local-stats-pixel

F #59110

199 1

Laiks gāja savu gaitu. Nemanot aizskrēja gads, un man likās, ka nebiju to zemē nometis. Biju spēris krietnu soli tuvāk savam mērķim. Melnā sutana, ko tagad valkāju, visiem atgādināja, ka esmu šķīries no laicīgajiem cilvēkiem un laicīgās dzīves, bet pakausī izcirptā tonzūra stāstīja par manu uzņemšanu kleriķa kārtā. Atslēga un svēto rakstu lasījuma grāmata liecināja, ka bīskaps man devis pirmās divas zemākās priesterības svētības. Tā es šajā gadā ne vien ārēji biju mainījis izskatu, bet arī apņēmies ar savu dzīvi un piemēru atslēgt ticīgo sirdis dievam, noslēdzot tās grēkam.

Teksts ņemts no grāmatas, lai izņemtu sevi no šī raksta, kuru nav iespējams dzēst. Vai tas būtu protests, vai vēlme uz privātumu, kurš tiek zagts vecu ceļot gaismā kā jaunu... Nezinu, bet lai ir tā kā ir, lai pagātne ir tur, kur tai jābūt un seko jauna nākotne! Bildes rakstam pieskaņoju pēc oriģināla raksta, ņemtas no googles.

199 1 10 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 10

0/2000

 emotion 

3 0 atbildēt

 emotion 

2 0 atbildēt
+, tikai nesapraru īsts tas līķis vai nē? Un ļoti varēja just, ka uz beigām tev bija kkur jasteidzās.
2 0 atbildēt

Sajūtas ļoti reālas! 

2 0 atbildēt

Kādu gabaliņu viņš vienkārši stūmās dzerot rūgteno aliņu, kas atsauca atmiņā bērnības ainas, kad tēvs ļāva nodzert putas no divlitrīgā nezvēra. Dzerot putas viņam arī palaimējās nosmelt kādu alus malku, bet tēvs vienmēr ar dūri apturēja viņa izgājienus: "Es tak tev teicu, ka tikai putas var nodzert"!!! Mākoņi atkāpās un Fakingsons noņēma savu slapjo kapuci, lai saules stari atspīdētu viņa seju: "Ehh, tiešām skaists dienas tupinājums, saule, aliņ.....". Viņa teikto apturēja, kad kāds parāva viņu aiz kapuces un viņš nokrita uz muguras no velosipēda. Fagingsons atvēra acis un viņu priekšā bija divi lieli stāvi zaļās atstarojošās vestēs: "Cienītais, ir aizliegts lietot alkoholu sabiedriskās vietās, lūdzu uzrādies personu apliecinošu dokumentu".  Faginsons tika nogādāts iecirknī kur viņam tika sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols

1 0 atbildēt
Kā izdzirdu vārds LĪĶIS tā prātā iesitas NĒĢU smarža!!!Siekalas jau saskrēja mutē!!!Viss,rīt skrienu uz veikalu pēc nēģiem!!!
1 0 atbildēt

 emotion 

0 0 atbildēt