local-stats-pixel fb-conv-api

Leģenda par melno Volgu21

Sveiki spoki! Šodien es vēlētos pastāstīt leģendu par melno volgu. Tiek uzskatīts, ka šis stāsts bija kaut kādā ziņā populārs PSRS laikos. Pilnīgi iespējams, ka kāds no jums būs par to jau dzirdējis?

434 2 21 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 21

0/2000

volgas bija kgb dienesta auto, gan Gaz 23, gan Gaz 31011, visas vienoja V8 motors no čaikas un automātiskās kārbas, kā arī par 300kg lielāks svars.

par asinīm gan ir patiesība, jo psrs un vdr bija lielākās asins un to sastāvdaļu piegādātājas kapitālistiskajiem rietumiem, par ko saņēma labu valūtas žūksni, tāpēc socbloka valstīs asins nodošana bija obligāta, jo tā bija ienesīga eksporta prece. 

par orgāniem jau vairāk briesmu stāsti, jo orgānu transplantācija ir attīstījusies 80 un 90..gados, tas ir, līdz ar avio satiksmes attīstību, iepriekš tik viekārši no socbloka valstīm ārā nevarēja tikt, kā arī nebija tā peļņa.

bet par vdk biznesu gan ir dzirdēts daudz kas, ne velti 90.gadu sākumā tiem bija visi kontakti, pieeja naudai lai iegādātos labus aktīvus, jau 80.gadu vidū kontrolēja narkotiku tirgus, vaļutņikus un prostitūtas, jo tie bija galvenie līdzekļi pretinieku vervēšanai savos dienestos.

28 0 atbildēt

nu ja tā godīgi tad sīks būdams kaut ko pa miglu atceros ka man stāstīja par melno volgu bet kāda tieši bija tā leģenda gan vairs īsti neatceros bet šis stāsts gāja no mutes mutē ....

18 0 atbildēt

Asoņdesmitajos mūs visu skolu savāca zālē un pilnā nopietnībā stāstīja par melnām volgām kurām nevajag tuvoties! Kā šodien atceros!

18 0 atbildēt

 emotion 

10 0 atbildēt

''B 68 VLG''arī''785 PPJ'' nu nekādi nevarēja būt PSRS.Meklē tālāk,interesanti!..Varbūt Rumānijā,vai līdzīgās valstīs.

8 0 atbildēt
Dzirdēju ka tāda savāca cilvēkus uz stūra māju.tadel visi raustijas ja ieraudzīja savai mājai tuvojamies melno Volgu.
7 0 atbildēt

 emotion 

6 0 atbildēt

Numura zīme''

7 1 atbildēt

Septiņdesmito gadu beigās, tobiš, kad man bija kādi septiņi vai astoņi gadi, bērni mēdza savākties kopā un stāstīt šausmu stāstus. Par sarkano/melno roku, sarkanajām kurpītēm, melnajām klavierēm un tamlīdzīgus. Viens no tiem urbānajiem šausmu stāstiem bija apmēram šāds: "Uzmanību, uzmanību! No stacijas izlido melns zārks! Uzmanību, uzmanību! Pa ielu lido melns zārks! Uzmanību, uzmanību! Melnais zārks tuvojas skvēram X! Uzmanību, uzmanību! Melnais zārks nogriežas virzienā X! Uzmanību, uzmanību! Melnais zārks apstājas durvju priekšā! (Noteikti tas tika kaut kā rezultātā sacirsts ar cirvi, es pieņemu, jo neatceros, pārāk ilgs laiks pagājis.) No zārka izlec melns velniņš uz nobļaujas: "Tu sabojāji manu volgu!"" Varbūt kāds cits atcerēsies precīzāk.  

6 0 atbildēt

kkaa neko taadu par volgaam neatceros,par melno bertu gan... emotion 

4 0 atbildēt
Labs! 👍
3 0 atbildēt

 emotion  emotion 

2 0 atbildēt
Man bērnībā arī tika piekodināts uzmanīties no melnām volgām. Bet tas attiecās uz kaut kādu konkrētu laiku. Ja nemaldos, kaut kad pavasarī. Jo tad ebrejiem esot kaut kādi svētki, uz kuriem viņi cepot plācenīšus no bērnu asinīm.
2 0 atbildēt

Lavrentijs Pavlivičs Berija nav nekāds Berijs. Autora vēstures izziņa ir ļoti apšaubāma. Piedodiet, tas liecina, ka ar pamatkursu vēsturē tā ir kā ir . Laikam baumas tiražēt vieglāk.

1 0 atbildēt

Brrr... Tiešām kaut kur dzirdēts.  emotion 

0 0 atbildēt

Atceros kad braucaam ar Omiiti un Opi uz beereem.Man tagad 31.gads kopsh esmu pasaule.Bet tas ko atceros no beerniibas .....

Braucaam ar melnu volgu uz beereem.Smirdeeja lopaa peec liikjiem.Taa mashiina tika izmantota kaa katafalks ari laikam.

Redzeeju ari motociklus ar blakjenjeem mezaa.

Straadaajot celtnieciibaa , braucot 1 mashiinaa sajutu to pashu smaku...

man reaali saakaas taada kaa klaustrofobijas leekme...

0 0 atbildēt