Sarkanā pludmale Panjin- Ķīnā. Sarkanā pludmale ir vairāk nekā 20 kvadrātkilometru liels Nacionālais rezervāts Liaohe upes deltā, Lioning provincē, Ķīnā ir viens no lielākajiem aizsargājamajiem mitrājiem krastiem pasaulē. Panjin lepnums ir HongHai – sarkanā jūra, kas ir dabiska pludmale. Tās krāsu veido augs – jūras blite, kas aug dubļos un no aprīļa sāk ietonēties sarkanā krāsā, uzburot rezervāta pasakaino ainavu. Šeit mājo aptuveni 236 putnu sugas.
"Sagano" bambusu mežs, Japānā. Šajā neticamo dabasskatu sarakstā ietilps arī Sagano Bambusu audze, kuru nesen minējām kā vienu no pasaules neparastākajiem mežiem. Tas atrodas Arashiyama rajona rietumu nomalē Kioto, Japānā un aizņem 16 kvadrātkilometru platību. Vēja mūzika, kas traucas caur bambusu birzi, pēc Japānas valdības domām ir viena no simts skaņām, kas noteikti ir jāsaglabā. Šis ir viens no visapbrīnojamākajiem dabas objektiem Japānā, daudzu tūristu mērķtiecīgs galamērķis.
Bonnas iela, Vācijā. Šāds skats tev pavērsies, ja apmeklēsi Bonnu – pilsētu Vācijas rietumos, Ziemeļreinas – Vestfālenes dienvidos. Pēc aukstajām ziemas dienām, kad pasaule atgūst savas dabiskās rotas, pavasaris šādi izrotā pilsētas ielas. Smaržojošie, ziedošie koki ir lieliskākā un romantiskāka vieta pastaigām!
"Nica mine" kristālu alas, Meksikā. Lai nokļūtu raktuvēs, kurās dabiski iegūst arī svinu, cinku un sudrabu, ir jāsasniedz Chihuahua ziemeļu daļas pilsēta Meksikā. Kristālu ala atrodas aptuveni 300 m zem zemes, kaļķakmens virsmā un tieši šeit ir sastopami gigantiski selenīta kristāli, daži – vieni no lielākajiem jebkad atrastajiem!
Vistēriju ziedu alejas. Vistērijas jeb glicīnijas ir tauriņziežu dzimtas vīteņaugi jeb kāpelējoši koki. Tos dēvē arī par zilo lietu, tieši pateicoties šī toņa ziedu skarām, kas aug nokareni. Vistēriju krāšņumu varam vērot ASV austrumos, Ķīnā, Korejā un Japānā. Īpaši skaists ir ziedu tunelis Japānā – Kawachi Fuji dārzos.