Šodien es jums pastāstīšu par kaut ko ļoti šokējošu! Zinātnieki atklājuši un pierādījuši,ka dzīvība kosmosā eksistē? Kas ? Kā? Kāpēc? Par to uzzināsiet turpmākajā raksta daļā! Izbaudiet! :) .
Nākamās daļas - http://spoki.tvnet.lv/mistika/Plans-B-Pamest-zemi/680948 , http://spoki.tvnet.lv/mistika/Divainibas-kosmosa/680965
Kosmosā ir dzīvība!45
Vai jūs zinājāt,ka visumā čum un mudž no mikrobiem? Nē,nopietni, mēs esam,kā mēslojums,kas aizbraukdami uz kādu planētu,kaut ko tur atstāj. Ja pastāv teorija,ka uz zemes radās dzīvība,meteorītam ietriecoties zemē,tad kāpēc gan mēs nevarētu atstāt kādus mikrobus uz citām planētām,lai dzīvību sazarotu?
Protams,vēl tāls ceļš ejams,lai piedzīvotu šādu scenāriju,bet kā izrādās,NASA jau vairākus gadus apaugļo kosmosu. Nereti no satelītiem un dažādām kosmosa stacijām tiek izšautas raķetes,ar augiem vai maziem organismiem tajās. It kā primitīva metoda,bet ja mēs tā radāmies,kāpēc kāds cits gan nevarētu?
Šādi darot,mēs ne tikai palielinam iespēju uzaudzēt paši savus citplanētiešus,bet ja augi sāks pielāgoties kosmosa videi (aļģes), tad gadījumā,ja zemei draudēs briesmas,mēs varēsim pārcelties uz dzīvi tur! Kāpēc aļģes? Aļģēm nav vajadzīga ogļskābā gāze,lai radītu skābekli. Tās patērē minerālvielas un rada ogļskābo gāzi un skābekli.
Ideāls sākuma risinājums,lai izveidotu vismaz kaut kādu atmosfēru,vai ne tā? Pagaidām viss šis notiek pašrocīgi,jo cilvēks vēl nevar piekļūt kādai planētai un pats nodrošināt augu labklājību,piemēram, uz marsa. Augiem pašiem vien būs jācenšas izaugt uz sazaroties cik daudz vien tie varēs,kamēr mums būs pieejamas tehnoloģijas,kas mums ļautu ātrākā veidā nokļūt līdz Marsam vai pat vēl tālākām planētām.
Fascinējoši ir tas,ka par šo "sīkumu" neraksta praktiski nekur. NASA paskaidroja,ka ne viņiem,ne publikai neliktos pietiekami interesanti,ja viņi paziņotu,ka grib radīt plānu B. Tāpēc viņi dara paralēli 2 lietas - meklē dzīvību,kas nav cēlusies no mums ,un turpina izplatīt dzīvību kosmosā.
Visi šie ekpserimenti tika veikti vairāku desmitu gadu garumā,internacionālajā kosmosa stacijā. Kā redzam šajā attēlā,augs tiek testēts zem milzīga spiediena un pie neparastiem apstākļiem. Žēl,ka šis process ir ļoti lēns un ja mēs sāktu daudz aktīvāk uz citām planētām nogādāt mēslojumu,mēs tikai pēc aptuveni 20'000 gadu varētu radīt atmosfēru,kurā mēs justos tā,kā everesta galā. Liels spiediens,mazs skābekļa daudzums,bet dzīvība iespējama būtu.