Netrūdošie29
Bernadete Subirū (1844 - 1879) Bernadete bija gane . Kad viņai bija četrpadsmit gadu, laikā no 1857. gada 11. februāra līdz 16.jūlijam Masabjelas grotā, vietā, kur tagad atrodas visā pasaulē pazīstamā Lurdas svētvieta, astoņpadsmit reizes viņai parādījās Dievmāte. 1866. gadā Bernadete iestājās Nevēras žēlsirdīgo māsu klosterī un ieģērbšanas dienā kļuva par māsu Mariju Bernardu. Viņa strādāja par kopējas palīdzi, kopēju, zakristejas kalpotāju. Trīspadsmit Nevērā pavadītie gadi bija ciešanu un slimību gadi. 1875. gadā Bernadete vairs nespēja strādāt, jo bija ļoti slima. 1879. gada 16.aprīlī sv.Žildāra klosterī 35 gadu vecumā māsa Marija Bernarda beidza savas šīszemes gaitas.
Svētais Jānis Marija Vianejs (1786–1859). Viņš visu mūžu bija mazas lauku draudzes garīdznieks- bet reizē tik spēcīga un apgarota personība, ka pei viņa uz mazo Arsas ciematu Francijā brauca tūkstošiem cilvēku ne tikai no Francijas, bet visas pasaules.
Sv Terēze Margareta no Svētās Sirds (1747- 1770), pasaulē Toskānas grāfiene Anna Marija Redi- karmelītu māsa. Klosterī viņa strādāja lazaretē, un viņai piemita dziedināšanas dāvana. Viņa paredzēja, ka mirs piecus gadus pēc iestāšanās klosterī, un tā arī notika.
Sv Vincents de Pols (1581-1660) Viņa vispazīstamākais veikums ir labi organizēts sociālais darbs- gan sociālās palīdzības jomā, Francijas slimnīcas vēl 19. gs nebija iedomājamas bez viņa dibinātās Zēlsirdības meitu kongregācijas māsām, kuras kopa slimniekus arī Parīzes lielākajā slimnīcā Šaritē.Viņam pirmajam ienāca prātā, ka ieslodzītie arī ir cilvēki, un viņiem arī pienākas kāda cilvēciska gādība.
Sv Silvans- (miris 311.g)- romiešu kareivis, kurš vēlāk kļuva par garīdznieku un Gazas bīskapu. Sākumā notiesāts uz darbu vara raktuvēs, bet vēlāk, Diokletiāna vajāšanu laikā, kopā ar 40 citiem mocekļiem viņam nocirta galvu.
Svētā Veronika Džuliani (1660–1727), itāļu mūķene un mistiķe.Stigmatiķe
Sv Jānis Bosko (dzimis 1815. gada 16. augustā, miris 1888. gada 31. janvārī)- kā viņš pats sevi dēvēja, ielas bērnu barvedis. Viņa kongregācijas- saleziāņu- dibinātās patversmes un skolas ir atrodamas visā pasaulē. Viņš praktiski ielika profesionālās izglītības pamatus- bērni, kuri nokļuva viņa vadītajās patversmēs, ieguva ne tikai vispārējo, bet arī profesionālo apmācību un tās atstāja jau kā kvalificēti amatnieki.
Sv Anna Marija Taigi (1769- 1837)- precēta sieva, septiņu bērnu māte. Nav ļoti plaši pazīstama, bet viņu ļoti cienīja pāvesti un kardināli un atsaucās par šo svēto precēto sievieti kā par visu laiku vienu no lielākajiem svētajiem. Viņa pareģoja 20. gs gadsimta abus pasaules karus. Viņas ķermenis ir perfektas saglabāšanas stāvoklī, it kā tas būtu apglabāts tikai dienu iepriekš. Viņa ir pravietojusi arī par nākotnē gaidāmajiem notikumiem, kuri ir vēl priekšā.
Sv Pio no Pjetrelčīnas (dz 1887. gada 25. maijā, miris 1968. gada 23. septembrī) Stigmatiķis. Tēva Pio stigmātus pārbaudīja vairāki mediķi, kuri nenonāca pie slēdziena par stigmātu izcelsmi. Katoļu baznīca iesākumā skeptiski raudzījās uz tēva Pio darbību, no 1922. līdz 1933. gadam viņš faktiski tika atstādināts no publiskas darbības. Tomēr tēva Pio slava auga, pie viņa nāca svētceļotāji, un baznīca mainīja savu nostāju. Kanonizēts 2002. gadā.
Sv Katrīna Laburē