local-stats-pixel fb-conv-api

horoskops- skorpions13

90 2

Enjoy ;)

Zīmes raksturojums

Pirmās dekādes Skorpionu raksturojums. Tie jubilāri, kuri savas dzimšanas dienas svin laikā no 24. oktobra līdz 1. novembrim, skaitās pirmās dekādes Skorpioni. Šajā laikā dzimušie ir ārkārtīgi darbīgi un izturīgi. Viņi vēlas mainīt pasauli uz labo pusi, bet ne vienmēr dara to ar īstajiem līdzekļiem. Šā tipa Skorpioni ir reformatori. Viņi var strādāt nepagurstot, iztiekot ar īsiem atelpas brīžiem. Tomēr nelaime tāda, ka viņi vadās vairāk no emocijām, un, sastopoties ar praktisko dzīves pusi, apjūk. Viņi ir kaislīgi, jutekliski, pilnīgi padodas impulsu varai. Šiem Skorpioniem vairāk nekā citu zīmju pārstāvjiem jāievēro mērenība it visā, tad viņi tik tiešām gūs labus panākumus dzīvē.

Otrās dekādes Skorpionu raksturojums. Tie jubilāri, kuri savas dzimšanas dienas svin laikā no 2. novembria – 12. novembrim, skaitās otrās dekādes Skorpioni. Otrās dekādes Skorpioni ir apveltīti ar radošo potenciālu, šarmu un spēku. Viņi nemīl pakļauties, toties labprāt komandē citus. Viņiem piemīt dumpinieka gars. Bieži nonāk divdomīgās vai muļķīgās situācijās. Šie Skorpioni pārāk daudz enerģijas tērē protestēšanai, būtu labāk, ja viņi savu dabas dāvāto spēku izmantotu lietderīgāk. Ieteicams izvēlēties tādu profesiju, kur pēc iespējas mazāk būtu jāpakļaujas citiem. Šiem Skorpioniem nepieciešama neatkarīga vide, kur attīstīties, tomēr vienlaikus viņiem jācenšas sevī ieaudzināt kaut nelielu spēju pakļauties vismaz nepieciešamākajās situācijās.

Trešās dekādes Skorpiona raksturojums. Tie jubilāri, kuri savas dzimšanas dienas svin laikā no 13. novembrim – 22. novembrim, skaitās trešās dekādes Skorpioni. Šajā dekādē dzimušie ir uzticīgi, kaislīgi, prot piemēroties citiem cilvēkiem un apstākļiem. Viņi ir ļoti vispusīgi, tāpēc ne vienmēr dzīvē paspēj realizēt iecerēto. Var gadīties, ka šie Skorpioni ir nedaudz pārsteidzīgi, viņiem jāattīsta analītiskās spējas, ja tie grib dzīvē vairāk ko sasniegt. Iespējams, ka viņiem piemīt laba intuīcija, spēja tulkot sapņus. Reizēm var trūkt objektivitātes pret sevi vai citiem. Galvenais dzīves uzdevums – nedzīvot ilūziju pasaulē, būt reālākiem, pareizi izvēlēties dzīves mērķi, jo tas Skorpionam ir ļoti svarīgi. Toties, atrodot īsto darbavietu vai dzīves partneri, vairs nebūtu vēlams mainīt savus plānus, jāpaliek īstajā vietā, nedrīkst mētāties.

***

Skorpions – Zodiaka otrā ūdens zīme. Šo zvaigznāju pārvalda Marss un astrologu mazizpētītais Plutons. Skorpionu zvaigznājā dzimušie ir Zodiaka sarežģītākās personas, kuras pat astrologiem nav izprotamas.

Skorpionu raksturs ir neatrisināmu konfliktu bagāts. Šajos ļaudīs vienlaikus sadzīvo cēlas un zemiskas tieksmes, labi un ļauni nodomi – tas noved līdzcilvēkus galīgā neizpratnē.

Skorpioniem dots ass kritisks prāts, spējas zibenīgi orientēties jebkurā situācijā un acumirklī pieņemt optimālos risinājumus. Skorpioniem piemīt pārcilvēcisks gribasspēks un, mobilizējot savu psihisko spēku, viņi var sasniegt visu, ko iecerējuši.

Atriebīgie, cietsirdīgie, agresīvie, augstprātīgie un egocentriskie Skorpioni nav spējīgi uz žēlsirdību un līdzjūtību – viņi liek nežēlīgi ciest apkārtējiem. Taču, nesot ļaudīm nelaimi, Skorpioni paši ļoti cieš par tuviniekiem un mīļiem cilvēkiem nodarītajām dvēseles mokām.

Galēji emocionālie, jūtīgie un kaislīgie Skorpioni slēpj savas jūtas no apkārtējiem zem aukstas vienaldzības maskas – varbūt tāpēc viņus šausta vispārēja neizpratne un vientulība. ***

Vadošās planētas – Marss un Plutons

Elements – ūdens

Metāls – dzelzs un tērauds

Akmens – opāls

Krāsas – piesātinātās, indīgās. Spilgti zaļā un zilā, koši sarkanās dažādas nokrāsas

Profesijas – medicīna, īpaši ķirurģija, zinātne, detektīvdarbība, izlūkošana, kara pavēlniecība, politika.

Klimats – Skorpioni brīnišķīgi jūtas mērenā, bet mitrā klimatā. Viņi labprāt dzīvo pilsētās okeāna, jūru, ezeru un upju tuvumā

Fiziskās īpatnības: spēcīgajiem, muskuļotajiem, parasti vidēja un gara auguma Skorpioniem ir proporcionāli veidots ķermenis. Ar platiem kauliem, lielu galvu, dzīvām un uzbudinātām acīm apveltītajiem Skorpioniem vienmēr ir noslēpumains izskats, juteklīga liela mute, tumsnēja āda un spēcīgi zobi.

Jaunrade un karjera

Skorpioni ir apveltīti ar supercilvēka enerģiju un darbību, tai pašā laikā viņu nevaldāmā enerģija un ugunīgais temperaments nereti tiek izmantoti graušanai, nevis celšanai. Skorpioni strādā mērķtiecīgāk un ātrāk nekā citos zvaigznājos dzimušie. Taču raksturīgi, ka viņi spējīgi sagraut vienreiz iesāktu darbu, ja nepanāk vēlamo rezultātu. Skorpioni, būdami pārliecināti par savas rīcības pareizību, bieži vien šaubās par veicamā darba nozīmību un jēgu. Viņi meklē atbalstu uzsāktajam, bet, kad to ir atraduši, turpmāko darbību virza uz paveiktā noārdīšanu.

Daudzi Skorpioni aizraujas ar avangarda mākslu, daži liek lietā savus vadoņa dotumus kara un politiskajā karjerā. Skorpionu vidū ir talantīgi ārsti psihiatri un ķirurgi. Noslēgtība un māka viegli un nekļūdīgi atminēt cilvēku uzvedības motīvus padara Skorpionus par brīnišķīgiem izmeklētājiem, slepenaģentiem un spiegiem. Mūsdienās Skorpioni ir visneiedomājamāko un pretrunīgāko ideju akumulētāji. Šajā zvaigznājā dzimušie ir un paliek gadsimta garīgie līderi.

Bizness

Skorpioni ir devīgi pret sevi, bet pārmēru skopi pret citiem. Pieprasot nepārtrauktus uzmanības apliecinājumus, viņi pieder to ļaužu grupai, kuri labprāt saņem dāvanas, bet neprotas citus apdāvināt. Skorpioni baidās no neveiksmēm, tāpēc vairās no finansiāliem, ar risku saistītiem darījumiem, dodot priekšroku krājnoguldījumiem, kas spēj nodrošināt viņu vecumdienas un bērnu nākotni. Tomēr šim faktam par spīti, pārgalvīgākie Skorpioni kļūst par mafiju vadoņiem un organizē banku aplaupīšanu.

Skorpioni naudu mīl tikai tāpēc, ka tā simbolizē varu un prestižu. Viņi akurāti veic bankas operācijas, ievērojot priekšzīmīgu kārtību kvītīs, rēķinos un papīros.

Veselība

Skorpioniem visvieglāk ievainojami ir dzimumorgāni, priekšdziedzeri un asinsrites sistēma. Šīs zīmes ļaudīm raksturīgas slimības, kuras iegūst dzimumattiecībās, sākot ar mononukleozi un beidzot ar gonoreju. Skorpionus pārvaldošais Plutons veicina šajā zīmē dzimušo saslimstību ar mīklainām un retām slimībām, piemēram, hemofiliju. Nereti Skorpioniem ir nosliece uz alkoholismu un narkotiku lietošanu. Viņi cieš no histērijām un psihiskiem traucējumiem, ieraujot savā vājprāta pasaulē visus tuviniekus.

Nodarbošanās ar sportu – tenisu, slēpošanu, peldēšanu un tūrismu – ir labākās zāles, lai varētu izvairīties no garastāvokļa maiņām, eksaltācijas un depresijas.

Mīlestība

Skorpioniem mīlestība un sekss ir nedalāmi. Jo intensīvākas un dziļākas jūtas, jo viņi atklātāki seksā. Lai arī cik spēcīga būtu cieņa, draudzība, pieķeršanās, tas nespēj apmierināt Skorpionu, ja nav erotiska valdzinājuma klātbūtnes.

No vienas puses Skorpioni ir rupji jutekliski, izvirtuši un samaitāti, taču no otras puses – viņiem raksturīgas spēcīgas emocijas, vētrainas aizraušanās, kaisles uzplaiksnījumi, kas burtiski izsit pamatu no kājapakšas. Un tad Skorpioniem pašaizsardzības nolūkā mostas graušanas instinkts, kas iemīļotajiem nodara pamatīgas fiziskas un garīgas ciešanas.

Skorpioni necieš citu neuzticību, bet no saviem partneriem pieprasa paciest viņu nebeidzamos erotiskos piedzīvojumus.

Skorpioni ir greizsirdīgi, aizdomīgi, varaskāri, taču tie, kas atrod pareizo pieeju sarežģītajai un pretrunīgajai šajā zīmē dzimušajai būtnei, zina, ka Skorpioni neapšaubāmi ir visaizrautīgākie partneri.

 

Pozitīvās īpašības- skorpions ir aktīvs un darbīgs, pašpārliecināts un lepns par sevi. Raksturīga apdomība, izlēmība, saimnieciskums un taupīgums. Parasti bagāta iztēle, kas savienojumā ar dvēseles smalkumu var sniegt lieliskus rezultātus, ja vien izdodas pārvarēt savas negatīvās īpašības.

Negatīvās īpašības- skorpioni ir viegli uzbudināmi, kaprīzi un paštaisni. Raksturība viltība, divkosība, rupjība un nekaunība. Bieži noslēdzas sevī, ir atriebīgi, tai pašā laikā kaislīgi un izteikti seksuāli.

*** Viņi ir dzimuši cīņai un sava mērķa sasniegšanai. Viņi ir divu tipu. Pirmais-kareivīgs, kaujiniecisks. Tiecas pēc dažāda rakstura dēkām un piedzīvojumiem. Viņi ir nepiekāpīgi, ietiepīgi, patvaļīgi, untumaini, viltīgi, glaimīgi, iecirtīgi, asi, greizsirdīgi, rupji un skarbi. Otrs-ārēji mierīgs un noslēgts, kluss, bet caururbjošs un visu izprotošs. Viņi ir ļoti izturēti un noslēpumaini. Ir pārliecināti par savu taisnību, nekad neies uz kompromisu, nepadosies un nepiekāpsies. Abiem tipiem ir stiprs gribasspēks, viņi ir enerģiski, lepni un egoistiski, ar spēcīgām zināšanu alkām, tieksmi uz visu mistisko, okultajām un ezoteriskajām zinātnēm. Viņiem patīk viss skaistais un greznais. Mīl dabu, dzīvniekus, visu nezināmo un noslēpumaino pasauli. Tendence izteikt bezapelācijas spriedumus, aizdomas un neuzticību. Cīņā par savu mērķi tie liek lietā visādus līdzekļus un paņēmienus, tie nepiekāpjas cīņā un gandrīz vienmēr uzvar. Lielākā mērā viņi ir praktiķi un pragmatiķi, drīzāk reālisti, nevis ideālisti vai romantiķi. Viņi ir ļoti tīrīgi un kārtīgi. Viņi ātri sadusmojas, ir impulsīvi, viegli aizvainojami, kašķīgi un kritiski, godīgi un prātīgi, nosliece uz galējībām un pārspīlējumiem. Pamatīgi zobgaļi, viņiem patīk humors un satīra. ***

*** Zem šīs zīmes dzimušie pakļauti dažādām infekcijas slimībām – augšējie elpošanas ceļi, urīnizvadu un dzimumorgānu. Sievietes skorpioni bieži slimo ar olnīcu iekaisumu un citām ginekoloģiskām slimībām.
Vājās vietas un slimības: angīna, miokarda infarkts, dažādas ādas sēnīšu slimības un dermatīti.
Skorpioniem neiesaka uzturā lietot gaļu, pikantu, uzbudinošu un taukainu barību. Vislabākā diēta ir piens, graudaugi, augļi un dārzeņi – viss, kas stimulē asinsrades sistēmu. Iesaka atturēties no alkoholiskiem dzērieniem. ***

 

DĀVINĀŠANAS HOROSKOPS

 

Dāvanas bez iemesla tik saņemtas ar sevišķu sajūsmu. Taču, ja aizmirsīsiet apdāvināt jubilejā, tad pārmetumus saņemsiet līdz mūža galam. Skorpions ir pietiekami merkantils, tāpēc mīl zīmīgas dāvanas, ja tām vēl ir simboliska nozīme, tad labāk nevar būt.

Ko dāvināt? Kaut kas noslēpumains, maģisks. Ieintriģējiet viņu, piemēram, iepakojiet kristāla lodi televizora kastē – šīs zīmes cilvēkiem patīk pārsteigumi. Izvēloties grāmatu, pakavējieties pie plauktiem ar trilleriem, detektīviem un psiholoģisko literatūru. Viņu vilina viss satraucošais, nezināmais un pat biedējošais, tāpēc lēciens ar gumiju vai Hičkoka filmu izlase ir radīti tieši viņiem. Daudzi skorpioni aizraujas ar ekstrēmajiem sporta veidiem, tāpēc dažādi alpīnisma vai vindsērfinga piederumi arī būs piemēroti. Sievietei nopērciet krāšņu veļu vai dārgas smaržas. Vīrietim dāviniet lietas, kas uzsver viņa spēku. Dāvanām var būt arī atklāti erotisks zemteksts.

Iepakojums ir obligāts! Viņam patīk noslēpumi un saņemot dāvanu viņš nevēlas zināt uzreiz, kas tur ir iekšā.

Bērniem dāviniet konstruktorus un ierīces eksperimentu veikšanai, mikroskopus, palielināmos stiklus, kokapstrādes instrumentus, jebkuru rotaļlietu ar noslēpumu vai saistītu ar kustīgām spēlēm.

Nav vērts dāvināt kabatas lakatiņus, dvieļus, zeķes – šādas dāvanas pazemo skorpionu.

 

Parunas:

1. Žēl, ka nav neviens, kuru pažēlot!
2. Katrā notikumā var saskatīt ko īpašu!
3. Mīlīgam smaidiņam vajadzīgs iemesls!
4. Tik galā var ar visu, tikai ne ar savām kaislībām!
5. Es varu dziedāt mīlas dziesmas arī karalaukā!
6. Ne visi spēj izturēt manu skatienu!
7. Manas kaislības ne vienmēr lec acīs, bet jūtamas gan!
8. Kas gan būtu pasaule bez skorpioniem!
9. Visa pasaule guļ man pie kājām!
10. Es esmu kā kaktus, dāvāju ziedus tikai izredzētajiem!

 

 

 Dieva vārdi Skorpionam:

„Tu, Skorpion, saņem ļoti grūtu uzdevumu. Tev piemitīs spēja zināt cilvēku prātus, bet tu nedrīkstēsi izpaust to, ko būsi uzzinājis. Tev daudzkārt būs ļoti sāpīgi, tu redzēsi cilvēka viszemākos instinktus un sāpēs novērsīsies no manis, kaut iemesls tavām sāpēm nebūšu es, bet manas idejas profanācija. Un cīnoties ar saviem dzīvnieciskajiem instinktiem sevī, tu pazaudēsi savu ceļu. Bet , kad tu beidzot atnāksi pie manisatpakaļ, Skorpion, man būs visaugstākā velte tev-mērķis.”


Kad astrologam slikts garastāvoklis: Ļoti bīstams, jau pa gabalu. Krāpj, mānās, vērpj intrigas tikai aiz vienas vēlmes iznīcināt vien. Patoloģiski sadisti un mazohisti vienlaicīgi. Neko nežēlo, lai sasniegtu mērķi. Nežēlojot spēkus un līdzekļus, rada par sevi labu priekšstatu, lai pēc tam nodevīgi iesistu no mugurpuses. Veido karjeru, ejot pāri līķiem. Ja viņš saka, ka ciena tavu draudzību, tas nozīmē, ka pirms stundas tevi nosūdzējis priekšniecībai. Dievina nepiedienīgas anekdotes un pornogrāfiskas filmas. Mīl lepoties ar saviem seksuālajiem varoņdarbiem, tai pat laikā nežēlīgi ņirgājas par tiem, kas viņam pieķērušies.

Stress: Skorpionu kaisle ir būt "bosam". Tāpēc viņu kaitina, ja kāds negrib vai nepakļaujas viņa uzstādītajiem noteikumiem. Skorpionam ir jāatceras, ka viņš nav vienīgais uz pasaules, ka viņš nav "pasaules naba" un pasaule neriņķo ap viņu. Līdzās ir citi cilvēki ar savu "es", savām vēlmēm un uzskatiem.

NODEVĪGIE SKORPIONI

Interesanta Skorpionu īpatnība: to, kas visiem cilvēkiem skaitās trūkums - viņi var novērtēt kā pozitīvu īpašību un pat lepoties ar to.
Ļaunpieminīgais un patmīlīgais Skorpioniņš grūti cīnās visu dzīvi, būdams aktīvs seksā līdz sirmam vecumam. Ienīstot vājo asaras, viņš necieš iebildumus un atrunas, aktīvi parādot savu nevietā esošo entuziasmu. Nekad neraud uz pleca. Zinot visu uz priekšu, gūst panākumus jebkurā sfērā, čīkstuļus un par sevi nepārliecinātos saspārdot kājām. Uzticība - tukša skaņa, kaut gan viņš vienmēr rūpējas par savu nelaimīgo ģimeni. Naudu neskaita, bet bieži vien lieliski atminas, cik reizes viņa dāvana netika pienācīgi novērtēta. Pie patīkamām iezīmēm tāpat arī var pieskaitīt spītību un nespēju rēķināties ar citu viedokļiem. Dzīves vidū Skorpioni - vīrieši parasti ar lielu troksni šķiras no savām spēkus zaudējušajām sievām. Ienaidnieki, pat neceriet uz piedošanu!!! Tikai nāve vai neveiksmes glābs Jūs no Ļaunā Onkuļa Skorpa…
Ļauni viltīgā sieviete - Skorpions ir neķītra, necieš skopus kavalierus, gultā ir prasīga - slinkiem tēviņiem nākas grūti. Nemaigojas ar neveiksminieku, kas viņu atstājis neapmierinātu. Interesanti, ka dvēselē sieviete - Skorpions ir pilnīgi pārliecināta, ka citas sievietes seksa jomā ir NULLE salīdzinājumā ar viņu. Tāpēc viņa tā trako, ja tiek piekrāpta, ja vien viņai tas nav pie kājas. Sieviete - Skorpions neieredz melus, kaut gan pati sarunās Jums par deviņiem mēmiem. Viņa nekautrējoties neuzmanīgai draudzenei atsitīs mīļāko vai vīru. Uz jebkuru jaunu personu viņas reakcija ir šāda: "Kas tu tāds esi!?" Sievietes - Skorpiona niknums nav aprakstāms - TO ir jāredz un, ja Jums patīk asas izjūtas, mēģiniet. Daži pat viņas apprec, nesaprotams, uz ko cerot…

Skorpions-Viņa

Viņai piemīt visvētrainākais temperaments, ļoti patīk nodoties mīlas rotaļām, un viņa labprāt atzīst, ka tajās ir nepiepildāma. Savas plašās vajadzības spēj apmierināt tad, ja paliek uzticīga savai dabai un nesaista sevi ar ētiskām un sociālām normām. Sekss pievelk viņu gan kā objekts (mērķis), gan kā darbība (pašizteikšanās veids). Viņas dzīvē tas kļūst par kultu objektu, atturēšanās no mīlas viņu var ietekmēt tikai negatīvi. Šī sieviete vienmēr ir pievilcīga, turklāt ne tik daudz sava ārējā skaistuma kā viņai piemītošās dzīves pilnvērtības izjūtas dēļ. Viņai raksturīga neizsmeļama enerģija, kuru tā spēj likt lietā dažādās dzīves jomās. Viņa lepojas ar savu pievilcīgo ķermeni, rūpējas par to un cenšas saglabāt labā formā. Viņas temperaments neizsīkst līdz pat sirmam vecumam, bieži vien viņa kļūst par īstu virtuozu. Tie vīrieši, kuri gultā vēlas izjust pilnīgu atbrīvotību un baudu, šīs vēlmes mēdz piepildīt tieši kopā ar viņu.

Neraugoties uz iepriekšteikto, Šī sieviete var kļūt par brīnišķīgu sievu tiem vīriešiem, kuri neatbalsta tradicionālos uzskatus par seksu laulības dzīvē un laulāto draugu uzticību. Viņas ārpuslaulības sakari izskaidrojami nevis ar vīra vēso temperamentu, bet gan pašas neierobežoto tieksmi pēc jauniem iespaidiem. Ja vīrs viņai patīk un viņa to mīl, tad viņa būs savā veidā uzticīga viņam, tas ir, viņš tai vienmēr būs pirmajā vietā . Viņas seksuālie pārdzīvojumi šai gadījumā tiks pakļauti hedonistiskiem mērķiem (fiziskā apmierinājuma meklējumu dažādošanai) un nekādā ziņā nesaraus pastāvošās laulības saites. Viņa spēj nošķirt seksu no mīlestības, kas nebūt nav raksturīgi vairumam sieviešu.

Skorpions-Viņš

Viņam ir spēcīgs seksuālais temperaments, taču tam nepiemīt uzbāzīgas idejas raksturs. Atšķirībā no Svariem viņam ir vairāk iespēju īstenot savas vajadzības un vēlmes. Pārākums par sievieti viņam nav nekas tāds, par ko vajadzētu nemitīgi pārliecināties vai arī nemitīgi pašam sev apliecināt. Viņš baidās nevis no impotences, bet gan no sievietes pārākuma. Visu mūžu viņš ne tikai apgūst seksa tehniku, bet arī pēta sievietes trūkumus, vājās vietas, viņas psihi, turklāt dara to saspringti, kā ienaidnieks. Savus daudzos panākumus viņš uztver kā triumfa aktus un veiksmi erotiskās pieredzes apgūšanā. Viņš spēj būt aukstasinīgs un smalks taktiķis, spēlmanis, lielisks aktieris, kas nepieciešamības gadījumā uzņemas visdažādākās lomas. Viņš prot skart līdzjūtības, niknumu, greizsirdības, skaudības, šaubu, dažādu kompleksu un mātes instinktu stīgu. Šīs spēles sarežģītību nosaka viņa iedzimtais intelekts. Visās pārējās cilvēcisko attiecību jomā, izņemot seksu, viņš ir sirsnīgs, labvēlīgs, atsaucīgs un laipns. Pēc viņa domām, attiecībās ar sievietēm jābūt piesardzīgam, nedrīkst ļaut, lai tās vīrieti pakļautu sev, jācenšas gūt virsroku, taču tad, kad mērķis ir sasniegts, viņam zūd jebkāda interese par šo sievieti, un viņš izraugās citu objektu. Gultā viņam, iespējams, trūkst atraisītības, taču šo trūkumu kompensē neierobežotās fiziskās iespējas un daudzpusīgā erotiskā programma.

Sadzīves tehnikas horoskops: Jūs esat kombains. Spējat sadalīt sīkās daļiņās jebko! Pretoties nav nozīmes, jo jums viss ir pa zobam, izņemot betonu. Jūs alkstat reālas varas pār pasauli un saprotat, ka bez graušanas tas vēl nevienam nav izdevies. Tāda ir šīs pasaules kārtība - lai kaut ko radītu, kaut kas ir jāsagrauj, un, radīšana ir otra jūsu rakstura puse - otrajā posmā no sašķonētiem, sagrieztiem, samaltiem ingredientiem rodas ēdiens.

Atriebības horoskops- sit savējos, lai citi baidītos!
Visriebīgākās zodiaka zīmes reputāciju Skorpions ieguvis par paradumu “sist savējos”. Ne tāpēc, ka būtu dzimis ļaundaris, bet gan profilaksei. Skorpions vēlas visu kontrolēt un īstenot savas intereses. Visvieglāk ir kontrolēt savējos, jo viņi ir “kā uz delnas”. Skorpions nedzeļ nāvīgi, viņš parasti truli sit pa vienu un to pašu vietu, neļaujot sadzīt morālajai traumai. Piemēram, jūs nevainojami gatavojat ēdienus un lepojaties ar to, bet, ja jums vienreiz kaut kas neizdosies, tad viņš jums to ar entuziasmu atgādinās: “Atceries, kā tu izgāzies?” Kā tad to var aizmirst... Skorpionam nepieciešams ērts upuris, kas pie pirmās iespējas neaizbēgs, tāpēc viņš pēc iedzelšanas uzreiz brūcei uzlej balzāmu: “Šodien gan neesi apkaunojis sevi!” Ar tādu partneri izvairīties no kompleksiem var tikai Dvīņi: viņiem morāle šķiet smieklīga.

 

90 2 13 Ziņot!
Ieteikt: 000
Izmantotie avoti:
http://google.lv
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 13

0/2000

Pats esmu Skorpions, un teikšu godīgi, diezgan daudz kas sakrīt ar šo rakstu :D plusiņš rakstam+

7 0 atbildēt

taisnība,ha :D

2 0 atbildēt

Ļoooti daudz kas sakrīt.

2 0 atbildēt

Lai gan es tam vispār neticu, bet man tomēr patīk tas, ko par mani saka.

2 0 atbildēt

++ sakriit :)

2 0 atbildēt

ir ir šis tas :D

2 0 atbildēt

esmu skorpions un daudz kas atbilst man

+++

2 0 atbildēt

Daudz kas atbilst, un daudz kas pat neatbilst, vismaz man. :) +

2 0 atbildēt

rakstam +,taisi par citiem arī :))

0 0 atbildēt

piekrītu iepriekšējiem!

0 0 atbildēt

👍

0 0 atbildēt

kapēc tikai par skorpionu ? emotion

0 1 atbildēt