11

 13  20

Daudz diskutets un runāts par šo tēmu, spriediet paši.

Nevajag neko sarežģīt, vienkārši ieslēdz loģisko un skaties uz visu vienkārši.

Mums melo.

Komentāri 11

0/2000

Man jau vel patika, kur otraja video, no 1:00min, rada ka saule lidinas virs zemes un ta izskaidro dienu un nakti! Placenpiekriteji - saule tak ir n-tas reizes lielaka, neka zeme. Ja saule lidinatos virs zemes, mes te butu ceptas olas    

Ja pilniigi visas, PILIIGI VISAS, planetas un parejie debesu kermeni ir apali, kapec, lai, peksni, tikai zeme butu plakana!?     

Nedod, Dievs, sitie plakansmadzeni vel macis so fufeli saviem berniem, un tad sikie skola taisis tradi ridi, kad skolotaja macis par saules sitemu un to, ka zeme ir apala!   

 12  0 atbildēt

Daunis

 8  0 atbildēt

    

 7  0 atbildēt
 6  0 atbildēt

Ha visi zin ka zemei virtuļa forma

 6  0 atbildēt

Un tagad pāķi paskaties uz naktī mēnesi un pavēro zemes ēnu tajā. Vislabāk to darīt ar smuku meiteni, bet tādiem laikam tādas lietas nepastāv. Toties ir smuku follija cepurīšu kolekcija.

 2  0 atbildēt

Atkal mani piemānija, ar zināmu interesi noskatījos visus video, bet tur nebija neviena pierādijuma Zemes plakanumam. Īpaši man patika ūdens virs debesu kupola. Kā viegli saprast, šādas teorijas ietvaros, kupola augstumam dažādās vietās vai laikos ir jābūt mainīgam. Bet lielākais jautājums, kāpēc mēs nekrītam nost no mūsu zemes plāceņa? Mana teorija saka, ka zemes plācenim otrā pusē ir vēl viena pavisa cita anti-zeme un tāpēc es pievelkos pie sava anti-es, kas ir spiests tieši tagad darīt tieši to pašu, ko es.

Cik tālu cilvēki var aiziet savā muļķībā?

 2  0 atbildēt

un tu pats tam tici vow kautkas jauns un ipasi pedeja video  udens virs kupola kurs ta vienkarsi gaisa lidinas     vel kautko stulbaku nevareja izdomat. Cilveki tak domajiet ar galvu ludzu.....

 1  0 atbildēt
Juus tachu esat debili
 1  0 atbildēt

Un cik bieza ir tā plakanzeme? Plakanīši, pierādiet kā zeme patiesībā nav 10 gaismas gadus gara runga, kuras vienā gala mēs dzīvojam!   

 1  0 atbildēt

Zeme ir šķīvītis, kas lidinās kosmosā, kurš ir piepildīts ar zemi, ūdeni un zeltu. Lidosim tik tālu, kamēr kaut kur atsitīsimies. Tas arī būs pasaules gals.   Cik jābūt ir lielam  tehniskas un fizikas idiotam, lai šim vispār spētu noticēt kaut uz 0,00000001%. Atgriežamies 200 gadus pirms mūsu ēras. Tad arī cilvēki domāja, ka zeme ir plakana. Jahoo drīz Akmenīti pret akmeni dauzīsim lai uguni dabūtu.

 0  0 atbildēt