Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
81

***

Ir svarīgi saprast kad mēs... Autors: General Ieklausies savā dvēselē
Attēls no: www.google.lv
1.

Ir svarīgi saprast, kad mēs ejam garīgo ceļu, viss norit viegli un līdzeni. Visas durvis atveras. Šķēršļi pazūd. Skriet ar galvu sienā, veidot savu ceļu ar spēka palīdzību un lauzt durvis vaļā, kuras negrib atvērties tas nav garīgais attīstības ceļš. Augstākie spēki ir sagatavojuši mums pavisam citus ceļus, kuros ir iespējams piepildīt savus sapņus un mērķus var viegli un mierīgi. Tādus, kuros mēs izjūtam baudu jau no tā, ka virzāmies uz mērķi. Ja pēkšņi, ceļa laikā uzradās kaut kāds šķērslis vai parādījās garīgais diskomforts, iestrēguma sajūta, enerģijas plūsmas pārtraukšanās, tas ir iemesls atkāpties un aizdomāties par to, vai ejam pareizo ceļu. Varbūt ir nepieciešams apskatīties apkārt un ieraudzīt vai nav kādas atvērtas durvis aiz kurām mūs gaida gaisma, prieks un mīlestība. Varbūt nav nemaz jēgas stāvēt pie kādām aizvērtām durvīm, bet gan ieiet kādās citās atvērtās durvīs. Dvēsele vienmēr dod padomus, kur atrodas šīs atvērtās durvis un ir vislabākās iespējas. Mums ir instruments, ar kuras palīdzību mēs varam atpazīt un atšifrēt šos padomus. To sauc par intuīciju vai precīzāk intuitīvo intelektu. Un tieši tāpēc, mēs varam pa īstam uztvert intuitīvos padomus, kad mūsu saprāts un sirds darbojas sinhroni viens ar otru.

Tad kad dvēsele aizved jūs... Autors: General Ieklausies savā dvēselē
Attēls no: www.google.lv
2.

Tad, kad dvēsele aizved jūs pie jaunām iespējām un piedāvā atvērt jaunas durvis, viņš vienmēr dod jums garantiju, ka tā būs labāk. Viņš jūs neapmānīs un nedos rokās akmeni ja paprasījāt maizi. Ja jūs atvērsiet savu garīgo redzi, ja klausīsiet savu sirdsbalsi un intuīciju, jūs vienmēr varēsiet atšķirt tās iespējas, kuras sniedz dvēsele. Nebaidieties no šīm pārmaiņām, jo tās ir laimīgas. Nebaidieties atstāt kaut ko sev aiz muguras, jo to ko jūs saņemsiet, būs labāks. Viss, kas jums ir nepieciešams ir uzticēties dvēselei, un jums vairs nevajadzēs piebremzēt un baidīties, kad pie jūsu durvīm pieklauvēs pārmaiņas.

Intuitīvais intelekts ir... Autors: General Ieklausies savā dvēselē
Attēls no: www.google.lv
3.

Intuitīvais intelekts ir instruments, kurš ir iedots katram cilvēkam, taču daudziem nav aktīvs. Lai viņu aktivizētu ir nepieciešams izteikt noteiktus nodomus un tad jūs spēsiet noteikt, kur ir laimīgās iespējas no dvēseles un kur ir nevēlamas no ego. Intuitīvais intelekts palīdzēs jums vienmēr iet tikai pa labvēlīgiem ceļiem. Apzināti izvēlēties to, kas kalpos jums par labu un darīs jūs laimīgus. Kā jūs jau saprotat, lai sekotu intuīcijas balsij un uzticēties sinhronizācijai, ir nepieciešams dzīvot ar lielu uzticību dvēselei, Visumam, augstākiem spēkiem. Ne vienmēr mums ir viegli atteikties no kaut kādām aktīvām darbībām, no cīņas un šķēršļu pārvarēšanai, mierīgai dvēseles balsij.

Pat apgaismotie cilvēki... Autors: General Ieklausies savā dvēselē
Attēls no: www.google.lv
4.

Pat apgaismotie cilvēki, dažreiz atklāj sevi, ka atrodas kaut kādā izdzīvošanas centrā un centieni apmierināt pamatprasības. Tas notiek tad, kad mēs aizmirstam, ka mūs virza dvēsele, esam aizsardzībā un viss rit kā vajag. Tajā brīdī, kad aizmirstam, mēs patiešām zaudējam dvēseles aizsardzību un aizbildniecību. Tāds nu lūk ir tas apburtais loks. Tas notiek tāpēc, ka pārejot uz cīņas un aizsardzības metodēm, mēs it kā sakām dvēselei: “Es izdarīšu to pats, bet tu paej malā.” Par cik mūsu brīvā griba ir svēta, tad dvēsele mūs uzklausa un paiet malā. Tā pacietīgi gaida, kad mēs pietiekami daudz kāpsim uz vieniem un tiem pašiem grābekļiem, atgriezīsimies atkal atpakaļ zem viņa spārna un tad dvēsele atkal ar mīlestību mūs pieņems bez pārmetumiem un citām sankcijām. Pat ja mums ir kādas neatliekamas problēmas un runa iet par pamatprasībām, vienalga mums ir nepieciešams apbruņoties ar mieru, pacietību un uzticēties dvēselei. Mūsu iekšējais miers, tā ir ļoti svarīga lieta. Bez viņas, mums ir ļoti grūti ielaist savā dzīvē sinhronizāciju.

Trenējieties uzticēt jūsu... Autors: General Ieklausies savā dvēselē
Attēls no: www.google.lv
5.

Trenējieties uzticēt jūsu rūpes augstākajiem spēkiem. Ja jums ir grūti uzreiz pārlikt savas rūpes augstākajiem spēkiem, piemēram par jūsu ģimenes labklājību, sāciet trenēties no kaut kā maza un ne tik svarīga. Galvenais ir uzticēties savai sirdij un augstākiem spēkiem, kuri jūs vada. Ir svarīgi, lai jums būtu pārliecība par to, ka tik tiešām šie augstākie spēki ved jūsu uz turieni, kur jums ir nepieciešams. Pievērsiet uzmanību tām lietām, kuras pašas trāpīsies acīs. Pamēģiniet jau iepriekš nostādīt uzdevumu nofiksējot to un nepaiet garām. Parasti, to ko mēs meklējam un nevaram atrast, mums nav nepieciešams. Bet tās lietas, kuras pašas trāpās acīs, pat nemeklējot tās, ir pašas nepieciešamākas.

Trenējieties tā katru dienu... Autors: General Ieklausies savā dvēselē
Attēls no: www.google.lv
6.

Trenējieties tā katru dienu, atlaižot kontroli, kaut vai uz dažām minūtēm. Situācijās, kad jums ir nepieciešams kaut ko izdarīt, kaut ko atrast, kaut kur aiziet, centieties arvien biežāk uzticēt to augstākajiem spēkiem. Lūdziet viņam, lai varētu atrisināt, kaut kādas problēmas, kuru risinājumus jūs paši neredzat. Jūs būsiet izbrīnīti, cik daudz problēmu jūsu dzīvē sāks atrisināties pašas par sevi.

1
81
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [7]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
krustnesi avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  krustnesi 02.11.19 19:22
6
0

Man patīk šie raksti!   

"Vai starp jums ir cilvēks, kas pasniegtu savam dēlam akmeni, ja tas lūgtu maizi? Vai arī kas dotu čūsku, ja viņš lūgtu zivi? Ja tad jūs, kas esat ļauni, protat saviem bērniem dot labas dāvanas, cik daudz vairāk jūsu Tēvs, kas debesīs, dos labu tiem, kas Viņu lūdz!" Augstākais spēks patiešām ar nebeidzamu mīlestību ir gatavs dot KATRAM, ja tikai cikvēks to meklē. Jo kas meklē, tas atrod! Tāpēc arī nenonākšana ir tikai paša cilvēka vaina, jo viņš sevi tiki ļoti ienīst, ka labāk paliek tur, kur atrodas..

 

 

Epicentrs avatars
Medaļa DarbaholiķisMedaļa KomiķisMedaļa Docents
  Epicentrs 03.11.19 14:12
1
0

Sievietēm - Dvēsele, vīriešiem - Gars. Viņš pastāv ārpus mūsu Laika.  Viņš ir bijis pirms mūsu dzimšanas, būs pēc mūsu nāves. Gars un fiziskais avatars ar tievu vienvirziena stīgu savienoti tagadnē. Dzīve ir Dvēseles/Gara skola. Iespējams, viņš pats ir izvēlējies grūtības līmeni.

RandomUser avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas doma
  RandomUser 02.11.19 22:43  
0
0
atbildot uz krustnesi komentāru " Man patīk šie raksti!    "Va... "Lielākais vairākums cilvēku nav reliģiozi, bet ir pārtikuši, laimīgi, bagāti, gudri. Ja Dievs dotu visvairāk tiem, kas viņam uzticīgi, tad bagātākie pasaules cilvēki būtu reliģiozi. Tie, kas uzticas Dievam, tiek apmānīti, izmantoti un piečakarēti vai nepieņemti. Paņem Ēriks un Daniels. - uzticīgi, pat slavēja Dievu. Rezultātā nav laimīgu ģimeņu, pārticības utt. - Tad kur gan ir pamats tam, ka tas citāts, ko saki, atbilst patiesībai?
Aleks Stepa avatars
Medaļa VidusskolnieksMedaļa SpoksMedaļa Zoles 3000 speles
  Aleks Stepa 03.11.19 18:02
0
0

atbildot uz RandomUser komentāru "Lielākais vairākums cilvēku nav reliģiozi, bet ... "

Piemēram arābi-superreliģiozi un superbagāti

RandomUser avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas doma
  RandomUser 03.11.19 19:10  
0
0
atbildot uz Aleks Stepa komentāru " Piemēram arābi-superreliģiozi un superbagāti ... "Norvēģi arī ir superbagāti. Japāņi ir diezgan bagāti. Šveice ir bagāta. Īstajā vietā, īstajā laikā sakritība un veiksme. "Vai reliģija ir traucēklis valstu uzplaukumam un attīstībai" - savlaik bija Tvnet šāds raksts. Iesaku apskatīties. Negribu būt pārgudrs, bet secinu ka augstāko spēku mērķi nav tādi, kas tendēti tikai uz viena cilvēka izdošanos, bet gan kopējo mērķi....kari, piemēram, vienmēr ir bijuši. Kāds vienmēr būs bagāts, kāds nabags. Trūkst reālu piemēru, kur cilvēks ir kļuvis bagāts un laimīgs tāpēc, ka uzticējies Dievam.
krustnesi avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  krustnesi 03.11.19 23:33
0
0

atbildot uz RandomUser komentāru "Lielākais vairākums cilvēku nav reliģiozi, bet ... "

Draugs, Tu runā par sātanu, nevis par Dievu. Ja Tu par to dievu runā, tad viņš dos tieši to, ko tu vēlies, bet visam būs savi noteikumi. Palasi pēdējos vārdus, kurus Stīvs Džobs teica par savu bagātību. Tieši tik "laimīgu" dzīvi tas dievs Tev dos. Tu saņemsi to, ko gribēsi, bet paliksi tukšs un dzīves nepiepildīts kā pats Stīvs to teica. Vai tu uzskati, ka labi vecāki ir tie, kas bērnam izdabā un ļauj darīt visu, ko tas vēlas, pērk visu, ko viņš grib? Vai tas ir standarts labam vecākam? Vai tomēr tāds, kas neļaus neiet uz skolu, pārmērīgi neizdabš un arī iedos pa ausi, ja bērns grasīsies darīt kaut ko, kas viņa dzīvi var sabojāt? Ja Tu uzskati, ka izdabāšana ir labais vecāku piemērs, tad krisīgās ticības Dievs noteikti nav priekš Tevis. Tev pašam par nelaimi, jo cik bieži gan bērni izaug un saka paldies saviem vecākiem, ka ir iedevušsi pa ausi un paglābuši no tik daudz aplamām lietām kā arī nav izlutinājuši, bet pieradinājuši pie darba. Tāds ir kristīgās ticības Dievs. Nevis laimes zivtiņa, kura piepilda vēlēšanās, bet gan tāds, kas  rūpējas, lai cilvēks savudzīvi sakārto un kļūsts liederīgs arī apkārtējiem cilvēkiem. Ja Runā par tiem diviem, Eriku un Danielu, tad jāsaka, ka viņu mācība bija tieši par tādu Dievu, kurš izdabā un ļauj dzīvot labklājībā, tāpēc lauzies arī bija liels. Viņi gan paši nav vainīgi, jo ir tādas sektas, kur tā vadītāji māca. Bet nevienā baznīcā - luterāņu, katoļu, pareizticīgo, reformātu apstiprinās to, ko es saku. Bet tāpat domāju, ka tāds Eriks un Daniels, ja nebūtu atraduši savu piepildījumu ticībā, tad ar savu stāvokli droši vien, ka būtu nodzērušies kā liela daļa tādu cilvēku. Un saki, vai tas priekš viņiem jau nav ļoti labs variants? Domāju, ka viņi ir lieli bagātnieki ar to dzīvi kādu var dzīvot priekš viņu līmeņa, viņi varētu būt arī bomži. Ceru, ka saprati domu. Lai miers ar Tevi un ja vēl kāds jautājums, tad raksti!

Grow traks avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SpoksMedaļa Sviestmaize
  Grow traks 29.12.19 19:11
0
0

Piemeram pazimet graffiti.  

nokers , milestibas apskavienos neviens nelaidis ara, bus Ko dariji, kur blandijies, kapec krasa 24/7 🚓

Bus, Bija Ko darit , kur Balans