 0 atbildēt
Iesūkā ta grupa :D
2 0 atbildēt
Es gandriz no kresla nokritu dzirdot to pirmo dziesmu, otro nemaz vairs nevelejos klausities. :D Ista vieta viniem ari ir taja radio laga.
1 0 atbildēt
es vnk briinos kaa var speet tik bezjeedziigus tekstus rakstiit !!
0 0 atbildēt
neparak :/
0 0 atbildēt
taads meesls sekta pat labaka !
0 0 atbildēt
taads meels !!!!!!!!!!!!!!!!! jak
0 1 atbildēt
kā nekā no vienas pilsētas,tad jau jāatbalsta
1 3 atbildēt
naintīnvan pats nedirs , nekur nau teikts ka taa ir jauna grupa emotion emotion emotion lame
0 2 atbildēt
nav nemaz jauna grupa nemaz nedirs
0 4 atbildēt