local-stats-pixel fb-conv-api

F #8413

144 12

Laiks gāja savu gaitu. Nemanot aizskrēja gads, un man likās, ka nebiju to zemē nometis. Biju spēris krietnu soli tuvāk savam mērķim. Melnā sutana, ko tagad valkāju, visiem atgādināja, ka esmu šķīries no laicīgajiem cilvēkiem un laicīgās dzīves, bet pakausī izcirptā tonzūra stāstīja par manu uzņemšanu kleriķa kārtā. Atslēga un svēto rakstu lasījuma grāmata liecināja, ka bīskaps man devis pirmās divas zemākās priesterības svētības. Tā es šajā gadā ne vien ārēji biju mainījis izskatu, bet arī apņēmies ar savu dzīvi un piemēru atslēgt ticīgo sirdis dievam, noslēdzot tās grēkam.

Teksts ņemts no grāmatas, lai izņemtu sevi no šī raksta, kuru nav iespējams dzēst. Vai tas būtu protests, vai vēlme uz privātumu, kurš tiek zagts vecu ceļot gaismā kā jaunu... Nezinu, bet lai ir tā kā ir, lai pagātne ir tur, kur tai jābūt un seko jauna nākotne! Bildes rakstam pieskaņoju pēc oriģināla raksta, ņemtas no googles.

144 12 13 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 13

0/2000

so what? isteniba pilnigs bullshit tas viss, ja gribi redzet ka draugs dzer uzaicini uz baaru 

5 1 atbildēt

latvijas jaunieši lēnām nodzerās emotion

2 0 atbildēt

Nu no oriģinālajiem spēles noteikumiem parr to, ka jāizdzer noteikts alkohola daudzums un jāizdara kaut kas extrēms, un tad jāizaicina nākamais izdarīt kaut ko tikpat traku, ir aizgājis ļoti tālu... Pirmos video no Austrālijas tilta lēcējiem un čali, kuram seja pūš asaru gāzi, kamēr vēl apšauda ar petardēm redzēju kādu pus gadu atpakaļ, bet tagad jau pilna pakaļa ar 0.5 gaišā alus pļumpētājiem, kam jau tas skaitās EXTREME...būtu vismaz tumšo alu dzēruši... reāli salīdzinot, tas viss pasākums jau ir nogājis līdz tādam MĪKSTO līmenim... Citi jau ir pamanījušiem izmainīt spēles noteikumus pat no alus dzeršanas līdz fizisku aktivitāšu veikšanai (30 reizes piepumpēties), kas lielākajai daļai aliņa trekterētāju jau ir gan EXTREME un pat izaicinājumam izdarīt kādu labu darbu, kā piemēram, Facebook manītais video ar čali, kas nodod sevis sagatavotu dāvanu bezpajumtniekam... Sākumā jau tā doma bija interesanta, jo izdarīt ko Extreme traku ir IZAICINĀJUMS, bet nu izdzert aliņu ir nožēlojams izaicinājums, ja vien neesi absolūts atturībnieks, bet IZAICINĀT (nominēt) kādu piecelt dirsu no krēsla un veikt fizisku aktivitāti vai izdarīt ko neierasti labu jau paliek pretīgi, jo tās nu nebūtu lietas, uz kurām kāds personisko būtu jāmudina... BEZPRIĢELS!

1 0 atbildēt

..dzirdēju, ka būs arī nākamais jāfilmē, jo kāds atkal grasās mani ietagot emotion

0 0 atbildēt

#Degradeejushies degeneraati. #Stulbaa cilveece, man kauns par jums. #Zemaaki par zaali.  ietago shito. 

0 0 atbildēt

..izskatās, ka dažiem ar humora izjūtu (vai kaut kā tā) viss nav kārtībā. tak viss nav tik nopietni jāuztver.  dienā izdzert aliņu pat medicīna iesaka ;)

1 1 atbildēt
*****i tev printers istabas vidū?
0 0 atbildēt

pirmkārt lēnu otrkārt *****j te !? emotion

0 1 atbildēt