Gribi tici, gribi netici.
Gribi tici, gribi netici.
Daudzi ir dzirdējuši to, ka Viljams Šekspīrs nav eksistējis vai vismaz nav bijis visu savu lugu īstais autors un tās ir nozadzis vai pierakstījis pēc citu lūguma. Viens no interesantākajiem kandidātiem uz īstā autora titulu Šekspīra lugām ir karaliene Elizabete I, kura ir bijusi zināma kā dzejas mīlētāja un labi izglītota atjautīga persona, pretēji slikti izglītotajam Šekspīram, kuram nebūtu zināšanu tik labi aprakstīt galma ikdienu.
Gobī tuksnesī atrodās, kāda mistiska būve, kura pēc skata atgādina Stounhendžu. Tās izmantojums ir ķīniešu analogs amerikāņu 51 zonai.
Pastāv teorija, ka Amerika ir vēlējusies veikt falšu kubiešu terorisma kampaņu ASV teritorijā, lai iegūtu amerikas tautas nosodījumu kubiešu virzienā un atbalstu militāram iebrukumam Kubā. Plāns iekļāva bombardēšanu un lidmašīnu nolaupīšanu. Operācija neizdevās, jo to aizliedzis prezidents Dž. F. Kenedijs, kas rada spekulācijas, ka šīs operācijas neatļaušana ir viens no iemesliem viņa slepkavībai pēc aptuvena gada. Šo pašu plānu saista arī ar 11. septembra teroraktiem 2001. gadā, ņemot vērā šī terorakta līdzības ar iepriekš aprakstīto ideju.
Nafta patiesībā neiet uz beigām. Šī teorija apgalvo to, ka draudi, kas ilgst jau no pagājušā gadsimta nogales, par fosilo izrakteņu jo īpaši naftas iešānu uz beigām ir pilnīgas muļķības. Iemesls – naftas kompānijas, neskatoties uz to, ka tās zina par vēl daudz esošām naftas rezervēm, rada baumas par naftas trūkumu, iešanu uz beigām u.c. ikdienas iedzīvotājam nepatīkamiem saukļiem, lai varētu mākslīgi celt naftas cenu, balstoties pieņēmumā, ka nafta kļūst reta, tādējādi pieejama ne visiem.