Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
356

Pasaule ir pilna ar dīvainiem notikumiem, kurus ir pieredzējuši daudzi, taču tiem, kuri to nav pieredzējuši tie šķitīs tikpat neticami kā raganas, vampīri un NLO. Šajā rakstā iepazīstināšu ar 11 šādiem atgadījumiem - gadījumiem, kas ir fakti, bet tik neticami, ka tie atgādina mistiku. Gribi tici, gribi netici.

1 1968 gadā japānā... Autors: Latvian Revenger Iepazīsties ar 11 tik neticamiem faktiem, ka tos būtu jāsauc par mistiku
Attēls no: pixabay.com
1.

1. 1968. gadā japānā motopolicists viltvārdis apturēja bankas auto, kas pārvadāja 300 miljonus jēnu (aptuveni 2,38 miljoni eiro), pateica šoferim, lai mūk, jo auto ir nomīnēts. Pēc tam viņš vienkārši iekāpa mašīnā un aizbrauca. Ne krāpnieks, ne nauda vairs nav redzēta.

2. Kādā pamestā dabas parkā Austrālijā tika atrasts akvārijs, kurā bija pamesta, mirusi haizivs.

3. Iespējams, esi dzirdējis par filmu "Pakalniem ir acis". Kā izrādās tā ir balstīta patiesos notikumos par Bīnu klanu Skotijā. Bīnu klans ir ģimene, kura slepeni aplenca, nogalināja un apēda ceļotājus. 25 gadu garumā šis klans regulāri veica šādus noziegumus, izlienot no savas alas. Taču vienreiz viņi kļūdījās, jo uzbruka vīrietim, kurš prata labāk cīnīties ar zobenu kā Bīnu klana pārstāvji. Bīni aizmuka, taču viņus viņu aļā vēlāk notvēra kareivju grupa. Kareivji nogādāja slepkavniekus Edinburgā, kur viņiem uzreiz piesprieda nāves sodu.

4. Klīst runas par to, ka ir, kāda poēma "Tomino Nāve", kura nogalina tos, kas to izlasa skaļi. Ja tu neesi miris, tev ir paveicies, bet ar tevi tik un tā notiks sliktas lietas. Pati poēma ir par, kādu cilvēku vārdā Tomīno un viņa nāvi.

5. Kad noslēdzās 2. Pasaules Karš daudzi cilvēki redzēja "Spoku Lidmašīnas". Šie lidaprāti parasti parādās debesīs un tikpat pēkšņi pazūd. Lai veiktu izmeklēšanu, ASV nosūtīja pilotus izpētīt. Piloti atgriežoties, atklāja, ka redzējuši "Spoku Lidmašīnas" ietriecamies zemē. Taču apskatot avāriju vietas netika atrastas nekādas paliekas vai citas avāriju apliecinošas pēdas.

6 Oksanu Malaju bērnībā... Autors: Latvian Revenger Iepazīsties ar 11 tik neticamiem faktiem, ka tos būtu jāsauc par mistiku
Attēls no: pixabay.com
2.

6. Oksanu Malaju bērnībā aizskāra viņas vecāki alkoholiķi, tāpēc vecumā no 3 līdz 8 gadiem viņa slēpās aiz mājām esošajā šķūnī, kurā dzīvoja klaiņojoši suņi. Kad Oksanu 8 gadu vecumā izglāba atbildīgie dienesti, viņas uzvedība atgādināja mežonīgu suni. Viņa rūca, rēja, staigāja uz četrām kājām, līda uz vēdera un ostīja ēdienu pirms to ēda. 2018. gadā viņa dzīvoja psihiatriskajā klīnikā.

7. 2004. gadā policija Parīzes katakombās atklāja slepenu kino ar profesionāli iebūvētu elektrību, telefonu līnijām, bāru un plašu filmu klāstu. Kad policija atgriezās pēc 3 dienām, viņi atrada zīmīti ar tekstu "Necentieties mūs atrast."

8. Jebkurš cilvēks vidēji 6 reizes mūža laikā izbēg no nāves.

9 Trojs Leons Gregs ir viens... Autors: Latvian Revenger Iepazīsties ar 11 tik neticamiem faktiem, ka tos būtu jāsauc par mistiku
Attēls no: pixabay.com
3.

9. Trojs Leons Gregs ir viens no visu laiku neveiksmīgākajiem noziedzniekiem. Viņam izdevās izbēgt no cietuma nakti pirms viņam piespriestā nāves soda  izpildes bet tajā paša naktī tika nogalināts bāra kautiņa laikā.

10. 2014. gada 8 septembrī Trojs Tērners pamodās un atklāja, ka pazuduši viņa divi bērni un sieva Keitrīna. Keitrīna ar laiku ieradās mājās un norādīja, ka atstajusi bērnus jaunā bērnu centrā. Kad abi vakarpusē devās bērniem pakaļ, viņa vadāja Troju no vienas vietas uz otru, bet bērnu nekur nebija. Kādā mirklī Keitrīna palūdza apturēt mašīnu. Viņa izkāpa un pazuda uz trīs dienām, līdz viņu atrada vazājamies pa ielām. Keitrīna tika savākta un apcietināta. No tā laika Keitrīna dzīvo psihiatriskajā klīnikā, bet nevienam nekad nav atzinusies, kur ir bērni. Vienīgais, ko viņa saka ir tas, ka bērni ir "kaut kur drošībā."

11. Braucot Disneja Pasaules Lielajā Pērkonkalna amerikāņu kalniņā var tikt vaļā no nierakmeņiem. Kad šādus stāstus no pacientiem dzirdēja, kāds Mičiganas urologs, viņš izlēma to pārbaudīt, piepildot nieru modeļus ar akmeņiem un izbraucot šajā atrakcijā. 70% gadījumu, atkarībā no sēdvietas, akmeņi patiešām pazuda.

0
356
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [10]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
blusu_kerajs avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  blusu_kerajs 27.02.19 00:14
13
0

8. Jebkurš cilvēks vidēji 6 reizes mūža laikā izbēg no nāves.

Šim punktam man būtu jāpiekrīt! Vismaz ar mani tā ir bijis.

aris1188 avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa BetmensMedaļa Dienas doma
  aris1188 27.02.19 14:46
7
0

Ja jau 6 reizes izbēg no nāves tad līdzīgi kā kaķim ir 9 dzīvības, cilvēkam ir 7 dzīvības? 

Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 01.03.19 20:17
6
1

4. Pati poēma ir par, kādu cilvēku vārdā Tomīno un viņa nāvi.

A kā vr zināt par ko viņa ir, ja visi nomirst?   

gelandewagen avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas domaMedaļa Vampīru klana biedrs
  gelandewagen 27.02.19 09:38
3
0

11. mums varētu būt aktuāls, jo kas tas pa veci bez nierakmeņiem

blusu_kerajs avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  blusu_kerajs 27.02.19 15:24
2
0

atbildot uz aris1188 komentāru " Ja jau 6 reizes izbēg no nāves tad līdz... "

Kā kuram. Dažs jau no pirmās reizes atdziest

dzigiiiitsss@speles avatars
Medaļa ZeltrocisMedaļa BakalaursMedaļa Recidīvists
  dzigiiiitsss@speles 27.02.19 06:49
2
0

Nabaga Trojs Leons   

SAMSS avatars
Medaļa AutoklikerisMedaļa Zoles recidivistsMedaļa Recidīvists
  SAMSS 27.02.19 07:03
1
0

  

DamnRiga avatars
Medaļa Troll killerMedaļa AdminsMedaļa Oligarhs
  DamnRiga 07.03.19 20:43
0
0

Tas par spoku lidmašīnu skan tik labi, ka varētu pat teikt ir nācies saskarties ar tādu vienu, bet es nezinu, ko tieši es redzēju, jo likās parāk īsts viss, lai būtu tikai murgi.

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 01.03.19 15:25
0
2

    

197403 avatars
Medaļa ZeltrocisMedaļa Patīk komentārsMedaļa Patīk komentārs
  197403 01.03.19 12:36
0
2