Mistika...reāli notikumi...tagad...kādā psihitriskās slimnīcas...palātā...
Šaušalīgās psihiatriskās slimnīcas75
Viena no vecākajām psihiatriskajām slimnīcām pasaulē ir Bethlem Royal Hospital Londonā, kas slimniekus sāka uzņemt jau 1357. gadā. Jau no paša sākuma tā ieguva visai bēdīgi slavenas iestādes reputāciju. Slimnieku turēšanas apstākļi un ārstēšanas procedūras bija zem katras kritikas. Viss nonāca tik tālu, ka 18. gadsimtā tā drīzāk kļuva par atrakciju parku dīvaiņiem nevis ārstētavu. Cilvēki varēja doties uz šo iestādi un vērot slimos cilvēkus, kas ir ieslodzīti krātiņos. Par attiecīgu samaksu pat varēja pabakstīt viņus ar nūju.
Pilgram Psychiatric Center, kas atrodas Longailendā, savos ziedu laikos spēja uzņemt pat 14000 slimnieku. Taču nokļūšana tur nozīmēja, ka par dzīvi bez sāpēm var aizmirst. Agresīvās "ārstēšanas" metodes kļuva par ierastu praksi šajā iestādē - it īpaši, kad pacientu skaits jau tuvojās maksimālajam. Caurumu urbšana galvaskausā un elektrošoka terapija bija procedūras, bez kurām neiztika neviens iestādes iemītnieks. Kad pacientu skaits sasniedza maksimumu, tad iestādes personāls, lai tiktu vaļā no uzbāzīgajiem slimniekiem, mēdza tiem špricēt lielu devu insulīna, kas pacientus noveda komā.
Kanzasas (ASV) varasiestādes 1913. gadā nosprieda, ka visus garīgi slimos cilvēkus vajadzētu kastrēt. Šo sistēmu likvidēja vien 1961. gadā, bet līdz tam savus dzimumorgānus zaudēja vismaz 3000 Kanzasas iedzīvotāju. Visas kastrācijas tika veiktas Topeka State Hospital, kas bija slavena arī ar to, ka slimniekus tur mēdza turēt tik cieši un ilgi sasietus, ka siksnas sāka ieaugt slimnieku ādā.
Athens Mental Health Center tika atklāta 1874. gadā Ohaio. Pacienti tajā tika ārstēti viai brutālā viedā - ar elektrošoku, sitieniem pa galvu, asins nolaišanu un turēšanu aukstumā. Lai gan slimnīca tagad ir slēgta, tomēr ziņkārīgi cilvēki ceļu tajā var atrast vienmēr. Visinterestākais atradums ēkā ir kādas šīs iestādes pacientes līķa nospiedums uz grīdas. Gadu gaitā tas bija sadalījies un "izgrauzis" siluetu slimnīcas grīdā. Vēl tagad apmeklētāji var dzirdēt kādas sievietes balsis un kliedzienus tieši šajā pašā stāvā.
Danvers State Lunatic Asylum atrodas Masačusetsā un tā ir patiešām liela ēka. Tā atrodas Salemas ciemā. Tajā pašā ciemā, kur 1692. gadā sarīkoja raganu medības. Psihiatriskā iestāde laika gaitā kļuva vēl baisāka par nacistu nāves nometnēm. Slimnniekus mēdz turēt vannās ar ūdeni vairākas dienas, viņiem pielietoja visdažādākās ķirurģiskās procedūras - visbiežāk bez jebkāda saprašanas un mērķa, jo ārsti vienkārši uz labu laimi veica procedūras. Mūsdienās tur ir ierīkoti dzīvokļi, kuru iemītnieki visai bieži ziņo par dīvainām soļu un durvju čīkstēšanas skaņām, gaismas uzplaiksnījumiem un neredzamo iemītnieku aukstajām dvašām sev uz pleciem.
Byberry Mental Hospital tika atklāta 1906. gadā Filadelfijā. Slimnīcai tika atvēlēti ļoti mazi naudas līdzekļi, tādēļ pacienti tajā saņēma visai niecīgu aprūpi. Viņi parasti cieta badu, stagāja kaili un bija palaisti brīvā vaļā. Kā jau varat iedomāties, tad ārstēšana labākajā gadījumā izpaudās ar kādu "pa galvu sadošanas" procedūru. Slepkavības un pašnāvības šajā iestādē bija gandrīz ikdiena. 1990. gadā slimnīcu slēdza, bet tagad to ir iemīļojuši narkomāni, bandas un sātanistu kulta piekritēji. Vairākus simtus metru garie tuneļi un katakombas, kas atrodas zem ēkas, ir iecienītākā sātanistu pūlcēšanās vieta.
Daži Gifi noskaņai