Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
588

Varbūt tas vienkārši ir veids kā cilvēka prāts tiek galā ar traģēdiju, taču pēc dažādām katastrofām visā pasaulē, un dažreiz arī dienās un nedēļās pirms tām, parādās daudzi stāsti par savādiem novērojumiem un parādībām.

Kraistčērčas... Autors: Vangs Čingčangčongs Savādi fenomeni pirms un pēc traģiskām katastrofām
1.

Kraistčērčas zemestrīču dēmoni. 2010.gada septembrī un 2011.gada februārī, Kraistčērčas un Keneterberijas apgabala iedzīvotāji Jaunzēlandē piedzīvoja divas spēcīgas zemestrīces. Katastrofās dzīvības zaudēja simtiem cilvēku un nodarītie postījumi infrastruktūrai, kā arī mājām bija prātam neaptverami. Kraistčērčas paranormālo lietu eksperti apgalvoja, ka pēc abām katastrofām saņēmuši neparasti daudz ziņojumus par neparastiem novērojumiem un pieredzēm. Grupas dibinātājs Antons Heidriks spekulēja, ka zemestrīces, iespējams, bija atbildīgas par sen aizgājušo dvēseļu atbrīvošanu atpakaļ dzīvo pasaulē. Viena konkrēta lieta izcēlās uz pārējo fona: Alans Benets un viņa sieva Sandra nesen bija pārcēlušies uz šo apgabalu un ievākušies jaunā mājā. Dažas dienas pirms pirmās zemestrīces, Benetus apciemoja savāds vīrietis melnās drēbēs un ar melnām saulesbrillēm uz acīm. Viņš pasniedza Alanam aploksni, kurā iekšā bija melnbalta viņu mājas fotogrāfija, fotografēta 1930.gados. Pašam sev nezināmu iemeslu dēļ, Alanu šī fotogrāfija satrauca un viņš to saplēsa gabalos. Nākamajā dienā notika pirmā zemestrīce un Benetu māja cieta ievērojamus postījumus. Turklāt Alans apgalvoja, ka atmosfēra mājā bija mainījusies. Mājā tagad bija iemitinājies kaut, kas slikts un tā klātbūtne bija īpaši jūtama. Vienu nakti, tulīt pēc pulksten 3:00, Alanu pamodināja skaļi sitieni pa viņa gultu. Gan viņš, gan Sandra šausmās vēroja kā "neredzami" pēdu nospiedumi devās pāri gultai, un tad Alanu pēkšņi sāka žņaugt spēcīgas rokas, kuras viņš nevarēja redzēt. Līdz ko Alans sāka domāt, ka tulīt mirs, spiediens tika atbrīvots, neredzamais spēks pazuda. Heidrika izmeklēšana nonāca pie secinājuma, ka mājā dzīvo dēmons. Noslēpumainā svešinieka identitāte, kurš pasniedza Benetiem fotogrāfiju , paliek noslēpums.

Černobiļas melnais putns... Autors: Vangs Čingčangčongs Savādi fenomeni pirms un pēc traģiskām katastrofām
2.

Černobiļas melnais putns. Černobiļas katastrofa 1986.gada aprīlī ir neapšaubāmi lielākā mūsdienu kodolkatastrofa. Dīvaini, bet ja var ticēt pēc Aukstā kara atklātajiem ziņojumiem, daudzi kodolreaktora darbinieki un tuvējās Pripetes iedzīvotāji ziņoja par dīvainu, putnam līdzīgu figūru ar sarkanām acīm, kas lidinājās virs pilsētas dažas dienas pirms traģēdijas. Vēl dīvaināk ir tas, ka daudzi ziņoja par dīvainiem telefona zvaniem uz kuriem atbildot, klausules otrā galā bija dzirdami neizskaidrojami trokšņi, bet pēc tam kapa klusums. Daudzi arī runāja par pēkšņu murgu parādīšanos. Ugunsdzēsēji un ārkārtas situāciju dienesta cilvēki, kas tika nosūtīti uz avārijas vietu uzreiz pēc sprādziena, arī ziņoja par redzētu dīvainu radību ar spārniem, kas lidinājās virs viņiem, kamēr viņi darīja visu iespējamo, lai cīnītos ar liesmām un izglābtu izdzīvojušos. Lai pievienotu vēl mazliet intrigu šiem dīvainajiem notikumiem, jāpiebilst, ka tika ziņots arī par cigāra formas objektu, kas tika novērots tieši virs reaktora uz vairākām stundām pēc sprādziena. Radījums kļuva pazīstams kā Pripetes putnuvīrs vai Černobiļas melnais putns. Skeptiķi apgalvo, ka tas bija vienkārši liels putns.

2004gada Indijas okeāna... Autors: Vangs Čingčangčongs Savādi fenomeni pirms un pēc traģiskām katastrofām
3.

2004.gada Indijas okeāna cunami - slepenu eksperimentu rezultāts? 9,0 magnitūdu zemestrīce un milzu cunami, kas iznīcināja piekrastes teritorijas gar Indijas okeānu 2004.gada 26.decembrī, bija lielākais šāda veida notikums pēdējo 40 gadu laikā un prasīja 300 000 dzīvību. Daži cilvēki drīz sāka runāt, ka zemestrīce neradās dabisku procesu rezultātā, bet gan, kā tā bija sekas ilgus gadus veiktajiem militārajiem eksperimentiem dziļi zem okeāna. Austrālijas pētnieks Džo Vialls postulēja savā rakstā "Vai Ņujorka orķestrēja Āzijas cunami"? cik "viegli" būtu to izdarīt ar sprādzienu dziļi zem ūdens. Kanādiešu profesors Mišels Čosudovskis arī vērsa uzmanību uz faktu, ka ASV jūras flote acīmredzami "zināja par nāvējošajiem paisuma viļņiem" pirms tie nokļuva līdz piekrastei, un priekšlaicīgi nosūtīja brīdinājumu uz savu bāzi Djego Garsijas salās. Lai gan tai bija taisnība par cunami virzienu, bāze neziņoja par nekādiem postījumiem vai upuriem. Šajā reģionā jau vairākus gadus bija arī ziņojumi par dīvainām gaismām un NLO aktivitāti, it īpaši bieži tie tika saņemti īsi pirms katastrofas 2004.gadā. Komerciālie zvejnieki šajā reģionā ziņoja gan par dīvainībām debesīs, gan par biežām un neizskaidrojamām radio sakaru problēmām atrodoties jūrā.

Vairāki NLO un humanoīdu... Autors: Vangs Čingčangčongs Savādi fenomeni pirms un pēc traģiskām katastrofām
4.

Vairāki NLO un humanoīdu figūru novērojumi pēc 2010. Čīles zemestrīces. 2010.gada nāvējošās zemestrīces naktī Čīlē, tika saņemti vismaz 16 ziņojumi par redzētiem NLO. NLO pētnieks Rodrigo Fuenzalida pavadīja daudz laika pētot šos apgalvojumus, to skaitā vienu no kāda pāra, kuri tajā naktī atteicās palikt savā dzīvoklī un labāk pārnakšņot uz ielas dēļ objekta, kas esot bijis spilgts kā mēness un lidinājās virs viņu mājas. Citu apgalvojumi bija ļoti līdzīgi. Iespējams, vēl dīvaināks bija lielu humanoīdu figūru novērojums Ikikes pilsētā, kam par lieciniekiem bija 30 autobusa pasažieri. Viņi aprakstīja "izgaismotus vīrus" kuri šķietami parādījās no nekurienes. Fuenzalida apgalvo, ka viņš ir dzirdējis daudz nostāstu par šiem noslēpumainajiem vīriem, taču lielākā daļa cilvēku "neuzdrošinās par tiem ziņot, baidoties, ka neviens viņiem neticēs."

Savādi novērojumi un... Autors: Vangs Čingčangčongs Savādi fenomeni pirms un pēc traģiskām katastrofām
5.

Savādi novērojumi un aktivitāte pēc 2011.gada Japānas cunami. 2011.gadā visa pasaule bija lieciniece pie Japānas krastiem notikušajai zemestrīcei un tai sekojošajam milzu cunami. Tomēr, nākamajās dienās un mēnešos pēc katastrofas, vairāku stundu garo ziņu videomateriālu pētīja NLO un paranormālo lietu pētnieki, un ātri vien pamanīja virkni savādu anomāliju un objektu. Cigārveida objekts bija skaidri redzams debesīs virs Fukušimas kodolreaktora, tāpat kā līdzīgs objekts tika nofilmēts brīdī, kad cunami iznāca krastā. Nedēļu pirms katastrofas, četri savādi objekti tika novēroti virs Hanedas lidostas. Papildus NLO un dīvainu gaismu novērojumiem cilvēki ziņoja arī par redzētiem dīvainiem radījumiem (daži pat tika nofilmēti), liekot dažiem uzskatīt, ka šī katastrofa ir pamodinājusi būtnes no garu pasaules vai citas dimensijas. Youtube tika ievietots video, kurā bija redzama dīvaina spokaina figūra, kas izrāpjas no ūdens un dodas uz ēkas jumta, bet pēc tam vienkārši izgaist. Šo videoklipu izpētīja vairāki eksperti, un tika noskaidrots, ka videomateriāls tika uzņemts pie Okavas upes Kesenumas pilsētā, un to bija uzņēmis vīrs vārdā Keniči Murakami. Video tika atzīts par īstu, taču savādā figūra visticamāk bija nezināmas izcelsmes tvaiki.

Dīvainu gaismu un objektu... Autors: Vangs Čingčangčongs Savādi fenomeni pirms un pēc traģiskām katastrofām
6.

Dīvainu gaismu un objektu novērojumi pirms 2013.gada Oklahomas tornado. 2013.gada 20.maijā, nāvējošs, 3,2 kilometrus plats tornado traucās cauri Oklahomai, aiz sevis atstājot milzīgu postažu un 91 bojāgājušo. Ēkas, un atsevišķos gadījumos pat veselas ielas, tika pilnībā saplacinātas. Ne vairāk kā 48 stundas agrāk bija vairāki ziņojumi par dīvainiem, spožiem objektiem debesīs virs Mūras, Oklahomā. Daži aculiecinieki pat gāja tik tālu, ka aprakstīja tos kā NLO "floti", kas lēni lidoja virs pilsētas. Sākotnējās teorijas bija tādas, ka dīvainās gaismas bija nekas cits kā papīra laternas, bet pēc postošā tornado daudzi ufologi sāka domāt, ka to parādīšanās nebija nejaušība, pat apgalvojot, ka tie iespējams bija kaut kādi brīdinājumi par gaidāmajiem notikumiem. Saskaņā ar Nacionālā NLO izpētes centra datiem, arī iepriekšējā gadā no Oklahomas tika saņemti līdzīgi ziņojumi par "liesmojošiem objektiem" debesīs. Lielākajā daļā NLO incidentu par kuriem tika ziņots šajā Savienoto valstu teritorijā,  tiek pieminētas dīvainas gaismas, nevis sataustāmi objekti. Tas vai gaismas, kas tika novērotas pirms 2013.gada nāvējošā Oklahomas tornado, bija sakritība vai ne, joprojām ir noslēpums. Skeptiķi teiks, ka visdrīzāk tā bija sakritība, savukārt citi pētnieki teiks, ka tur jābūt kaut kādai saistībai.

2
588

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [15]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
pecbucis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa BakalaursMedaļa Dienas doma
  pecbucis 21.03.18 12:28
 
19
0

Parasti visi atcerās, ka redzējuši šīs dīvainās parādības un murgus pirms katastrofas, tikai tad kad katastrofa jau notikusi. 

crematory avatars
Medaļa BakalaursMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Trumpe
  crematory 21.03.18 17:53
 
12
0

ir indivīdi kas tīri redz to ko grib redzēt

King Assasin avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa NostradamsMedaļa Kārumnieks
  King Assasin 21.03.18 11:04
 
12
0

Lūk, raksts, kurā ir pierādīta citplanētiešu un spoku eksistence     

Stasits avatars
Medaļa KukijsMedaļa PlūdonisMedaļa Rainis
  Stasits 21.03.18 20:07
 
6
0

Vangas paregojumi ari tiek publiskoti tikai tad, kad jau notikusi.

Ta ka tas viss ir tiras mulkibas.

 

 

Anonīms
HUGO 21.03.18 12:19
 
6
0

taču visspēcīgākie un savādākie novērojumi joprojām manāmi pēc Japānas bombardēšnas 1945 gadā ,kad amerikāņi nomētāja jāpānu ar atombumbām

FXDL avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa SpoksMedaļa Dienas joks
  FXDL 21.03.18 11:01
 
8
2

galvenais ka ir cilvēki kas visam šim sviestam tic

Sviestainis avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa NostradamsMedaļa Recidīvists
  Sviestainis 22.03.18 00:10
 
4
0

Ka tik te kādam biksēs nav savāds novērojums   

Raziels avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čoms
  Raziels 24.03.18 19:55
 
2
0

Tātad, ja kāds redz zaļus mērkaķus   lēkājam, tas nozīmē, ka būs katastrofa.

LedusTēja avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesaka
  LedusTēja 22.03.18 11:06  
 
2
0
Jā spoki eksistē.. Redz cik daudzi "laikoja" šo rakstu un cik izlasīja
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 23.04.18 21:48  
 
1
0
Tas parāda , ka NLO ir draudzīgas būtnes... Ja jau viņi mēģina palīdzēt.
mazais28 avatars
Medaļa VienotībaMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Vampīru klana biedrs
  mazais28 26.03.18 10:45
 
1
0

  

SAMSS avatars
Medaļa Paciņa no ZiemeļpolaMedaļa RainisMedaļa Priecīgus Līgo!
  SAMSS 22.03.18 07:08
 
1
0

  

1laipnais@speles avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa RainisMedaļa Sertificēts spoks
  1laipnais@speles 11.10.18 09:06
 
0
0

pēc notikumiem jau visi gudri, tāpat kā pareģi   Ja nepiepildās; nu nepielildījās, kam negadās. Ir arī daudz panikas cēlēji, bet ir interesanti  

Anonīms
Put in 25.03.18 18:48  
 
0
0
Asv testē bumbas vienā krasta pusē, sekas paliek otrā pusē. Ar mēdijiem biedē cilvēkus par to ka nlo vainīgi. Cilvēki notic.
Anonīms
Anonīms 21.03.18 23:11
 
0
0

atbildot uz Stasits komentāru " Vangas paregojumi ari tiek publiskoti t... "

oh..nu nomierināji gan ,,es jau sāku domāt ,ka patiesi...bet ,redz ,uzradies tāds gudrs kā tu un visu paskaidrojaDDD